Şimdi Ara

Colony (2016) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
9
Favori
7.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: b0Ni

ilk başlarda diziye yanlış bir beklentiyle başladığım için sıkılmıştım ama şu an çok iyi gidiyor, 6. bölüm çok güzeldi. sırf sarah wayne callies için izlenir ya çok güzel hatun

+1
  • 9 bölümde çok iyiydi. Nasıl bir beklenti ile izlediğinize bağlı diziyi beğenip beğenmemek. Sezon finalini bekliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

9 bölümde çok iyiydi. Nasıl bir beklenti ile izlediğinize bağlı diziyi beğenip beğenmemek. Sezon finalini bekliyorum

9 bölüm bitti halen uzaylı yok halen aile içi kavga kocasına asi ne olduğu belirsiz bi anne şimdide gitti silahlı eğitime filan girdi çok baydı o muhabbetler artık,

Ne bilim görelim şöyle uzaylıları görelim şöyle kullandıkları teknolojiyi zekalarını filan nerden gelmişler nere gidecekler kimler neciler daha ortada bir şey yok,
  • Robinson_Crusoe kullanıcısına yanıt
    Uzaylı diye birşey denmedi zaten dizi boyunca

• quote:

Uzaylı diye birşey denmedi zaten dizi boyunca

Nasıl denmedi, aynı diziyimi izliyoruz gardaş,

• Robinson_Crusoe kullanıcısına yanıt

• Güzel bi sezon finali yaptılar bence, 2. sezon daha çok şey bekliyorum.
    Yalnız Sarah Wayne Callies bu dizide oynuyor, prison break'te de oynayacak.İkisini beraber mi yürütecek ?
  • bölüm iyidi de sezon finali için zayıf kaldı bence. şarkı ile son sahnelerin uyumu muhteşemdi ama

merak yaratacak birşeyler olmasını bekliyordum ama normal bir bölüm oldu.

• uzaylı abiyi çok zayıf gösterdiler hepsi onun gibiyse teknolojileri çok gelişmiş herhalde. bölüm sezon finaline göre iyi değildi, ikinci sezon onayına da şaşırmıştım zaten. pek bir şey beklemiyorum ama ikinci sezon istilacı elemanlara ve marstaki fabrikaya yoğunlaşılırsa daha iyi olur
  • 1. bölüm izledim gayet hoşuma gitti , bu tarz film ve dizileri sevdiğimden olabilir. Fazla bölüm yok zaten çabuk biter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 bölüm dayanabildim,daha izlemem,benim gibi bilim kurgu sever birini bile bayılttılar.herşeyi geçtim;Şu başrol kadın oyuncuya da walking dead'ten beri hiç sevmedim,oyunculuğunu da hiç beğenmedim.2 sahnesinde bir gözler faltaşı gibi açık duygusuz bir bakışı var artık öggh oldum yemin ederim.
  • Az önce bitirdim bende yine beklentilerimin altında kaldı,

:Uzaylıları merak ediyordum inatla göstermediler 2 sezon ne zaman başlıcakmış,
  • Josh ' ın hatırına 1. sezonu bitirdim ama bence 2. sezondan sonra iptal olur. Ne diziler gördük 2.sezon onayı bile alamadı. Bu dizinin bu tempoda giderse hiç şansı yok, hadi başladık bitireyim dedim, zaten 10 bölüm.
  • Görüntüler ilk sezondan değil mi?

• quote:

Görüntüler ilk sezondan değil mi?

Son 5 sn yi bilemedim, onun dışında ilk sezona ait

• 2.sezon ne zaman başlayacak..
  • Konu uplanınca 2.sezon başladı sandım heycanlandım.
  • ilk bölüm biraz durağan geçse de ilerleyen bölümlerde güzelleşeceğe benziyor.
  • ilerleyen bölümlerde yorumunu mutlaka yap hocam Güzel bir diziyse bende izlerim. İzleyecek dizi bulamıyorum
  • Uğurluu U kullanıcısına yanıt
    guzel hocam izleyebilirsin vakit gecirmelik olarak sonrasinda saricaktir

Bu arada Fringe i izlemeyenler veya yeni baslayanlar bakmasin

dizi konu olarak fringe 5.sezonuna benziyor orada da gozcu istilasi ve bundan kurtulmak icin calisan walter bishop ve digerleri vardi burada da uzayli istilasindan kurtulmaya calisan direnis var iki dizidede ihanet edenler var

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.