Şimdi Ara

DiRT 3 (2011) / Complete Edition (2015) [ANA KONU] (92. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.858
Cevap
6
Favori
108.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • rkadaslar bu sournu aliyorum ne yapmaliyim please save your game progress and shut down the game to continue with the update

• quote:

Orijinalden alıntı: alikiziltoprak

Oyun şu an Steam de 25 Dolar..

http://store.steampowered.com/app/44320/?l=turkish

Ama D&R'da 9 lira. Aralarında ne fark var acaba?

http://www.dr.com.tr/Oyun-Konsol/Dirt-3-PC//Oyunlar/Yaris/urunno=0000000364900

D&R'dan aldığını steam'e ekleyemezsin. GFWL'dan oynarsın ki o da çok rezil bir şey. Alma ama bence değmez, bende var Multiplayer kuş avlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras

quote:

Orijinalden alıntı: alikiziltoprak

Oyun şu an Steam de 25 Dolar..

http://store.steampowered.com/app/44320/?l=turkish

Ama D&R'da 9 lira. Aralarında ne fark var acaba?

http://www.dr.com.tr/Oyun-Konsol/Dirt-3-PC//Oyunlar/Yaris/urunno=0000000364900

D&R'dan aldığını steam'e ekleyemezsin. GFWL'dan oynarsın ki o da çok rezil bir şey. Alma ama bence değmez, bende var Multiplayer kuş avlıyor.

Öncelikle yanıt için teşekkürler.

Yani diyorsunuz ki, D&R den aldığın oyunla çevrimiçi yarışları keyifli yapamazsın ya da Games For Windows Live üzerinden yaptığın için oyuncu bulamazsın.. Bu oyunu Steam'e de aktaramazsın. Tekil oyuncu ile idare edersin..

Steam üzerinden alırsan Steam üzerinden çevrimiçi oynarsın daha çok oyuncu bulursun.

Doğru mu anladım? Öyleyse, hem yine de D&R den 9 Liraya almak çok iyi.. En azından orjinal, korsan değil ve virüs tehlikesi yok!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alikiziltoprak -- 23 Haziran 2013; 23:11:34 >

• Oyunu 5 tl den bimeks'ten almıştım loading ekranı yüzünden sildim 5-6 ay sonra yine yüklerken uğraştırdı orjinal olmasına rağmen korsan almışım gibi hissediyorum ve hala loading ekranı 30 35 sn bu ne ya
  • Profile load failed hatası alıyorum. Yaşamış ve düzeltebilmiş birine rastlamak amacım. 304 yarışlık birikimin sonuçları gitmedi sadece tunngledan online oynardım elim kolum bağlandı formattan sonra...
  • Madem konu yukarda değinmeden geçmeyeyim.Bu seriyi bitiren bu oyundur.Gymanaka bilmemne ile rallinin içine ettiler. 2. oyunda da o koca araçlarla yarış olayıyla bunun sinyalleri veriliyordu.Seriyi nasıl bitiririzin planını yapmışlar resmen.Rahmetli Colin'e Mcrae'ye en önemlisi Rally'e bu yapılmazdı diyorum.Colin McRae 2 efsanedir.Win de keşke çalışsa adam gibi.
  • Beyler bu oyunda dirt showdown daki gibi free mod varmi mesela bizi bir mape birakiyordu orda artislik hareketler falan yapiyorduk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grimm

Madem konu yukarda değinmeden geçmeyeyim.Bu seriyi bitiren bu oyundur.Gymanaka bilmemne ile rallinin içine ettiler. 2. oyunda da o koca araçlarla yarış olayıyla bunun sinyalleri veriliyordu.Seriyi nasıl bitiririzin planını yapmışlar resmen.Rahmetli Colin'e Mcrae'ye en önemlisi Rally'e bu yapılmazdı diyorum.Colin McRae 2 efsanedir.Win de keşke çalışsa adam gibi.

Aynen, oyun amacından saptırıldı. Ralli dışında her şey var!
  • uzun süre sonra tekrar oynamaya başladımhttp://www.youtube.com/watch?v=dkqqFxy3x7E&feature=youtu.be
  • Arkadaşlar ben çok önceden hd6850 aldığımda kutudan dirt3 key çıkmıştı ancak kullanmamıştım şimdi kullanmak istiyorum ancak amd nin o sayfası kapanmış.Bir şekilde kodu tekrar kullanamazmıyım?
  • alikiziltoprak kullanıcısına yanıt
    BU yapımcıları anlamak zor. Efsane oyunu al, içine et bırak. 3. oyunu aldım oynuyorum ulan bu bizim oyun değil, WRC ile alakası yok. Dedim yanlış oyun aldık herhalde bu başka birşey.

normalde başlarsın yarışlara , WRC sezonundaki tüm ülkelerde sırasıyla yarışırsın, puanlama sistemi olur, yarış aralarında verilen sürede arabayı tamir edersin. bazen kırık dökük araç ile yarışırsın. hakkaten adamın kemikleri sızladı

Birde sezon yarışları açılacak diye saçma sapan yarışları oynadım ona yanıyorum.

arkadaş piyasada WRC oyunu da yok, ben mi bilmiyorum, nasıl iştir bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitman

BU yapımcıları anlamak zor. Efsane oyunu al, içine et bırak. 3. oyunu aldım oynuyorum ulan bu bizim oyun değil, WRC ile alakası yok. Dedim yanlış oyun aldık herhalde bu başka birşey.

normalde başlarsın yarışlara , WRC sezonundaki tüm ülkelerde sırasıyla yarışırsın, puanlama sistemi olur, yarış aralarında verilen sürede arabayı tamir edersin. bazen kırık dökük araç ile yarışırsın. hakkaten adamın kemikleri sızladı

Birde sezon yarışları açılacak diye saçma sapan yarışları oynadım ona yanıyorum.

arkadaş piyasada WRC oyunu da yok, ben mi bilmiyorum, nasıl iştir bu?

WRCnin resmi oyunu var aslında 4 sene arka arkaya çıktı ancak onu oynarsan bu oyuna dönüp yaptığın bütün hakaretleri geri alırsın. WRC 5 ile güzel bir oyun çıkacağı söyleniyor bakalım görücez.

• hitman kullanıcısına yanıt
    Bana bir CMR 2.0, bir Rally Championship 2000 tadı vermiyor hiç biri.. Sırf grafik sırf saçma oyun modları.....
  • Beyler şu hatayı alıyorum ;

not : oyun korsan
  • DirT 3 gerçekten simulasyon havasından uzaklaşmış gibiydi.Hele o etraftaki şeyleri çarpıp yok etmeye çalıştığımız sinir bozucu şeyler eklenince iyice saçma ve sıkıcı olmuştu.

Dirt 2 daha güzel ve biraz daha simulasyona yakındı,daha eski serilerini oynamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 14 Mart 2015; 23:34:04 >
  • steam'den dirt 3 almıştım geçen yıl. bugün steam kütüphanesine dirt 3 complete edition gelmiş, indiriyorum ama bu complete edition 2012 yılında çıkmış. neden 3 sene beklediler ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ölü ozan

steam'den dirt 3 almıştım geçen yıl. bugün steam kütüphanesine dirt 3 complete edition gelmiş, indiriyorum ama bu complete edition 2012 yılında çıkmış. neden 3 sene beklediler ki

GFWl yi kaldırdılar sonunda. Direk steam üzerinden çalışıyor multisi, ve bu aralar popüler baya oynayan var multiplayer da takılabilirsiniz. ayrıca tüm haritalar ve arabalar açık. sonunda monte carlo yu oynabildim.
    Monte Carlo - Baroque tavsiye ederim, rallylerin ensane parkurudur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitman

quote:

Orijinalden alıntı: Ölü ozan

steam'den dirt 3 almıştım geçen yıl. bugün steam kütüphanesine dirt 3 complete edition gelmiş, indiriyorum ama bu complete edition 2012 yılında çıkmış. neden 3 sene beklediler ki

GFWl yi kaldırdılar sonunda. Direk steam üzerinden çalışıyor multisi, ve bu aralar popüler baya oynayan var multiplayer da takılabilirsiniz. ayrıca tüm haritalar ve arabalar açık. sonunda monte carlo yu oynabildim.
    Monte Carlo - Baroque tavsiye ederim, rallylerin ensane parkurudur.

hemen sildim diğer versiyonu...
    oyuna girmek, ralli pilotu olmaktan daha zordu eski versiyonda
    bide bişey soracam
    benden mi kaynaklanıyor bilemedim
    önümüzdeki aracı sollamaya çalışırken kontroller daha zorlaşıyor gibi geldi bana... sağa sola kaymayan araba yolda duramıyor

• bu modu deneyen oldumu dostlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 14 Nisan 2015; 19:20:40 >
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.