Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1125. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
22 Misafir - 22 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.218
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11231124112511261127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam tekrar özelden yazdım .. yanıtlarmısın sana kargo numarası yolladım 20 gün oldu ama hala gelen bişi yok nerden gelicek kim getirecek anlamadım.
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Sonunda tekrar indirime girdi. Kaptim hemen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cem650 kullanıcısına yanıt
    GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Amazfit için söylemişsiniz sanırım bunu. Henüz gönderilmedi onu mu bekliyorsunuz yoksa gönderildi de gelmesini mi?

@GearBest.com hocam amazfit hakkında net bilgi alamıyor muyuz? Ne zaman stoğa girer?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bugün elime 3 ürün daha ulaştı bunların kutu açılımını ve tanıtımını yapacağım elimden geldikçe. Bugün size 3 farklı kutu açılış videosu yükleyeceğim bunlar genel olarak basit şeyler olacak. Yeni bir stil hakkında da düşüncelerim var metal Puzzle ın hızlandırılmış çözümünü yüklemeyi düşünüyorum sizler için

Aynı zamanda da Mi band 2 incelemem için son sürat çalışıyorum en kısa sürede onu da sizlerle buluşturacağım Black friday öncesi özellikle almayı düşünen arkadaşların işine yarasın diye mümkün ise yarın yüklemeye çalışacağım

İzlediğiniz için teşekkürler bugün ki ilk videomuz termometre ve nem ölçerin kutu açılışı

• Xiaomi Philips Eyecare 2 Akıllı Lamba kupon süresi dolmuş kaçırdım :( yeni kupon gelir mi?

Yada Xiaomi nin kendi masa lambası bu fiyatlara iner mi acaba? Ama önceliğim Philips.
  • Black friday çantalarında tv box yok anlaşılan gearbest dersini almış da ediyor ezber

• mertsamet M kullanıcısına yanıt
    Reco. kullanıcısına yanıt
    Bir ürünü hediye kartlarıyla alıp, iptal ederseniz, hediye kartı iade edilmez.
  • bungee20 B kullanıcısına yanıt
    Büyük harfle yazmak bağırmak anlamında mı? Hemde sonuna ünlem yerine nokta koymuşken?

Yersiz tepki veriyorsunuz, asıl sizin yaptığınız ayıp. Ben vurgulamak anlamında öyle yazdım.
  • zeytin19 Z kullanıcısına yanıt
    Alacağınız üründe daha çmce SHGM kaydı istenmedi ama bu istenmeyecek diye bir şey yok tabi. Youtube ve Google kullanarak araştırmanızda fayda var, sonra sorun yaşamanızı istemem.

Middle East Express yani Aramex Kargo'dur. Hızlı ve güvenlidir, tavsiye ederim.
  • Reindot R kullanıcısına yanıt
    Güzel günlerde kullanın
  • 17 tane takipsiz sipariş verdim 2 ay içersinde hepsi geldi. En son indirimlerde mi nin akıllı ampülü ve hoparlörü aldım 11 dolardan. İkisinide turkey hızlı kargo seçeneğini seçtim. Vergiye tabi olurlar mı.

• deli_yek kullanıcısına yanıt
    Hemen kaldırıyorum, uyarı için teşekkürler.

Ben NL post ve diğer takipli kargolar çıkar diye o şekilde not düştüm.
    yine kaçırdım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

Turkiye hızlı gönderi ile hiçbir ürün almayın arkadaşlar. Vergi altında olsa bile vergi çıkartıyorlar. Olay biraz karışık. Yokmuş gibi yapın post nl yada takipsiz veya uygunsa aramex ile almaya çalışın.

Yoksa 10 15 dolarlık ürün alırsınız size vergi çıkar haberiniz olsun.

Herkes duysun ki kimsenin canı yanmasın.

Gearbest bu işle uğraşıyor ama ne zaman çözülür bilemiyoruz. Umarım fazla uzun sürmez. İyi niyetli yaklaşıyorlar hediye kuponlar yollanıyor ama çözülmesi en hayırlısı olacaktır.

24.5 dolarlık ürün aldım. 15 günden az sürede, sorunsuz olarak geldi. vergi filan yok.
    ama sadece tek bir ürün aldım.

Şanslısınız hocam. Ürünü taşıyan alljoy firması ürünün satış sayfası olarak farklı bir site yolluyor deniliyor. O sitede de ürün verginin üzerinde ise vergi çıkıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinaki -- 20 Kasım 2017; 15:41:12 >

anladım o halde kısmi ödeme yapılabilir.

15 dolarım var. istediğim gibi parça parça kullanabilirim değil mi?
  • Dolarda rekor haberleri okuyorum beyler BF öncesi iyi olmadı bu :(

• Tamarak kullanıcısına yanıt
    Lütfen aşağıdaki linkten sepete ekleyip öyle deneyin:

Xiaomi Philips Eyecare 2 Akıllı Lamba / İndirim Kodu: 1111GBTR1204 / 25$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]
  • muratcangm kullanıcısına yanıt
    Paylaşım için teşekkürler, elinize sağlık
  • vallaha ben mng ile gelecek 3 adet farklı adres ve isimlere olan kargolarım daha paketlenme aşamasında olduğu için iptal talebi açtım bakalım ne olacak mng işi gerçekten sakat gearbestin bu olayi bir an önce çözmesi gerekli
  • Reco. kullanıcısına yanıt
    Kullanabilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 11231124112511261127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.