Şimdi Ara

Çok zevk alarak okuduğunuz ilk kitap neydi ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
3
Favori
4.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nemeçek
  • harry potter serisi + ay günlükleri serisi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41051113B -- 27 Nisan 2021; 12:50:37 >
  • kitap okumaya yeni başladım sayılır. 9 yıl önce okuduğum cep boy polisiye romanı mavi kapı'nın benim için ayrı bir yeri var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8099EF3D8

Pal Sokağı Çocukları cidden çok iyi.Ortaokulda kütüphaneden alıp okumuştum.Cok beğendiğimi hatırlıyorum ama kitabi pek hatırlamıyorum en kısa zamanda bir daha okuyacağım

Sonunda bir çocuk ölüyordu sanırım öyle hatırlıyorum

kardeş yazının sonuna spoiler ibaresi ekle okumayan var spoiler vermeyelim

• sefiller

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jack London - Martin Eden. O dönemler kitap okuma alışkanlığım olmamasına rağmen bir kaç günde bitirmiştim.

• Kesinlikle Dostoyevski'nin Budala romanıydı. Bambaşka bir şeyle karşılaşmış gibi okumuştum. Bunun nedeni de o vakte kadar gerçek bir zekanın zihninden fıskıranlarla bu kadar yakın olmamış olmak galiba. Ah, Prens Mişkin :)

• İlkokuldayken öğretmenim adada macera kitabını hediye etmişti ve ilk defa bir kitabı tek oturuşta bitirmiştim. Okuması çok zevkliydi hiç unutmam. Ardından aileme bütün seriyi aldırmıştım. Diğer kitaplar da fena değildi ama biraz tekrara düşüyor gibiydi. Konuyu görünce birden 10 yıl önceye gittim :) Teşekkürler.

• Tess Gerritsen - Cerrah...

muhteşem bir cinayet romanıydı beni benden aldı resmen.

• Ortaokuldayken Ulyses Moore serisinin ilk kitabı "Zaman Kapısı" çok keyifliydi.

O yıllarda internetten kitap alma olayı olmadığı için serinin gerisini çok aradım ama ikinci kitabı hiçbir yerde bulamadığım için sonunda aramayı bıraktım. O yüzden hiç devam edemedim.

Birkaç yıl önce tekrar elime aldım ama aynı tadı vermedi tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Satoshi. -- 8 Eylül 2021; 8:42:20 >
  • Çok küçükken 'Demiryolu Çocukları' nı okurken çok zevk almıştım ama Oliver Twist, David Copperfield gibi kitapları da unutamadım

• Jules Verne kitapları. Özellikle dünyanın merkezine seyehat.

• Yüzyıllık Yalnızlık hayatımın kitabıdır.

• Angela'nın Külleri...

Bana okutmayı sevdiren, muhteşem bir kitap.

• filmini izleyip Jennifer Lawrence'a aşık olduktan sonra açlık oyunlarını okumuştum. yaş 13-14 falan.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.