Şimdi Ara

Çölü Aştım Başarısı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
21.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: 0nur!

quote:

Orjinalden alıntı: Mr. XaaN

quote:

Orjinalden alıntı: dudaktriyakisi

burdan alan varsa kuzey-kuzey-batı-kuzey-doğu-batı-doğu-doğu-kuzey-batı-kuzey-doğu-kuzey-batı-kuzey-batı bu yolla mı aldı ? çünkü popmundonun formunda tamamen bir kargaşa var.

Başarıyı aldım klonla
    Bence herkese göre değişiyor o yönler çünkü ben o yolu denedim ayrıca en son 2 defa batı 3 defa kuzey yaparak puanı aldım
    Bu arada 13 kişi başarmış çölü geçmeyi şu ana kadar

Hocam aynen yaptın mı ilk mesajdaki yönleri? Bir de 2 defa arka arkaya batı ondan sonra 3 defa arka arkaya kuzey mi yaptın?

Evet ilk mesajdakileri denedim. Sadece başta kuzey-kuzey olan kısım uydu bana gerisinde çöl çok sıcak uyarısı verdi. Rastgele seçtiğim için yönleri belirtemeyeceğim ama en son 5 hamlem (yani puan gelmeden önceki 5 hamlem) batı-batı-kuzey-kuzey-kuzey oldu.
    Herkes şansını denesin ben rastgele yön seçerek tutturdum. Tekrar edeyim ilk mesajdaki yönler geçersiz.

quote:

desenize sakat iş.zaten kolay 20 puan vermez ya :D bide 76 sağlıkla tahminen alınabilir mi ?

Ben klon açtım %80 sağlıkla bitirdim şu an sağlığım %40.

Bu arada klonun ismini vermeyeceğim sadece son günlük kayıtlarını veriyorum:

Son günlük kayıtları
    Bu seferlik yolculuğum burada bitiyor. Medeniyet beni çağırıyor.
    İlham perisi bana Hip Hop üzerine yeni yetenekler bahşetti.
    Çölü Aştım
    Pek az bilinen topraklardan, çetin yollardan geçtim ve sonunda Desert Sandstorm isimli mekana vardım.
    Garip bir müzik duyuyorum... Beni çağırıyor.
    Şimdi bir bakalım... bu kutsal güzellik heykeli merak uyandırıyor. Bakalım nereye gidiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Calabresi -- 29 Mart 2009; 17:01:08 >

• Bastım 27 605 US$ gaymeyi aldım VIP jet biletimi, Шереметьево star görsün ayol!

Amann ormancıı...
  • Pff, hiç bulaşmadan ormana mı gitsem :( Yol belirsiz :(
  • arkadaşlar bide forumda adamın biri kobe günü ile alakası yok bu gün aktif olduğu için böyle deniliyor ama ne kadar doğru Allah bilir
  • Eğer sadece Aziz Kobe Günü 'ne özelse ben bu klonu muhafaza edeyim Geliştirir diğer başarıları da alırım
  • ama dediklerine göre çölü geçtin diyelim ormanı bidahaki yıla.sonra öbürünü bidahaki yıla :D 4 yıl mı bekleyecez 4 başarı için ama börü forum tamamen karış yani kimse bişi bilmiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: dudaktriyakisi

ama dediklerine göre çölü geçtin diyelim ormanı bidahaki yıla.sonra öbürünü bidahaki yıla :D 4 yıl mı bekleyecez 4 başarı için ama börü forum tamamen karış yani kimse bişi bilmiyor

50 gün sonrası tam okulların tatil olduğu zamana geliyor 1 günde 3 başarı almam bile mümkün

• normal başarı alman mümkünde bu başarıları alman muamma ya net bişi görsek çok güzel olucak
  • Moskova 'nın başarı haritası doğru, denedim oluyor...
    Ormandan geçen 24. kişiyim 15 puan aldım yeni bir klonla...
  • orman haritası sabitmişde.korkularda kolaymış.yanlız dağla çöl bildiğim kadarı ile şuan muamma
  • Beyler orman ı alan var mı??

Alan varsa yolu söylesin
  • quote:

Orjinalden alıntı: AlwaysAndForever

Beyler orman ı alan var mı??

Alan varsa yolu söylesin

yukarda harita var.doğruymuş sanırım ama bilmiyorum
  • Bu arada, 1 günde 2 patikaya girilmiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: AlwaysAndForever

Beyler orman ı alan var mı??

Alan varsa yolu söylesin

Klonla aldım. Aşağıdaki harita doğru.

Çölü Aştım Başarısı

N = Kuzey
    W = Batı
    S = Güney
    E = Doğu
    NW= Kuzey Batı
    NE = Kuzey Doğu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Calabresi -- 29 Mart 2009; 17:37:35 >
  • Arkadaşlar Singapur 'daki patikada yanlış yola sapma yok. Zaten sadece Kuzey ve Güney var.
    "Karanlığın içinde çığluklar duyuyorsunuz... Bir böcek ayağınıza tırmanıyor... Çocukken karanlığa karşı duyduğunuz korkular aklınıza geliyor..." gibi yazılar çıkıyor ilerledikçe. Burada sağlıktan düşme yok, sadece ruh hali azalıyor bu mesajlar çıkınca.
    Patikayı geçtiğinizde "Korkularımla Yüzleştim - 10 puan" geliyor.
  • Klonla daldım ormana...Birazdan alırım...Akşam da gerçekle
  • Aldım başarıyı
  • Çölü deneyenler not alsın bir kenara bence. Ben 3. klonla deniyorum :D
  • arkadaşlar çabuk şekilde sağlık nasıl arttırılır?
  • ormanı aştım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.