Şimdi Ara

(BAŞVURULAR HERKESE AÇILDI) ENPARA'DAN BİR İLK DAHA AİDAT VEREN KREDİ KARTI (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.331
Cevap
99
Favori
143.601
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
79 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu karta en fazla 4 taksit yapıyorlarmış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kuryeye verilmiş,bakalım ne zaman gelicek
  • Aktif İleti ile çok problem yaşadım 20 gün dolandırdılar kartı. Bankaya da teslim edildi bildirimi yapmışlar. Hergün aradım umurlarında olmadı. Bankayı aradım onlar da önemsemedi. Kapısının önünden geçmeyeceğim bir firmadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helluri -- 21 Kasım 2017; 13:47:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu haftaki listeye ne zaman davet gidecek acaba listeye yazıldık bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: helluri

Aktif İleti ile çok problem yaşadım 20 gün dolandırdılar kartı. Bankaya da teslim edildi bildirimi yapmışlar. Hergün aradım umurlarında olmadı. Bankayı aradım onlar da önemsemedi. Kapısının önünden geçmeyeceğim bir firmadır.

Bir vakitler Enpara kartımı kapattım sırf bu adamlarla kart teslimi yapamadıkları için. Sonradan tekrar başvurdum temsilci kartımı getirdi. O kadar lanet adamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

Bu haftaki listeye ne zaman davet gidecek acaba listeye yazıldık bekliyoruz.

nasıl yazılabılırız :)
  • halilcc kullanıcısına yanıt
    Vadede 30000₺ para yoksa bekleme.

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Vadede 30000₺ para yoksa bekleme.

İşkembeden masallar...

Benim vadede bin küsür lira param vardı, ilk haftadan başvuru sayfası çıktı. Herhangi bir kriter yok. Tamamen rastgele seçiliyor. Arayıp bizi de yazın derseniz sonraki haftaya yazıyorlar.
  • BlackMon B kullanıcısına yanıt
    cep şubeden yazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

Bu haftaki listeye ne zaman davet gidecek acaba listeye yazıldık bekliyoruz.

nasıl yazılabılırız :)

yukarıdaki arkadaş pilot@enpara.com a 2. pilot grubuna eklenmek istiyorum diye mesaj atabilirsiniz demiş ya öyle yapabilirsiniz yada enparayı arayarak test kullanıcı olmak istiyorum deyip isim yazdırabilirsiniz ben arayıp yazdırdım
  • bende mail attım senelerdir kullanıyorum.
    kredi vs de almışlıgım oldu, tutup 1 ocakta size kart verelim derseler bütün şevkimi kırarlar.
  • Ne kredi kartıymış kardeşim şehir efsanesine döndürdüler işi çikariyorsan çikar 5000 kişi felan ayrım yapiyorlar.

• talep açtım sımdı dedıler sizide yazıyoruz bu haftaki gruba :)
  • UncleGrndpa kullanıcısına yanıt
    Kredi kartı, bankacılık ürünleri içinde en çok kullanılan ürün ama aynı zamanda da en çetrefilli ve problematik olan ürün. Enpara her zamanki gibi sunduğu ürünün kalitesinden emin olmak istiyor, problemli bir ürünü müşterilerine sunmak istemiyor, bunu zaten sosyal medya postlarına cevap yazan ekipleri de defalarca söyledi. 5.000 kişiyi de rastgele seçtikleri aşikar, çünkü ekşi'de de burada da yazanların kimisi kart başvurusuna onay almış kimisi red almış, kimisi param vardı Enpara'da demiş, kimisi benim yoktu demiş. Zaten herşeyin düzgün gittiğini anlayabilmeleri için her çeşit müşterisini (çalışan, çalışmayan, öğrenci, parası olan/olmayan, başka bankada kredi kartı olan/olmayan) test grubuna dahil etmek zorundalar. Müşteri ayrımı falan yapmıyorlar, sadece kredi kartı ve ilgili süreçlerin düzgün çalıştığından emin olmaya çalışıyorlar. Az sabır, bu Perşembe ikinci 5.000'lik test grubuna açacaklar sanırım başvuru menüsünü. Herşey yolunda giderse de Aralık başında tüm müşterilerine açmayı hedefliyorlarmış, şu ana kadar herşey yolunda gidiyormuş. İlk 5.000'lik grupta olan insanlar da kartı kullanmaya başlamışlar.

• radko kullanıcısına yanıt
    Benim -300 de gelirse niyetine koyarım buraya
  • bende başvuru menüsü çıkmadı. hiçde aramam görgüsüz gibi benide yazın diye sonraki partiye. nasıl olsa arayacaklar kredi ve ek para için aradıkları gibi kredi kartı için arayana kadar çıkartmayı düşünmüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

bende başvuru menüsü çıkmadı. hiçde aramam görgüsüz gibi benide yazın diye sonraki partiye. nasıl olsa arayacaklar kredi ve ek para için aradıkları gibi kredi kartı için arayana kadar çıkartmayı düşünmüyorum

Haklısın,bana kredi kartı var diye banka kapısında yatma şartı olsa yatacak bi ton insan var burda🤣🤣

• radko kullanıcısına yanıt
    ben öyle yapmam ta 2011 de üniversitedeyken çıkarttığım işte üniversiteli aidatsız kredi kartım var onu kullanıyorum hala, 1300 tl de limiti var :) hiç bi bankaya kredi kartı başvurusu yapmadım o kartıda bankada çalışan arkadaşımdı onun hatrına çıkardım hiçte sorun yaşamadım ödemeyle ilgili :) dediğim gibi enkredi kartına da teklif gelmediği sürece başvurmayacağım
  • yasin_92 kullanıcısına yanıt
    Nolur başvur bay görgülü

• enpara cep telefonu uygulamasından bize yazın kısmından kredi kartı test gurubuna girmek istiyorum yazdım 1 saat sonra gelen mail bu :D
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.