Şimdi Ara

Colgate&Scholl Özel Tatil Seti 50tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
7
Favori
2.791
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://urun.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/colgate-scholl-ozel-tatil-seti-220863780

Sadece scholl ürünü 50 lira baska yerde..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Scholl urunu 35.90'a da var ama kalan 14 tl ye bu kadar urun cok iyi dis fırcası normal sartlarda 10 tl, ihtiyacı olanlar icin sıcak fırsat. konuyu acan arkadasa tesekkur ederim.

• Bu konu yıkılır...
  • Oha çok iyi

• Scholl urunune ihtiyacı olmayanlar için uygun değil ama. Forumun %98 i almaz o yüzden.
    Edit:http://urun.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/colgate-kirmizi-cantali-agzi-bakim-seyahat-seti-216015351

şu linkteki ürün gayet uygun. Kargo da ücretsiz bu alınabilir.

Öte yandan, bu paketlerdeki diş macunlarını piyasadan silmeye çalışıyorlar. Kimyasal oranı yüksek olduğunu biliyorum ama detayına hakim değilim bilenler vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozandr -- 28 Nisan 2016; 13:27:32 >
  • Schollü 50 liraya satsak bedavaya gelir

• Siparişi verdik ama son 3 adet olarak görünürken 2 dakika içinde 1475 adet stok girilince bi işkillendim.

• Çinde satış fiyatı markasız olanlar 20 25 tl arası nasıl satıyorlarsa bu fiyatlara bunca ürünü ihtiyacı olan süper fiyat

• bitmiş satışı
  • Nasıl biter

• İyice kıllandım şimdi. Aldıktan 2 dk sonra 1475 stok eklendi sonra satışa kapandı. En son 40+ sipariş görünüyordu. Ödeme de onaylandı. Çamura yatmasın?

• yine yetişemedik.
    yine dh kuruttu.
  • Bitmesi benide şaşırttı stok arttırıp bitirmek bende almıştım ama şimdi işkillendim azda olsa :(:(
  • ürün kapanmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolgeo

yine yetişemedik.
    yine dh kuruttu.

Alayım mı almayayım mi diye düşünürken forum ne der acaba diye geldim okurken pişman olup alayım diye döndüm ama kaldırılmış olarak gözüküyordu :)

• Tekrar stokta..

• 20+ ürün stokta
  • 100 üzeri 20 lira indirimden faydalanmak için 2 adet aldım. İzmirde yaşayan ve almak isteyen olursa, fazladan aldığım bir tanesini indirimi de düşüp 40 TL'den alabilir benden.

Edit: serdarrrr nickli arkadaş talip oldu ürüne. Kargo geldiğinde kendisine haber verilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aroaro -- 28 Nisan 2016; 17:18:42 >
  • Tekrar stoga girdi yumulun

• quote:

Orijinalden alıntı: aroaro

100 üzeri 20 lira indirimden faydalanmak için 2 adet aldım. İzmirde yaşayan ve almak isteyen olursa, fazladan aldığım bir tanesini indirimi de düşüp 40 TL'den alabilir benden.

Edit: serdarrrr nickli arkadaş talip oldu ürüne. Kargo geldiğinde kendisine haber verilecek.

100üzeri 20 indirim nerden hocam.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.