Şimdi Ara

Çok Zenginim Soruları Alayım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
0
Favori
7.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kendini Internet Entrepreneur diye tanıtıyorsun, yıllık 7 milyon dolar (25 milyon tl) para kazandığını söylüyorsun ama 5 gün önce imdb çakması bi site yapmak istiyorum kodlama bilgim yok diyorsun

Buna bir kılıf uydurursun diye şu mesajla sonlandırıyorum. Daha dün açtığın konu bile yeter ama fazla uzatmaya gerek yok. Aylık 2 trilyon kazıyorum diyen adam ayda 2 lira kesintiyi dert ediyor. Birde burda ciddi ciddi uzun uzun cevaplar vermişsin, millete öğütler vermişsin. Psikolojik sorunların var sanırım.

Okuyup okuyup utanıyorum lan bu nasıl bi işssizliktir ya.
    Öncelikle seni kutluyorum.
    Tavsiye tabii ki verebilirim.Öncelikle hayalleriniz,idealleriniz,ve özgüveniniz olsun.Hayalleriniz size yol çizer,idealleriniz yolunuzdan sapmamanızı sağlar , özgüveniniz ise her düştüğünüzde size yeniden kalkıp yürümeniz için ilham ve gücü verir.
    Şuan bile nerde okuduğun hangi meslekle uğraştığın çok önemli değil.Her zaman yapabileceğin şeyler vardır.Hayal et,kafanda kur , dene , yanıl,başar ya da batır.Ama her zaman tekrar ayağa kalkıp deneyecek özgüvenin ve kendine inancın olsun.Ama kendini de sınırlarını da bil.
    Kendi başına iş sektörüne atılabilirsin ancak unutmaman gereken şey oran olarak 10 girişim yapacaksan 4 ü kısa vadede başarısız olacak 2 tanesi olurla olmaz arası gidip gelecek.1 tanesi iyi gibi gidip sonra batacak.2 tanesi sana ufak da olsa kar sağlayıp hem özgüven tazeleyecek hem de ileriki projeler için sermayeni güçlendirecek.Ama o 1 tanesiyse seni hayallerine ulaştıracak.
    Girişimler illa büyük sermayeler isteyecek diye bir şey yok.Önemli olan en mantıklı adımı atmak.

Hayat kısa yaptığınız her şeyi sevin tutkuyla bağlanın ona.Sevmiyorsanız da sevmeye çalışın başarı zaten gelecektir.Sevmiyorsanız ve bu sizi mutsuz edip hayat kalitenizi düşürüyorsa durmak için de inat etmeyin.Her zaman içinizde inancınız olsun işler ne kadar kötü gözükse de her şeyin bir çözümü mutlaka vardır.Hayalleriniz her zaman olsun
    En önemlisiyse sevgi.İnsanlara sevgiyle yaklaşın,dünyaya sevgiyle yaklaşın sizi sevmeyene sevgiyle yaklaşın her şeye sevgiyle yaklaşın.Dünyada yeterince nefret var.Tek başınıza dünyayı değiştiremezsiniz ama tek başınıza kendinizin ve çevrenizdekilerin dünyasını değiştirebilirsiniz.

Umarım yardımcı olmuşumdur. :)
  • Yere düşen paraları ne yapıyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aksam yemeklerinde tek basina bir kuzu deviriyor musun?

• Hatsune Miku kullanıcısına yanıt
    Bırakıyorum insanlar yerde bulsun sevinsin kendilerini şanslı hissetsin diye

• Bana aylık 3 milyon dolar verir misin ?
  • Okidokiyo kullanıcısına yanıt
    Hayır fazla çeşit az miktarda yemeyi tercih ediyorum. Farklı türler için farklı aşçılar var.

• Ne iş yapıyorsunuz.

• RevengeRain kullanıcısına yanıt
    Şuan değil. Daha sadece yıllık 7 milyon dolar net gelirim var. Belki ileriki zamanlarda verebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shanki

Şuan değil. Daha sadece yıllık 7 milyon dolar net gelirim var. Belki ileriki zamanlarda verebilirim.

Yıllık 600 bin dolar verebilir misiniz hocam ?
  • Hatsune Miku kullanıcısına yanıt
    İnternet entrepreneur

• RevengeRain kullanıcısına yanıt
    Banka hesabını yolla

• Soruları kaçtan alıyorsun?
  • Sizlere bedava. Soru başına Dh den komisyon alıyorum

• Hayal Edilen
    Çok zenginim soruları alıyım

Aslında Olan
    Zötündeki don yırtık
  • Xanax70 kullanıcısına yanıt
    Giymiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shanki -- 14 Aralık 2017; 16:9:6 >
  • madem zenginsin neden fakir dh da takılıyorsun

• Ps4 pro

Monitör

Klavye fare

Uzatma kablo

iphone x

1000 tl oyun almak için para

Bunları bana alır mısın yada para gonderir misin?

• Çenemizi yormak hoşunuza gidiyor mu?
  • PM den AC Origins kodu yollasana

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.