Şimdi Ara

Collezione Mağazasının Tuhaf Mankenleri!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya arkadaşlar Collezione mağazalarını bilen bilir Türkiyenin en ünlü markalarından biridir ayrıca.Yalnız pijama takımı almak için girdiğim sitelerinde gördüğüm erkek mankenler, ki kimse kusura bakmasın ben bunlara manken değil olsa olsa barzo derim, beni bende aldı! Bu nasıl tipler, bu nasıl duruş, o nasıl moda fotoğrafçılığı, bu kıyafetleri kim tasarlıyor ve bu mağaza tam olarak kime hitap ediyor anlamakta güçlük çekiyorum?
    Bu resimleri görüp de her şeyin normal olduğunu düşünen birinin alının karışlarım. Bu nasıl bir zevk, nasıl moda dünyası bu gördüklerimi biri bana izah etsin.

https://www.collezione.com/erkek

Collezione Mağazasının Tuhaf Mankenleri!Collezione Mağazasının Tuhaf Mankenleri!Collezione Mağazasının Tuhaf Mankenleri!Collezione Mağazasının Tuhaf Mankenleri!Collezione Mağazasının Tuhaf Mankenleri!Collezione Mağazasının Tuhaf Mankenleri!Collezione Mağazasının Tuhaf Mankenleri!Collezione Mağazasının Tuhaf Mankenleri!Collezione Mağazasının Tuhaf Mankenleri!Collezione Mağazasının Tuhaf Mankenleri!Collezione Mağazasının Tuhaf Mankenleri!Collezione Mağazasının Tuhaf Mankenleri!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonitörKertenkelesi -- 18 Nisan 2020; 13:49:51 >

• Manken de olsa baya gerçek gibi duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • enflasyon almış başını gitmiş biyerden kısmak lazım

ama manken düzgün olsa ne olur kıyafetler 5 para etmez
  • profesöre_sor P kullanıcısına yanıt
    Orasına ben de katılıyorum bu marka eskiden iyiydi sonra garip rengi biçimi tuhaf erkek kıyafetleri dikmeye başladılar. Artık erkek kıyafetlerini hiç bir şekilde giyesim gelmedi hala da almıyorum. Hedef kitlesi bu resimlerdeki erkekler ise o yüzden beğenip almamış olma ihtimalim yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonitörKertenkelesi -- 18 Nisan 2020; 15:12:56 >
  • Zara'ya özenmişler sanki ama olmamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-10B574946

Bu mesaj silindi.
    Kendisi Top Model mi?
  • Bir Bigazzi mankeni değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.