Şimdi Ara

Colorado Ranch sos ve Acı Sos adet 4.95 TL - 260 gr (Bim içerir) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
12.062
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Pentagramet

Ranch sosunu almıştım bir kere, yoğun bir margarin tadı aldım ben
    Ben almadım margarin tadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihkm -- 1 Haziran 2020; 19:58:33 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Columbia-

Peynirli acı sosu almayın bi şeye benzemiyor; ne nachosa gitti ne burgere mayonez gibiydi, diğer sosları iyi iş görür
    İçlerinde de en sağlıklısı o
  • Çarşamba günü 1 adet ranch sos 1 adet acı sos almıştım aynı fiyata. Aktüel mi yoksa daimi mi bilmiyorum.

• -Columbia- kullanıcısına yanıt
    Tukaşın mayonezini yokluktan almıştım. Sadece tadına baktım gerisi direk çöpe gitmişti. Öyle rezil mayonez hiç yememiştim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakim bey

Çarşamba günü 1 adet ranch sos 1 adet acı sos almıştım aynı fiyata. Aktüel mi yoksa daimi mi bilmiyorum.
    Daimi diyen arkadaş var ama iş çıkışı genelde BİM’e uğrarım akşamları, ilk defa denk geldim ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: aqhuan

Tukaşın mayonezini yokluktan almıştım. Sadece tadına baktım gerisi direk çöpe gitmişti. Öyle rezil mayonez hiç yememiştim.
    Sosları başarılı değil hocam Tukaşın, bende sevmiyorum

• fatihkm kullanıcısına yanıt
    Her damak farklıdır hocam normal

• fatihkm kullanıcısına yanıt
    Eskişehirde ve giresunda 2 yıldır kullanıyorum. İstanbul Üsküdar bimde de geçen sene gördüğümü hatırlıyorum ama emin değilim.

• Ranch sos alacak arkadaslar 1 paket alsın tadına baksın oyle alsın yedigim en igrenc sostu 1 kere patatesin yanına koydum ondan sonra direk çöpe gitti.
  • Popeyesden tavuk yiyenler oranın ranch sosları da colarado ve baya baya kötüydü tadı.Burger in calve soslarının yanına yaklaşamaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tukaş in mümkünse hiçbir ürününü almayın. Ketçap ayrı mayonez ayrı rezalet. Burcu marka alın daha iyi.

• tukaşın barbeküsü de iğrençti.
  • Kayseriden ranch sos aldım, ama değişik kokuyor. Tadı da değişik. Sirke kokusu buram buram kokuyor. Buralarda burgercilerin soslarının yanından geçmez bence. Burun kapatılıp yenilebilir

• Calvenin ranch sosuna da çok kötü demiş herkes. Güzel ranch sos üreten bir firma yok mu acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: dolcia

Calvenin ranch sosuna da çok kötü demiş herkes. Güzel ranch sos üreten bir firma yok mu acaba
    Herkes gurme hocam Deneyin ona göre karar verin bence, bimdeki uygun ve denenmeyi hakediyor. Ben beğendim.

• quote:

Orijinalden alıntı: aqhuan

Aynen şimdiye kadar yediğim en kötü mayonez tukaşın.
    Bozuk gibi resmen.

• Bu soslar ne işe yarıyor?

• colaroda sürekli satışta alıyorum sık sık ama her yerde her zaman bulunmuyor az geliyor galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: Annalise

Tadı nasıl. Burger king, mcdonalds sosları gibi hafif mi? Bazıları çok ağır oluyor.
    calve ranch ile bunun alakasi yok hocam tadi benziyor diyen bir kere falan yemistir ranchi alakasi yok yani

• sadbul S kullanıcısına yanıt
    guneslenirken suruyorsun

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.