Şimdi Ara

çok zor durumdayım arkadaşlar ALLAH aşkına yardım edin :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Öncelikle gerçekten çok ama çok zor durumdayım çıkar yol bulamadığım için utanarak da olsa yardım talep ediyorum.

3 yıllık evliyim 2 yaşında oğlum var.Küçük bir ilçede yaşıyorum.Çalıştığım yerin iflas etmesi sonucu işsiz kaldım.İş imkanları çok ama çok kısıtlı ve son 2 aydır iş bulamıyorum.Kiram faturalarım her şeyim birikti.Bankalarla icralık duruma düşmeye başladım.Kredi kartı ve kredi borçlarım var.Hepsini geçtim mama yiyen yavruma mama alamıyorum.Benim ailem annem babam trafik kazasında kaybettik.Eşimin ailesi de hayattalar ama kendilerine faydaları yok ellerinden gelen yardımı yapmaya çalışıyorlar.Eşim de kendisine iş bakıyor ama hem bulunduğumuz ilçede hiç bir akrabamız yakınımız yok çocuğumuzu bırakacak hemde herhangi bir mesleği olmadığı için oda benimle aynı kaderi paylaşıyor.

SAĞOLSUN BAZI ARKADAŞLAR ELLERİNDEN GELDİĞİ KADAR YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIYORLAR.

BÜYÜK YARDIMLAR YAPMA DURUMLARI OLMADIĞI İÇİN 5-10 LİRA GİBİ UFAKTA OLSA YARDIMDA BULUNAN ARKADAŞLAR VAR VE İNANIN BU KÜÇÜK RAKAMLAR BİLE AİLEM VE KENDİM ADINA ŞU MUBAREK GÜNDE YARDIMCI OLUYOR.

Bazı arkadaşlar iş bul çalış demiş ilçe dışına çık demişler.Arkadaşlar inanın hepsini bende biliyorum ama sokağa çıkacak cebimde param yok.BU durumda olmasam zaten dilenir gibi gururumu boşa bırakıp yazma gereği duymazdım.

Ailem için bir şey yapamadıkça daha çok üzülüyorum.Eşim ile geçim yüzünden evliliğim bitme noktasına geldi.

Allah aşkına yardım edin...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.