Şimdi Ara

çok zor bir soru (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bigblack_tr tahminle bulabileceğin bişey değil.saat 10 a kadar bilen çıkmazsa yazıyoruum ona göre
  • yav soru neden bu kadar abartıldı anlamadım; balık alman'a ait bunun tahminle ne ilgisi var?
  • 1 nolu ev: norveç-sarı-kedi-dunhill-su
    2 nolu ev: danimarka-mavi-at-marlboro-çay
    3 nolu ev: ingiliz-kırmızı-kuş-palmall-süt
    4 nolu ev: alman-yeşil-balık-rothmans-kahve
    5 nolu ev: isviçre-beyaz-köpek-winfield-bira

böylece balık almanın oluyo :))
  • Evet cevap aynen kunteperin dediği gibi :))
  • soruyu bugün gördüm ve hangi arkaşıma gösterdiysem eline kagıt kalem alıp çözmeye çalıştı amam sonuç veren yok daha bir kaç saat daha bekleyip cevabı vericem.döverler her halde beni o kadar ugraştıktan sonra:)
  • kunteperin cevabı doğru
  • Bende bi soru sorum bari tüm kadro burdayken eğer 0=1 ise abdullah olduğumu kanıtlıyabilirmisiniz
  • artık her ne boksan bizi ilgilendirmezde herşeye maydonoz olma yeter
  • Fazla konuşma sanamı sorucam nere mesaj atıp atmıyacağımı
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by tunasilah</i>
    <br />bigblack_tr tahminle bulabileceğin bişey değil.saat 10 a kadar bilen çıkmazsa yazıyoruum ona göre
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

zaten tahmin etmedim,aldım kalemi kağıdı uğraştım [nerd]
  • ulan profosör bozuntusumusun nesin ne bok olduğunu sende bilmiyosunda benim tepemi attırma ha. senin gibi sahtekar biri yüzünden ceza alasım yok hadi adama benzesen neysede. gereksiz konuşup durma git rusyana ilaçlarını al kendi hayal aleminde yaşamaya devam et.
  • Burda bi bok var oda sensin terbiyesiz adam pardon sen adam madam değilsin her attığım mesaja bir kulp bulup sen ve ekipin karşıma cıkıyor
  • cix ayip ama!!!
  • arkadaşlar durun nooluyo yaa
    bak şimdi size bi fıkra anlatıcam

karadenizlinin birini idam ediceklermiş
    son arzun ne diye sormuşlar
    "bu bana bi ders olsun demiş" iyi mi [ngt]
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.