Şimdi Ara

cok yüksek sesli USB hoparlör icin cözüm ariyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar, Edifier USB R600 hoparlör aldim, ses kalitesinden memnunum ama ses seviyesinden hic degilim.
    Yalnizca bilgisayara USB kablo ile baglaniyor, aslinda kendisi kücük bir ses karti.
    Problem ise bu cihazin %1 ses seviyesi bile cok fazla ve geceleri rahatsiz ediyor, yazilim yönünde internette arattim pek bir cözümü yok.

Benim sorum ise hoparlörün önüne bir direnc eklesem ne olur (hangi degerde olmali ?), veya baska basit bir önlem ne olabilir ?

tesekkürler

• 2 taneyse birini iptal et diyecem ama .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ses kısmalı kulaklık al
  • gecen hafta manavdaydim
    -abi karpuz var mi ?
    -karpuz yok ama üzüm var

:D aynisi oldu simdi bu da
  • O değilde edifier her ürününü tweeter lımı yapıyor 5v luk usb ile çalışan bir hoparlörün 2 adet subwoofer ı var üstelik kanal başına 1.2 watt gidiyor bassa ne yetsin tweetere ne yetsin ayrıca toplamda 2.4 watt sizi rahatsız ediyorsa vay halinize.
  • ben yüksek sesi pek sevmiyorum, maksat sesleri duymak fazlasi rahatsiz ediyor beni.
    aslinda sesi acinca bangir bangir bagariyor ben de anlamadim USB den bu kadar sesi yükseltmesini.

Eger bir sekilde halledemezsem hazir PAM8403 ile kendim USB'den potansiyometreli amplifikatör yapip takicam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.