Şimdi Ara

COLUMBİA MONT 299,90 TL. METRO MARKET (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
7
Favori
66.519
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: barakuda1

quote:

Orijinalden alıntı: 1982-utkan

quote:

Orijinalden alıntı: riz50

yanlış bilgi vergi sınırı 150 euro ya çıkacak bilgilerinizi tazeleyin bence

hocam 150 euromu suan

hayır 30 euroya düşürüldü 15 ocaktan itibaren geçerli resmi gazetede yayınlandı.

Evet hocam bende son siparislerimi Gecen hafta vermistim..Bu hafta yetissin diye
  • yılbaşından önce 10 euro hediye çekim vardı aptallık edip bir şey almadım boşa gitti gümrüklerde sorun yaşamayayım diye keşke alsaydım bir şeyler ayın 15 mutlaka gelirdi boşa gitti yazık oldu
  • İmkanınız varsa moncler öneririm arkadaşlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Karpuzcu. kullanıcısına yanıt
    Marka olarak Lafuma' nın yeri nerededir bu tarz ürünler için?
  • Moncler mi ?? 3000-4000 TL verebilecek durumu olanlara bende Moncler öneririm..
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurcan.kaymak

Moncler mi ?? 3000-4000 TL verebilecek durumu olanlara bende Moncler öneririm..
    Moncler mi şaka yapıyor olmalısınız.

1000 dolar bir monta verebilecekseniz bu marka sadece "Canada Goose" olmalıdır.

Moncler'in Türkiye'de ünlü olmasının tek nedeni fiyatı ve mağazası olmasından dolayıdır. ''Canada Goose'' mağaza açmadığı için çok az insan biliyor.

Moncler e para vereceğinize gidin The North Face den kaz tüyü mont alın hem daha iyi hem daha ucuz.

Zengin bebelerinin parasını almak için yapılmış bir marka.

Diğer yandan ''Canada Goose'' giyelebilecek eksi sıcaklıkları verebilen tek markadır. Bir çok profesyonel marka bunu yapamamaz, çünkü giydiğiniz andaki bir çok şey üşüme seviyenizi değiştirir, içinize giydiğiniz kıyafetten, yediğiniz yemeğe, bulunduğunuz enleme kadar. Ama ''Canada Goose'' o kadar güvenir ki - 15, - 25 aralığında diyerek derece verebilir. Hatta bazı üst sınıf montları -30 ve aşağısı için der. Üst seviye montlarında başlığı taktığınız anda bırakın soğuğu, rüzgarı yanınızdaki arkadaşınızın sesini bile duymazsınız tabi bu üst seviye montlar ülkemizde giymek anlamsız kutup soğukları için yapılır.

''Canada Goose'' Amerika, Canada ve daha çok kutup bölgeleri gibi ciddi soğuklarda giyilen tek markadır. Moncler gerçekten komik. O fiyatı o öyle bir performansa para vermek akıl karı değil.

Canada Goose evereste çıkabilecek bir dizayna sahiptir.

Üstelik gerçekten 1000 dolar bir monta verebilecekseniz bu herkesin üzerinde olan bir monta vermeniz gerçekten üzücü

Lafuma Colombia dan daha iyi bir markadır. Ama genel olarak aralarında çok uçurum yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karpuzcu. -- 11 Ocak 2017; 2:33:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Karpuzcu.

Moncler'in Türkiye'de ünlü olmasının tek nedeni fiyatı ve mağazası olmasından dolayıdır. ''Canada Goose'' mağaza açmadığı için çok az insan biliyor.

Moncler e para vereceğinize gidin The North Face den kaz tüyü mont alın hem daha iyi hem daha ucuz.

Diğer yandan ''Canada Goose'' giyelebilecek eksi sıcaklıkları verebilen tek markadır. Bir çok profesyonel marka bunu yapamamaz, çünkü giydiğiniz andaki bir çok şey üşüme seviyenizi değiştirir, içinize giydiğiniz kıyafetten, yediğiniz yemeğe, bulunduğunuz enleme kadar. Ama ''Canada Goose'' o kadar güvenir ki - 15, - 25 aralığında diyerek derece verebilir. Hatta bazı üst sınıf montları -30 ve aşağısı için der. Üst seviye montlarında başlığı taktığınız anda bırakın soğuğu, rüzgarı yanınızdaki arkadaşınızın sesini bile duymazsınız tabi bu üst seviye montlar ülkemizde giymek anlamsız kutup soğukları için yapılır.

''Canada Goose'' Amerika, Canada ve daha çok kutup bölgeleri gibi ciddi soğuklarda giyilen tek markadır. Moncler gerçekten komik. O fiyatı o öyle bir performansa para vermek akıl karı değil.

Üstelik gerçekten 1000 dolar bir monta verebilecekseniz bu herkesin üzerinde olan bir monta vermeniz gerçekten üzücü

Lafuma Colombia dan daha iyi bir markadır. Ama genel olarak aralarında çok uçurum yok.

Eski işyerinden alacağım vardı, 200 liraya Moncler aldım (çakma tabiki ama kaz tüyü iyi ve gramajı fazla) yanlız sıkıntısı dikiş aralarından çok tüy çıkıyor..

• Sıcak tutuyorsa sizi sorun yok.

Moralinizi bozmak gibi olmasın ama içinden çıkan tüyler gerçek kaz tüyü değildir. Sahte sentetik, elyaf bazlı kaz tüyüdür Sahte olmasından dolayı çok tüy çıkması normal.

Bu arada kış son dönemlerinden iyi bir kaz tüyü montunu amerikadan 300-400 lira arası alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karpuzcu. -- 11 Ocak 2017; 3:2:26 >
  • Alman malı petrus marka parkalar hakkında bilgisi olan var mı? Su, rüzgar geçirmez dış katmanda kaşmir karışım modaya uygun parkaları var bayan erkek. Ben tnf dotmatrix hyvent ceket kullanıyorum memnunum. Su rüzgar geçirmiyor nefes alıyor ve ince. Yunanistanda attica mı nedir bir çok katlı mağazadan indirimde almıştım. Satıcıya bu soğukta tutar mı hacım dedim çok ince gözüküyordu kardaş al dua edersin dedi. Dua ediyorum vergi iadesiyle amazon fiyatından uyguna gelmişti. Petrusu beğendim sportpursuit.com da 120 paund kargo dahil. Tnf nerdeyse herkeste var oturduğum sokakta işyerinde falan. Sanki kızılay bedava dağıtıyor. Columbianın ayakkabısını kullandım beş sene dünyayı gezdim çok zorlu şartlara girmedim ama nispeten araziye de girdim bana mısın demedi. Eskisin de yenisini alıyım diyordum makineye atıp yıkadım ayakkabı sıfır gibi oldu. Suya dayanıklı ayakkbıydı gittim tam su geçirmez peakfreak modelini aldım sportpursuitten 52 dolara. Burda 600 diyorlar peakfreak serisine. Diğer columbia ayakkabıyı abd new hampshiredan satış vergisi olmayan eyaletten 45 dolara seri sonu olarak almıştım. Bir de botunu almıştım su geçirmez omni grip taban yeni kar düşmüş asfaltta kayıyor gibi hissiyat var. Ama ayakkabı çok rahat bot gibi değil hiç ki columbianın ayakkabılarını beğenmezler. Merrell ayakkabı aldım vibram taban yazlık biz de üç yüz diyolardı malezyadan 100tlye aldım. Yazlık bir ayakkabı için bana vibram taban çok rahat gelmedi açıkçası iç tabanı yumuşak olsa da. Yani diyeceğim her marka genel olarak ve ürün gamında değerlendirilmeli kişisel ihtiyaçlarımız neler alacağım bu ihtiyaçlarla ne kadar doğru orantılı bunlara bakmak lazım. Bizde bakıyorum marka fanatikliği had safhada. Herşeyde böyle nerdeyse araba forumlarına bakıyorum adam ölümüne bir markayı savunuyor ya da yeriyor.

Velhasılı bu mont ince olabilir ama sıcak tutar şehir şartlarında. Aynı incelikte nike kaz tüyü ceket hediye etmişti abim direk ısıtıyor dışarısı soğukta olsa. Dezavantajı kapşonsuz. Benim sorularım:

1 petrus markasını bilen var mi?

2 helly hansen polar ceketleri tavsiye eder misiniz?

• quote:

Hocam haklısın kesinlikle,Mersinde beymen mağazasında Canada Goose modelini inceledim.Model bu http://www.canadagoose.com/ca/en/borden-bomber-7968M.html?cgid=shop-mens-parkas#start=1&cgid=shop-mens-parkas
    589 TLye düşmüştü ve beden sadece XL vardı bedenler büyük bu arada.Gerçekten harika bir mont.

• beymen forumda mı
  • quote:

Sıcak tutuyorsa sizi sorun yok.

Moralinizi bozmak gibi olmasın ama içinden çıkan tüyler gerçek kaz tüyü değildir. Sahte sentetik, elyaf bazlı kaz tüyüdür Sahte olmasından dolayı çok tüy çıkması normal.

Bu arada kış son dönemlerinden iyi bir kaz tüyü montunu amerikadan 300-400 lira arası alabilirsiniz.

Yok gerçek olduğunu iyi biliyorum, onların üretim atölyesine gitmiştim birkaç kez, kaz tüyleri olduğu gibi geliyor ve sonra parçalama makinasına atıyorlar, çıkınca çok küçük parçalara ayrılıyor, onun için bazıları dikiş aralarından çıkıyor.. bayağı sıcak tutuyor ama.

• hercul3367 H kullanıcısına yanıt
    Yok atatürk caddesinde,forumda varmı bilmiyorum bugün bakacağım.
  • konuyla tamamen alakasız olarak belirtmek isterim ki; en beğenilen yorumlara baktım ve medeni, kırıcı olmadan tartışma yapılabilen, aynı zamanda haklılık güdüsünün değil bilginin açığa çıkarıldığı konuşmaların gerçekleştiği bir ülke olabileceğimizin farkına vardım. yüzümde bir tebessüm oluştu, teşekkür ederim :)
  • hercul3367 H kullanıcısına yanıt
    Forumda beymen mağazası yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spookytr

quote:

Orijinalden alıntı: Onurcan91

Hocam o omni heat olan şu şekilde..
    http://www.boyner.com.tr/urun/columbia-mont-2796087-520326656-100000134-200401.html

bu montun aynısını 2 hafta önce boynerden satın aldım. 650 dolum demişti sanırım satış danışmanı yanlış hatırlamıyorsam.

dışarıda çalıştığım için böyle birşeye ihtiyacım vardı. normal tip montlarla tir tir titriyordum. bu mont ne rüzgar alıyor, ne su geçiriyor. sağlam yağmurda yedim üstümdeyken. ve gerçekten çok sıcak tutuyor. daha ucuza bulursanız kesinlikle kaçırmayın.

Hocam bi yazmadınız seri numarasını montun, pm attım...

• su geçirmez mont. şemsiye kullanmayan biriyim, baya yağmur yedim altında test etmişte oldum. ne su geçiriyor ne tüyü-formu-şekli bozuluyor.
  • Arkadaşlar 200 250 liraya kadar -10, -15 civarında sıkıntı yaşamayacak bir mont, palto önerisi olan var mı? Kampanyadaki ürün pek beğenilmemiş zaten. Decathlon'da uygun fiyatlı bir kaç model var olmazsa onlardan birini alacağım.
  • https://www.decathlon.com.tr/toundra-300-su-gecirmez-erkek-parkasi-id_8225431.html

ben bundan almıştım geçen sene hatta beden ve istediğim siyah renk yoktu rusyadaki decathlondan getirtmiştim. stok kalmamış haliyle. ama sanırım bir üst modeli var isterseniz bakın. bırakın -15 filan -30 da bile üşümezsiniz.

yeni modeli
    https://www.decathlon.com.tr/sibir-500-parka-id_8339114.html
    farklı modeller.
    https://www.decathlon.com.tr/supertrack-300-mont--id_8339135.html
    https://www.decathlon.com.tr/taiga-300-su-gecirmez-erkek-parkasi-yeil--id_8222567.html

• quote:

Konuya sadece bakmış çıkıyordum ki bu mesaja gözüm takıldı.

İlginçtir bende Wrangler'ın gerçek kaz tüyü montu var ve giyilebilecek dereceleri vermişler; orta aktivitede -26 derece, hafif aktivitede 5 dereceye kadar üşütmez diye... Oldukça da başarılı bir mont, Ankara kışında içimde uzun kollu tişörtle bile giyebiliyorum ve üşüme denen kavramı unutturdu bana.

Diğer arkadaşlara da tavsiyem; outdoor markaların pahalı modellerinden almayacaklarsa Wrangler gibi markaların bu tür ürünlerini de değerlendirsinler. Outdoor markalar biraz fazla marka değeri ekliyor; ben Columbia'nın ne kötü ürünlerini gördüm...

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.