Şimdi Ara

colin mcrea 2005

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar pc ye cmr 5 yükledim ama oyunu oynarken arabayı yolda bir türlü tutamıyorum aranızda bu oyunu oynayan varmı varsa böyle bi sorun yaşıyomu

• direksiyonla mı oynuyorsun
  • evet
  • direksiyonla tutamassın klavyeyle dene
  • sağol bi de öyle denicem
  • bişi değil
  • direksiyonla oynamak baya kasar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi competitor -- 25 Eylül 2005, 20:08:45 >
  • Evet ben baya oynadım direksiyonla oynayabiliyorum ama çok zor yolda tutuyorum.Klavye ile çok rahat oynuyorum oyunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.Raikkonen -- 26 Eylül 2005, 15:10:17 >
  • Bu oyunda iddalı kişiler varsa kapışalım.nasıl yapıldığını bilmiorm ama online multi oynanıo.oynuycak kişi olduktan sonra öğreniliro sorun deil.oda olmazsa single oynayıp save leeimizle ispatlarız
  • arkadaşlar bu oyunda benimde sorunum var oyunda iken car setting girdiğim zaman oyundan atıyor bu sorunu yaşayan ve çözümü bulan arkadaş varmı?
  • BEN HİÇ BİR SORUN YAŞAMADIM SÜPER OYUN YOLDA TUTUŞUDA OLDUKÇA GEÇEKÇİ
  • He he bende side winder la manual vites oynayabiliyorum. Eski cmr cilerdenim
  • beyler cmr turnuvası da düzenleyelim madem bu kadar seven varsa ? hatta richard burns ralli katlar cmr yi yani - oynayan varsa orda da kapışalım
  • Yaparız yapmasınada ben direksiyonda hepinizi geçerim çünkü ben bir loeb hayranıyım ve onun gibi geçerim sizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.Raikkonen -- 28 Eylül 2005, 14:05:24 >
  • eline her direksiyon alan loeb olsaydı , her raket alan da andre agassi olurdu...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Uxexes

arkadaşlar bu oyunda benimde sorunum var oyunda iken car setting girdiğim zaman oyundan atıyor bu sorunu yaşayan ve çözümü bulan arkadaş varmı?

oyunun yaması varsa onu yükleyip bir dene
  • bendede yüklü ama bir türlü açamadım no cd crack varmı ya ben bulamadım bir türlü açamadım oyunu,, bende eski cmr lerdenimmm.... pm ye gelinnn
  • quote:

Orjinalden alıntı: K.Raikkonen

Yaparız yapmasınada ben direksiyonda hepinizi geçerim çünkü ben bir loeb hayranıyım ve onun gi geçerim sizi

sana meydan okuyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Uxexes

arkadaşlar bu oyunda benimde sorunum var oyunda iken car setting girdiğim zaman oyundan atıyor bu sorunu yaşayan ve çözümü bulan arkadaş varmı?

aynı sorun bende de var. çözümü ben de bulamamdım.
  • oynanabilirlik berbat. oyunu iki kere aldım fikirlerim yine aynı. arabayı yolda tutamıyorsun absürt bir oyun olmus. neyi düsündüler bilinmez ama hic sevmedim. colin mcrae rally 2002 oynayın en iyi sürüm bu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.