Şimdi Ara

DiRT 3 (2011) / Complete Edition (2015) [ANA KONU] (89. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.857
Cevap
6
Favori
108.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben aynı gün hem grid hem shift 2 hem f1 2011 hem de dirt 3 oynamaya kalkışınca olmuyor hepsi birbirine karışıyor :)

ama en sevdigim dirt 3 te time trial de ralli araçları ile tur derecelerimi geliştirmek

yaa ama oralarda ne biçim dereceler var adam 20 saniyede parkuru bitirmiş yuhh be, hile mi yapıyor bunlar
  • Multiplayer 4 kişi landan oynuyoruz birinci olup rep puanı kazanmak güzel bir uygulama olmuş.Keşke Grid'de de olsaymış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 67memetrix

quote:

Orijinalden alıntı: genelkurmay89

quote:

Orijinalden alıntı: 67memetrix

quote:

Orijinalden alıntı: genelkurmay89

quote:

Orijinalden alıntı: burak08

DiRT 3 (2011) / Complete Edition (2015) [ANA KONU] DiRT 3 (2011) / Complete Edition (2015) [ANA KONU]

hety bea 131 e bak sen

apaçi tiplere söylemek lazım
    - modifiyeli şahin var oğlum oynayın bu oyunu ?
    - Ne doğan görünümlüde yapabiliyormuyuz ?
    gibi gibi muhabbetler döndürülebilir...

arkadaşım arabadan anlamadığın ap açık ortada :) 131 de var derken önüne Fiat 131 diyeceksin :) ki böyle yaparak zaafı olan insanlarla dalga geçiyorsunuz. bende bir tofaş kullanıcısıyım kabul ediyorum çok lüks araçlar değiller kendi kendimize güzelleştirmeye çalışıyoruz ama bil ki o araçlar piyasadaki bir çok araçtan daha iyi yakıt olsun yeni arabalar gibi 100 bin km geçtikten sonra motoru rektefiye istemez bir ton para harcamazsın tamir için.

yukarda ti geçtiğim mevzudan dolayı nasıl arabadan anlamadığımı ortaya çıkardınız enterasan herhalde ufaktan damarınıza bastım...bende biliyorum o aracın fiat 131 olduğunu ama yoldan birini çevir sor bu araba nedir diye murat 131 diyecektir...

http://tr.wikipedia.org/wiki/Murat_131 ====> al buda sana kaynak bilgi olsun...

kusra bakmayında kuş serisinin kötü namı güzelleştirmeye çalıştığınız araçlardan geliyor (ucuz xenon kitleri,kurt egzos(sesini her duyuşumda basıyorum küfürü),sonuna kadar açılmış müzik sesi(genelde içinde arabesk dinlenir),sanki araç süper güvenliymiş gibi trafik içinde ona buna makas atmalar hız denemeleri vs...)
    ha adam gibi modlayanlar yokmu var ama sayıları parmakla gösterilecek kadar az...Hatta oturduğum semtte bir tane güzel modlanmış klasik havası verilmiş t stoplu bir 131 de mevcut eleman satsa o araca hemende atlarım burdan söyleyeyim

Bu arada babam kamyon tamircisi kaç defa motor şanzuman indirdik ilave olarak 9 yaşından beri her yaz babamın yanında çalıştım 1,5 sene yedek parçacıda çalıştım merak etme parça fiyatlarını işçilik fiyatlarını senden daha iyi bildiğime eminim ...(ister inanın ister inanmayın şu an muhasebecilik yapıyor olsamda sanayi ortamını ve çevresini iyi bilirim ki sizin de sanayi ortamını bildiğinize eminim)

Bende biliyorum kuş serisinin parçalarının çok ucuz olduğunu bir arka farı 6 tl ye bulabilirsiniz,hava filtresi 7 tl,yağ filtresi 5 tl,ustası bile ucuz ufak şeyler için işçilik 5 tl ... pazarlıkla bu fiyatlar daha da aşağı çekilir...

Umarım bir daha da hakkında bir şey bilmediğiniz kişi hakkında atıp tutmazsınız...

Saygılarımla...

bende modifiye yapanlardan değilim orijinali ile yaşayanlardanım modifiye yapmaya da gönlüm yok sadece bizim gibi tofaşçıların dışarıdan bakıldığında aha apaçi denmesini sevmiyorum sen ve senin gibi insanlar böyle davrandığı için bize bu tarz muameleler yapılıyor. ki bu sayede polislerde bizimle çok uğraşıyor el insaf demek istedim bu kadar.

Sağda ki resimde sol altta bulunan yuvarlak simgeler nedir arkadaşlar.
    Ne işe yarıyor bir türlü çözemedim.

• arkadaşlar bimeks web e özel oyun için indirim yapmış. kargo parası sizden. oyun toplamda 24 liraya geliyor kaçırmayın derim..
  • Dirt 3 Complete Edition çaılıştırabilen var mı arkadaşlar?????????
  • ben ps3de oynuyorum logitech force gt ile ama hassas ayarları yapamadım bi türlü,direksiyon ayarları nasıl yapılıyo en iyi ayarlar hangileri bilen biri varsa yardımcı olsun lütfen
  • Oyunun orijinal CD-Key'ini kazandım kurdum oynadım hemen multisini, hiç sarmıyor ya, çok yavan geliyor bir süre sonra. Keşke özellik açma vs. gibi bir sistem olsaymış. (liveries hariç)
  • Oyun D&R 'da 20 lira beyler haberininz olsun
  • oyun d&r da 5 lira beyler
  • 5lira dr de kaçırmayın bence
  • arkadaşlar oyunu mail adresimle açmaya çalışınca böyle bir hata alıyorum acaba sebebi nedir

DiRT 3 (2011) / Complete Edition (2015) [ANA KONU]

DiRT 3 (2011) / Complete Edition (2015) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tufan erkul -- 11 Temmuz 2012; 23:08:50 >

• windows güvenlik duvarından kaynaklanıyor olabilir.bir kontrol et derim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.beyol

windows güvenlik duvarından kaynaklanıyor olabilir.bir kontrol et derim..

Ne yapmam lazım güvenlik duvarı ile ilgili

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • denetim masası-sistem ve güvenlik-güvenkil duvarına gir. orada programlara tanınan izinler ile ilgili kısım olacak. dirt3 ve windows live izin verilmiş olsun. yani bunların karşısındaki kutucuklar işaretlenmiş olmalı.
  • Dirt 3 ü d&r dan kutulu aldım.Dvd sürücüm olmadığı için skidrow sürümüyle yükledim.Önce Skidrow sürümünü sonra skidrow update 1 i yükledim.Oyuna girmeden en güncel gfwl clientini yükledim.Update 1 deki blinkw32.dll paul.dll skidrow.dll dosyalarını kopyaladım oyuna girdim.GFWL den oyunu kaydettim update var dedi şu an yavaş yavaş yüklüyor update i.Bu update den sonra başka bişey gereklimi online oynamak için
  • Beyler online oynamak isteyen olursa nickim RandyMarshReyiz.
  • shadownda yapımcıların arasında 3D mühendislerin arasında Kemal Attaturk adında biri var şaşırdım
  • quote:

denetim masası-sistem ve güvenlik-güvenkil duvarına gir. orada programlara tanınan izinler ile ilgili kısım olacak. dirt3 ve windows live izin verilmiş olsun. yani bunların karşısındaki kutucuklar işaretlenmiş olmalı.

İki kutucuk vardı biri işaretli değildi ikisinide işaretledim ama gene sonuç aynı nasıl başka birisinde olmaz böyle bir problem anlayamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan3486

quote:

denetim masası-sistem ve güvenlik-güvenkil duvarına gir. orada programlara tanınan izinler ile ilgili kısım olacak. dirt3 ve windows live izin verilmiş olsun. yani bunların karşısındaki kutucuklar işaretlenmiş olmalı.

İki kutucuk vardı biri işaretli değildi ikisinide işaretledim ama gene sonuç aynı nasıl başka birisinde olmaz böyle bir problem anlayamadım

games for windows live güncelleştir başka da birşey aklıma gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lion_Army

Evet DİRT3 Ustaları bi video çektim ses biraz kötü hoparlör olamdığı için ama kulaklıktan çıktığı kadar yinede geliyo...Önemli olan ses değil zaten nasıl kullanıyorum nasıl oynuyorum bu oyunu iyi oynayanlar yorum yapabilrlerse sevinirim eksik ne artılarım ne filan gibi...Skor biraz kötü ama idare edin artık daha iyisini yapıyorum aslında ama video çekerken böyle oldu...

İşte video:

NFS'leri bitirdim buna geçicem bende de konsol var da hocam vites biraz uzak değil mi ?

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.