Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1124. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
804
Favori
4.098.061
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11221123112411251126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bundan sonra büyük ihtimalle NL post kullanacağım yine. 5-6 gün geç de gelse vergidir şudur budur olmuyor en azından.
  • balistik402 kullanıcısına yanıt
    Hocam toplamı geçince vergi çıkıyor yetkili arkadaş ilgileniyor kısa zamanda çözülür umarım
  • erkutamca kullanıcısına yanıt
    Ürünleri 6-7 kasımda sipariş ettim 7-8 Kasım’da 1 gün arayla kargoya verildiler hocam. Perşembe akşamı ürünler aynı uçakla Türkiye’ye geldi. Pazartesi sabahtan teslim etmiş oldular. Bu mantıkla muhtemelen sizin ürünler önümüzdeki perşembe giriş yapar hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertsamet

tek kullanımlık derken hocam? 15 dolarlık kartım var 3 ayrı sepette 5er dolar kullanılabilir demiştiniz sabah.

bu şekildeyse çok kötü.

• evrenarisoy E kullanıcısına yanıt
    11.11 e özel %50 indirimler yapılmıştı o zaman almıştın.

12 dolara aldık ama vergiyle normal fiyata denk geldi :)

• Şu tornavida setinden sonunda alabildim. Ne zamandır almaya çalışıyordum.
  • Chuwi laptop alan var mi ? Black fridayde 150 dolara duserse almayi dusunuyorum.

• Gearbest'cim 9.90 drone için Türkiye Hızlı Kargo almayın demişsin aramex var sadece alternatif 10 $ istiyor nasıl yapıcaz.

• ****DUYURU****

Sayın forum üyeleri,

Bilgidiğiniz gibi bu konuda Gearbest firmasından alışveriş yapan bir çok kişi toplanıyor. Çoğu kişi indirim kodlarını takip ediyor alacağı ürünü inceliyor araştırma yapıyor. Bizde Gearbest Forum Yetkilimizle görüştük ve forum üyelerinden aldıkları ürünlerle ilgili video çeken dostlarımızın videolarını toplayıp, ilk sayfada adı geçen her ürünün altına link olarak koymayı planladık. Böylece alacağınız ürünü hemen inceleyebileceksiniz ve üstünde yer alan indirim kodu veya zaten indirime girdiği linkten alabileceksiniz. Böyle bir kolaylık ve pratiklik yapmayı düşündük. Siz forum üyelerinden bunu isteme sebebim sebebim ise başka kişilerin çektiği inceleme videoları olsa da forumdaki üyeler burda merak edilen konuları tam anlamıyla biliyor ve anlayabiliyor hem en azından kendi aramızdan bu işi yapan kişilerin çıkması daha iyi olur diye düşündük. Bu yüzden elindeki ürünlerle ilgili video çeken veya çekebilecek olan değerli üyelerimiz benimle özel mesaj yoluyla iletişime geçebilirse bende videoları liste halinde toplayıp Gearbest Forum Yetkilimize ileteceğim ve oda ilk sayfada böyle bir düzenleme yapacak. Herkese hayırlı ve sorunsuz alışverişler dilerim.
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Tanix TX3 Mini TV Box kodu için expired diyor.2saatte nasıl bitti . Mümkünse başka kod alabilir miyim ?
  • Turkiye hızlı gönderi ile hiçbir ürün almayın arkadaşlar. Vergi altında olsa bile vergi çıkartıyorlar. Olay biraz karışık. Yokmuş gibi yapın post nl yada takipsiz veya uygunsa aramex ile almaya çalışın.

Yoksa 10 15 dolarlık ürün alırsınız size vergi çıkar haberiniz olsun.

Herkes duysun ki kimsenin canı yanmasın.

Gearbest bu işle uğraşıyor ama ne zaman çözülür bilemiyoruz. Umarım fazla uzun sürmez. İyi niyetli yaklaşıyorlar hediye kuponlar yollanıyor ama çözülmesi en hayırlısı olacaktır.

• | Gearbest Türkiye |

Xiaomi AMAZFIT Akıllı Saat [ BlackFridayTN2003 ] indirim koduyla 79$'a satın alınabilir.

[Satın Almak İçin Tıklayınız]

| Gearbest Türkiye |

-> İndirim kodu "stoklarla sınırlıdır", kaçırmayın!
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

Turkiye hızlı gönderi ile hiçbir ürün almayın arkadaşlar. Vergi altında olsa bile vergi çıkartıyorlar. Olay biraz karışık. Yokmuş gibi yapın post nl yada takipsiz veya uygunsa aramex ile almaya çalışın.

Yoksa 10 15 dolarlık ürün alırsınız size vergi çıkar haberiniz olsun.

Herkes duysun ki kimsenin canı yanmasın.

Gearbest bu işle uğraşıyor ama ne zaman çözülür bilemiyoruz. Umarım fazla uzun sürmez. İyi niyetli yaklaşıyorlar hediye kuponlar yollanıyor ama çözülmesi en hayırlısı olacaktır.

24.5 dolarlık ürün aldım. 15 günden az sürede, sorunsuz olarak geldi. vergi filan yok.
    ama sadece tek bir ürün aldım.
  • Ep52 de gelişme var mı? Haber bekliyoruz sizden.

• Amazfit akıllı saati bugün MNG kargo getirdi. Paket üzerine 30$ yazmışlar, herhangi bir vergi ödemedim.
    Türkiye priority line seçmiştim.
    Bekleyen arkadaşlara duyurulur.
  • Vergi konusunda sinir 30 euro degil mi herkes 30 dolarmis gibi hareket ediyor an itibariyle 30 euro 137 tl 30 dolar ise 116 tl yapiyor arada 21 tl fark var ayrıca gumruk olayi ayni paket icin gecerli degil mi ayni paketin icindeki urunlerin bedeli 30 euroyu geciyorsa gumruk vergisi cikiyor diye biliyorum urunler toplanip 30 euroyu geciyor mu diye bakilmasi normal degil heralde

• mechs M kullanıcısına yanıt
    gerçekten şaka gibi. 80 dolarlık ürüne vergi almayan kargo firması bizim 30 doları geçmeyen pakete taktı.
  • Bluelife07 kullanıcısına yanıt
    normal olmadığı için benim gibi çoğu kişi dile getiriyor.

gearbest bu adamlara ürün faturasını vermiyor mu onu anlamıyorum. kafalarına göre buldukları bir alışveriş sitesinin fiyatını baz alıyorlar.

ne güzel turkiye hızlı kargosu var alışverişte rahat ettik diyoruz saçma sapan ücret çıkıyor kursağımızda kalıyor.
  • Mng kargo tuttuğunu öpüyor. Bulaşmam kolay kolay.

• mechs M kullanıcısına yanıt
    abi 15 gündür bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 11221123112411251126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.