Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Colin McRae: DiRT 3 (2011) / Complete Edition (2015) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
1.858
Cevap
6
Favori
105.865
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Yarış Oyunları >> Colin McRae: DiRT 3 (2011) / Complete Edition (2015) [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2621 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hitman

quote:

Orijinalden alıntı: Ölü ozan

steam'den dirt 3 almıştım geçen yıl. bugün steam kütüphanesine dirt 3 complete edition gelmiş, indiriyorum ama bu complete edition 2012 yılında çıkmış. neden 3 sene beklediler ki

GFWl yi kaldırdılar sonunda. Direk steam üzerinden çalışıyor multisi, ve bu aralar popüler baya oynayan var multiplayer da takılabilirsiniz. ayrıca tüm haritalar ve arabalar açık. sonunda monte carlo yu oynabildim.
    Monte Carlo - Baroque tavsiye ederim, rallylerin ensane parkurudur.

hemen sildim diğer versiyonu...
    oyuna girmek, ralli pilotu olmaktan daha zordu eski versiyonda
    bide bişey soracam
    benden mi kaynaklanıyor bilemedim
    önümüzdeki aracı sollamaya çalışırken kontroller daha zorlaşıyor gibi geldi bana... sağa sola kaymayan araba yolda duramıyor
    |
    |

• Yarbay
    10229 Mesaj
    bu modu deneyen oldumu dostlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 14 Nisan 2015; 19:20:40 >
    5347 Mesaj

link var mı mod için denemek isterim
    |
    |
    ilkermurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

videonun altinda link olmasi lazim hocam

telefonda oldugum icin goremiyorum linki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    deadmau5. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    7995 Mesaj
    Oyunu bir haftadır oynuyorum fena değil gamepad ile gayet güzel oynanıyor. Yalnız yavaştan sıkılır gibi oldum hep aynı yerlerde aynı araçlarla dönüp duruyorum hiçbir farklılık yok. Gerçi ne tür bir farklılık bekliyorum ben de bilmiyorum. Şu abuk sabuk görevler de tuz biber ekiyor zaten.
    |
    |
    1 Nis 2015 tarihinde DiRT 3 Complete Edition çıkmış ve eski ana mesaj ve başlık güncellenmiştir.
    |
    |
    Monitör: MSI Optix MAG271CQR | Fare: MSI Clutch GM11 | Klavye: SteelSeries Apex 150 | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3
  • Binbaşı
    1470 Mesaj
    En iyi rally oyunu diyebilirim Complete için
    |
    |
    |
    |

Desktop: MSI Z97S SLI PLUS // i5 4690k (Turbo Boost 3.9 GHz.) // Hyper 212 Evo CPU Soğutucusu (160 mm) // Gigabyte G1 GTX 970 ; stok hız 1380-7010 mhz // Corsair Vengeance PRO 2x4 DDR3, 1600 mhz // CORSAIR SPEC-02 MidT // Corsair VS 650 PSU (12v = 50A) // Samsung 850 Evo 120 GB // Seagate Barracuda 1 TB 64 mb 7200rpm (ST10000DM003-1CH162)
  • Yüzbaşı
    718 Mesaj
    merhaba dirt 3 complete edition u önerir misiniz? alayım mı şuan steam da uygun :) ya da yerine önerebileceğiniz ralli var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cklnc -- 11 Şubat 2016; 21:02:47 >
    quote:

Orijinalden alıntı: cklnc

merhaba dirt 3 complete edition u önerir misiniz? alayım mı şuan steam da uygun :) ya da yerine önerebileceğiniz ralli var mı?

Hocam fiyatı uygun ise alınabilir bir oyun arcade bir rally oyunu toz toprak kar atlama zevkli bir oyun. Online kullanıcıları ve rally harici farklı modları var. Öte yandan tüm dlcler ile birlikte alınabilir bir oyun oynadığı ve tavsiye ettiğim bir rally oyunudur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Gardiyan- -- 11 Şubat 2016; 22:15:14 >
    | Intel® Core™ i7 4790K | MSI Z97 GAMING 7 | PNY Anarchy X DDR3 16GB 2800Mhz | Asus RX 580 DUAL 8G OC | Philips 243V5LHAB/00 1MS 23.6" 1080p@60Hz | Crucial BX500 120GB | WD 1TB Caviar Blue Sata 3.0 64MB 7200Rpm |
    | CoolerMaster HAF 912 Advanced | Thermaltake 600W 80Plus | Akasa Venom Voodoo | Logitech Z313 | Rampage DLM-355 | Logitech K120 | Plantronics Gamecom 388 | Logitech Rumble F310 |
  • Yüzbaşı
    718 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -Gardiyan-

quote:

Hocam fiyatı uygun ise alınabilir bir oyun arcade bir rally oyunu toz toprak kar atlama zevkli bir oyun. Online kullanıcıları ve rally harici farklı modları var. Öte yandan tüm dlcler ile birlikte alınabilir bir oyun oynadığı ve tavsiye ettiğim bir rally oyunudur

12 lira hocan sanırım alacağım birazdan :) teşekkür ederim.
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -Gardiyan-

quote:

12 lira hocan sanırım alacağım birazdan :) teşekkür ederim.

Bu fiyata kacmaz hocam iyi eğlenceler
    |
    |
    | Intel® Core™ i7 4790K | MSI Z97 GAMING 7 | PNY Anarchy X DDR3 16GB 2800Mhz | Asus RX 580 DUAL 8G OC | Philips 243V5LHAB/00 1MS 23.6" 1080p@60Hz | Crucial BX500 120GB | WD 1TB Caviar Blue Sata 3.0 64MB 7200Rpm |
    | CoolerMaster HAF 912 Advanced | Thermaltake 600W 80Plus | Akasa Venom Voodoo | Logitech Z313 | Rampage DLM-355 | Logitech K120 | Plantronics Gamecom 388 | Logitech Rumble F310 |

• Teğmen
    206 Mesaj
    arkadaşlar executable çalışmayı durdurdu hatası alıyorum yardım edermisiniz
    |
    |
    Beyler oyun limitli olarak ücretsiz. Almayanlar için güzel fırsat. Ne demişler nerde beleş oraya yerleş Ayrıca complete edition bu. Multiplayer modu oynanabiliyor. Biliyorsunuz dirt rally daha çok proflara hitap ediyor. Bu sim-arcade diyebileceğimiz bir oyun

https://www.humblebundle.com/store/dirt-3-complete-edition-free-game

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 12 Kasım 2016; 12:31:03 >
    |
    |
    |
    |
    Sükut-u hayale uğramaktan korkan çiçeklerin derdiyle hem derd olmuşum nicedir… Nicedir dizginsiz binerim sevdâ atına! Yoksa ne mümkün ermek… Mecnunların, Keremlerin, Yusufların katına! Süflî melekelerden sıyrılarak kanat çırpmaktayım, kendimin dahi fark eylemediği kesif bir bâtına… Ve kaderin kûfî yazan kalemi usulca iliştirmekte hayatımı, hayatına…
  • Yüzbaşı
    576 Mesaj
    Multiplayerda oynarken mikrofonumuzu nasıl kapatacağız bu oyunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi analitikduzlem -- 4 Mart 2017; 17:34:5 >
    |
    |
    Konu hortlatacağım ama bir sorunum var :) . Genelde viraj alırken ekran sapıtıyor böyle sağa sola doğru. Bunu engellemenin bir yolu var mı? Daha önce grid 2 de de oluyordu sanki de nasıl düzelttiğimi hatırlamıyorum.
    |
    |
    Steam üzerinde 2-3 hafta öncesine kadar sorunsuz oynarken ne olduysa oyundan atmaya başladı. Codemasters yazısından sonra sağ altta Loading yazıyor ve herhangi uyarı vermeden atıyor. Sistemimle alakalı değil çünkü ultra ayarda oynayabiliyordum.

- Oyunu silip dosyalarını temizleyip tekrar indirdim.
    - Oyunun klasöründeki .exe ile başlatmayı denedim.
    - Steam'da dosyalarını doğruladım.
    - OpenAl silip tekrar yükledim.
    - Rapture3D yükledim.

Daha ne yapabilirim bilmiyorum, önerilerinizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bu oyunu 2012'de DVD olarak Bimeks'den 5TL'ye almıştım.
    |
    |
    Copyright © 2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017/2018/2019 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.