Şimdi Ara

⚡⚡⚡resim eklendi⚡⚡⚡1-15 mayıs gittigidiyor CÜZDAN ile 100 tl worldpuan (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
13
Favori
17.201
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

Bu gittigidiyor hesapları kapatıp alışverişi iptal ediyor sürekli olarak.

hocam bkm ile yapın alışverişinizi bir sorun olmuyor denendi
  • xyz35 kullanıcısına yanıt
    BKM ile yaptığım bir sefer de iptal etmişlerdi. Belli bir standardları yok. Yada hep bana denk geliyor.
  • Bunların aidat almayan kartları var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kampanya iyi ama
    ggg den bşey alınmaz
  • ysakay kullanıcısına yanıt
    http://www.worldcard.com.tr/kartlarimiz/world-eko-kart/

Bildiğim kadarıyla bir kampanya kullanmak istediğiniz zaman katılım ücreti oluyor.

Detaylarına bakarsınız.
  • 500 tl ye 75 tl worldpuan sıcak fırsat bence

• neden hocam ? bu kampanya ile mi5 telefon almayı dusunuyordum
  • Catir catir alinir

• Dikkat edin gittigidiyor iptal edip parayı iade etmeyip süründürüyor. Gidip n11 den yapın alışverişihttps://forum.donanimhaber.com/gittigidiyor-siparis-iptali-magduriyetleri--125870871#125872754

• fertile kullanıcısına yanıt
    İsine gelmeyen kampanya olunca sovmen mi gerekiyor. World hepsi icinde en kralidir. Ayrica bunu worls degil yapi kredi yapiyor. Sovmen gereken yapi krrdi disindaki bankalar

• arkadaşlar
    1) 1 mayıs ta cüzdan uygulamasına giriş yapıp "katılmak istiyorum" u işaretlemek yeterli mi 1000 üstü alışverişe 100 worldpuan için?
    2) gittigidiyor da ödeme yaparken cüzdanla nasıl ödeme yapıyoruz? yoksa yapıkredi kartı bilgileriyle standart ödeme mi yapıyoruz? cüzdan denen şey ödeme yaparken ne işe yarıyor gittigidiyorda onu çözemedim?
    3) cüzdandan katılım sağlandığına göre birde GITTIGIDIYOR yazıp 4454 e mesaj atmaya gerek var mı?

nolur cevap gelsin ilk kez yapıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi csimurat -- 29 Nisan 2017; 4:1:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: csimurat

arkadaşlar
    1) 1 mayıs ta cüzdan uygulamasına giriş yapıp "katılmak istiyorum" u işaretlemek yeterli mi 1000 üstü alışverişe 100 worldpuan için?
    2) gittigidiyor da ödeme yaparken cüzdanla nasıl ödeme yapıyoruz? yoksa yapıkredi kartı bilgileriyle standart ödeme mi yapıyoruz? cüzdan denen şey ödeme yaparken ne işe yarıyor gittigidiyorda onu çözemedim?
    3) cüzdandan katılım sağlandığına göre birde GITTIGIDIYOR yazıp 4454 e mesaj atmaya gerek var mı?

Dostum...cuzdan da kampanya cikinca sadecr tiklaman yeterli..sonra ykb kartinla gg dan alisveris yapinca islem tamamdir- bu kadar basit ;) uzme kendini fazla

• quote:

arkadaşlar

Okumak yeterli
    Sadece geriye doğru okumak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dunkela

quote:

arkadaşlar

Okumak yeterli
    Sadece geriye doğru okumak

Mesajı yapı kredi bankasına mı atacağız yoksa garanti olsun diye garanti bankası numarasına mı atacağız

Diye sorsaydı

• Çok iyi oldu tamda gg den telefon alacaktım

• %5 veya %10 buldum mu tamamdır. Teşekkürler.
  • Siparişimi güvenlik gerekçesi ile iptal edip 4 gün boyunca elimi kolumu bağlayarak telefon almama engel olan bi kampanya oldu gitti gidiyor sağolsun. Onay vermeyeceksen paramı çekip 3D güvenlik önlemi olmadan alışveriş yaptırma kardeşim önce bunu seçime sunup sonra kullanmadım diye paramı günlerce kilitleyemezsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfazulu

neden hocam ? bu kampanya ile mi5 telefon almayı dusunuyordum

bakma sen ona , yap alışverişini
    gg'den aldığı ama gg'nin kargolamadığı ve hiç alakası olmadığı kargo elemanı o gün trip atmıştır buna, bu da o yüzden koskoca gg'ye .ok atıyor
  • Arkadaşlar cüzdan uygulamasından katılmıştım gittigidiyora, az önce baktım "katıldım" değişmiş katılmamışım gözüküyordu, tekrar "katıldım" a tıkladım. Sizde kontrol edin mutlaka.

• quote:

Arkadaşlar cüzdan uygulamasından katılmıştım gittigidiyora, az önce baktım "katıldım" değişmiş katılmamışım gözüküyordu, tekrar "katıldım" a tıkladım. Sizde kontrol edin mutlaka.

Bendede aynisi oldu hayırdır

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.