Şimdi Ara

Çok yalnızım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 8
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 gün 5 saat 7 dakika
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-065A1804C (1 mesaj) nekieh (1 mesaj) The Notorious II (1 mesaj) alptaskiran (1 mesaj) Ensüginhan (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4 mesaj) Mobil (3 mesaj) (1 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Tipim yüzünden yalnızım ve sevilmiyorum. Kendime acıyorum artık. Sıkıntıdan tinderda kız hesabı açtım bildirim gelince seviniyorum yalvarırım bana yardım edin

|
    |
  • foto at bakayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • no ss no güven

• Yazılım öğren ve sesli bir şekilde gaz çıkart.

• bende bi ara çok yalnızdım ama sorun benim insanlar ile ilişki kurmak istemiyor olmamdı okullar tekrar açılınca 0 dan başladım denebilir şuan okuduğum bölümün %90'ı asosyal gibi hatta insanlar o kadar asosyal ki ödev için grup bile olamıyorlar . Bunları neden anlattım çağımızın modern hastalığı öyle veya böyle yalnızlık. 2 ay önce benimde tinder

gibi platformlarda kendi hesabım vardı ve arkadaş arıyorum ilişki peşinde değilim yazıyordum . İnsanlar kendinden güçsüzleri ezer eğer özgüven edinirsen onlardan güçlü olursun. Yeni insanlar ile tanış yeni ortamlara gir herkes body shaming yapmıyor. Kendini açmak için en basit yöntem rastgele sokağa çık ve insanlar ile konuş.

Asıl sprun insanlar değilde ben çok çirkinim kimse beni sevmiyor ise (ki benimde böyle bir arkadaşım var) cildin için dermotoloji , kilon için diyetisyen hatta günümüzde erkeklerin makyaj yapması ,korse takması bile normal her şey çözülür.

• Abicim sen kendini sevmiyorsun ki insanlar seni nasıl sevsin.

Takmışsınız abi tip tip tip kendine güven kendini sev ya yakışıklı oluncada insansın olmayınca da kendini geliştir ses tonunu ayarla insanlarla iletişim kur özgüveni yükselt

Birde burası asosyal ergen dolu burdan olumsuz gelen cevapları okuyup daha çok üzme kendini inan bana sen değerli birisin her insan değerli her insanda keşfedilecek birşeyler var.

Burdan olumsuz yazan dalga geçenlerin kuş kadar beyni yok aldırma

Ben 10 yıldan fazladır bu foruma girerim son 3-4 yıldır nerde boş günlük hayatta 2 kelimeyi bir araya getiremeyen asosyal ergenlerin uğrak mekanı olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reodentreomantik -- 10 Kasım 2021; 2:59:29 >
  • Birebir aynı durumdayım. Çoğu insan aynı durumda. Günümüzde hipergami + sosyal medya + lookism tavan yaptığı için böyle. Kendini üzmek yerine duruma alış, faydalanmaya bak. Boş vakit geçirmek yerine kendini ilgi duyduğun her konuda geliştirmeye çalış. Yalnızlıktan kurtulamasan bile elinde bunu da yaptım / bunda da ustalaştım diyebileceğin bir şeyler olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nekieh -- 11 Kasım 2021; 3:20:19 >
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.