Şimdi Ara

Collateral (2018) | BBC & Netflix

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• BBC ve Netflix ortaklığındaki 4 bölümlük mini dizi bir dedektif hikayesi. Kadro; July Namir, Billie Piper, Nicola Walker ve John Simm.

• puan düşük, 7.1

ingiliz polisiyeleri hep kaliteli ve yüksek puanli olurdu ama bu tutmadı zannedersem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görünen pek beğenilmemiş o zaman hiç yanaşmayak....
  • Daha çıkmadı ki dizi

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mühendis

Daha çıkmadı ki dizi

ilk iki bölümü bbc'de yayınlandı
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Diziyi izledim ehh diyebilirim. 4 bölümden fazlası çekilmezmiş. Biraz ağır dizi. Night of ağırlığında ama onun kalitesinde değil. Yine de izlenir çok sıkıldığım söylenemez. Sevmediğim nokta(3.bölüm hakkında spoiler içerir)

katilleri türk olarak göstermeleri hoş değil. Hele türk kadının bir daha türkiyeye hayatta dönmek istemiyorum diyip aşağılaması hoş değildi. Tamam biliyoruz ingilizlerin bize nasıl baktığını da benim bunu izlemem hoşuma gitmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mühendis

Diziyi izledim ehh diyebilirim. 4 bölümden fazlası çekilmezmiş. Biraz ağır dizi. Night of ağırlığında ama onun kalitesinde değil. Yine de izlenir çok sıkıldığım söylenemez. Sevmediğim nokta(3.bölüm hakkında spoiler içerir)

katilleri türk olarak göstermeleri hoş değil. Hele türk kadının bir daha türkiyeye hayatta dönmek istemiyorum diyip aşağılaması hoş değildi. Tamam biliyoruz ingilizlerin bize nasıl baktığını da benim bunu izlemem hoşuma gitmedi
    Yukarıdaki Spoliere cevaptır ona göre okuyun
    (Spolier çalışmadi bir türlü )

Hocam bu kadar etkilenmeyin

Dizide asıl olayi kaçırıyorsunuz

Asıl olay İzmir. Orada dönen casus takasları,multeciler,nato karargahi, daha geçen mahkemeye çıkarılan rahip uzar gider

Adamlar kendi ordularindaki askeri bile kötü gösterebiliyor

Kırıkkale kötü demişler çok mu

Veyahut katiller türk

Bu kadar dar bakmamak lazım
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yok hocam dizinin iyiliğini kötülüğünü buna göre yorumlamam. Objektif bakarak yaptım ilk kısmı. Spoiler kısmı da şahsi görüşüm. Ülkemdeki olayları eleştiririm ben de. Eleştirrmeden gelişilmez çünkü. Eleştirecek çok yanımız var malesef. Ama başka ülkenin de eleştirmesini izlemek hoşuma gitmedi yalnızca. Diziye bunun yüzünden kötü demem yoksa.

• Bu diziye başlıyorum. Yorumlar pek iç açıcı değil ama başlayalım bakalım.

Dizinin 2.sezonu olup olmayacağına dair farklı açıklamalar var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dizinin ilk bölümüne en başta çalan şarkıyı bilen varsa, yardımcı olursa sevinirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.