Şimdi Ara

DiRT 3 (2011) / Complete Edition (2015) [ANA KONU] (91. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.858
Cevap
6
Favori
108.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

quote:

Orijinalden alıntı: berkaydj

arkadaşlar orjinal oyun aldım oynuyorum ama bu oyun dvd siz çalışmıyormu ya ??? hep dvd yi takmak zorundamıyım

Maalesef hocam takmak zorundasın.

hayır değilsin, yama yap son yamanın crack ini bul crack yap hallolsun,,, şahsen ben orijinal oyunlarımı oyle yapıyorum, dvd bul tak çıkar derdim minimum
  • oyun ikinci update ten sonra dvd istemiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre1393

oyun ikinci update ten sonra dvd istemiyor.

2.update'i otomatik yüklüyor mu ?
  • update 1

http://www.gamershell.com/download_75488.shtml

update 2

http://megagames.com/download-ready/239146/0

update 1 i yüklemediysen ikinciyi yüklemek sitersen kabul etmiyor ve iptal ediyor. o yüzden ikisini de yükleme lazım.
  • Teşekkürler.
  • 5 Liraya orijinal bulmuşken almak lazım dedim ve aldım. Eskişehir Media Markt'tan
  • uzun zamandır oynamıyordum shift 2 oynadıgım için, ama bugun bu muhabbeti görünce oturdum yine dirt 3 başına :))

bu arada vınn ile bağlanıp hiç lag olmadan multiplayer oynayabiliyorum, müthiş :)
  • Oyunu hangi zorluk modunda oynuyorsunuz? ben ilk seçenek hangisiyse onla başladım (casual galiba) ama oyun aşırı kolay ya hiç gaz kesmene gerek yok sadece sağ sol yapıyorsun kendisi yavaşlıyor filan?
  • Beyler benim oyunun versiyon 1.2 fakat cd siz çalıştıramıyorum cdsiz çalıştıran var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ixs_kishi

Oyunu hangi zorluk modunda oynuyorsunuz? ben ilk seçenek hangisiyse onla başladım (casual galiba) ama oyun aşırı kolay ya hiç gaz kesmene gerek yok sadece sağ sol yapıyorsun kendisi yavaşlıyor filan?

öyle çok basit oluyor oyun,en iyisi orta derece gazı elle ayarlıyorsun,ben yeşil çizgileride kapıyorum o şekilde oynuyorum
  • kontroller keşke dirt 2 gibi olsaymış
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkaydj

kontroller keşke dirt 2 gibi olsaymış

aynen yaa,, tam dirt 2 ye alışmışken o gazla dirt 3 aldım ama dirt 2 sunumuyla bile daha eglenceliydi, müzikler bile cok cok güzeldii
  • quote:

Beyler benim oyunun versiyon 1.2 fakat cd siz çalıştıramıyorum cdsiz çalıştıran var mı ?

Aynı sorun bendede var güncellemede yaptım ama cd siz çalışmıyor hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: hatabo

quote:

Beyler benim oyunun versiyon 1.2 fakat cd siz çalıştıramıyorum cdsiz çalıştıran var mı ?

Codemasters oyunlarında genel bir şeydir CD/DVD ister açılırken. Kutusunu yakına koyun alışırsınız zaten zamanla. Mamunda oyunlarından alıştıysanız disksiz oynamaya, disk isteyen oyun garip gelebilir başta sonra alışılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assassin2016

quote:

quote:

Codemasters oyunlarında genel bir şeydir CD/DVD ister açılırken. Kutusunu yakına koyun alışırsınız zaten zamanla. Mamunda oyunlarından alıştıysanız disksiz oynamaya, disk isteyen oyun garip gelebilir başta sonra alışılır.

Orjinal oyuna Crack yapıp oyun içinde Windows Live e orjinal keyi girdim. Cd siz oynanabiliniyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orjinal oyuna Crack yapıp oyun içinde Windows Live e orjinal keyi girdim. Cd siz oynanabiliniyor

Multiplayer'da sorun çıkarmaz umarım. Orjinal oyunda sırf disk takmamak için kürek yapmak bana gereksiz geliyor. Her seferinde disk takmaktan ölmem ya, ısırmıyor DVD sürücüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Assassin2016 -- 27 Ağustos 2012; 23:17:27 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Multiplayer'da sorun çıkarmaz umarım. Orjinal oyunda sırf disk takmamak için kürek yapmak bana gereksiz geliyor. Her seferinde disk takmaktan ölmem ya, ısırmıyor DVD sürücüm.

Dvd roomum olmadığndan zten bu çile :-D Multiyide dnedim gayet sorunsuz orjinal ama crakli dirt 3 üm var :-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hatabo -- 28 Ağustos 2012; 3:23:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• multıplayerda çok lag oluyor oyun kasıyor bunun bı cozumu varmı ?
  • arkadaşlar ben dirt 3 ü yeni skidrow olarak indirdim tüm yardımlar açık oynuyorum çok kolay geliyor ama bazı yardımları kapatınca araba aşırı derecede sarsılıyor tuşa bastığım an araba sanki uçuyor bunun bir çözümü varmı .AYRICA bu oyun hamachi ile online oynanıyor mu.
  • Bide arkadaşlar virajlarda nasıl drift çekebilirim..
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.