Şimdi Ara

(BAŞVURULAR HERKESE AÇILDI) ENPARA'DAN BİR İLK DAHA AİDAT VEREN KREDİ KARTI (30. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.331
Cevap
99
Favori
143.600
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
79 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok gelmedi. Kendim almaya calistim. Hata verdi. Sonra aradim musteri hizmeterini, sözleşmeyi okumadan kredi kartini alamayacagim o işte olmadi. Hatayi gonderdim enpara maile. Ayni gun icinde geri donus yaptilar. Bir sonra ki davetiyeye eklediler benide

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Parasetamol1903

Herkese açılmadı, sadece 5.000 kişilik bir test grubuna açıldı başvuru menüsü. Ama pilot@enpara.com mail adresine mail atarak 2. pilot grubuna eklenmeyi talep edebilirsiniz. Yakında 5.000 kişiye daha açılacakmış, sonra da tüm müşterilere açacaklarmış.

Bende bugun enparayi arayarak test kulanici olarak katilmak istedigimi soyledim yakinda 5000 kisilik grup daha açacaklarını soylediler bakalim beklemedeyiz email olarak geri dönüş yapacagiz dediler

• Ucuz bir kampanya ama Bonus'u kapatacaktım zaten yine de iyi oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • düne kadar sokakta şemsiye hediye ederek kredi kartı dağıtanlar şimdi,mailden davetiyeyle kredi kartı dağıtıyo ve bunun için kuyryk oluşturanlar var(markanın kölesi olmuş deniliyor bunlara bilimsel olarak)
  • Sayın                              

Enpara.com internet şubemizden ilettiğiniz kredi kartı hakkında görüşünüz xxxxxx numaralı kayıt ile bize ulaştı.

Öncelikle böyle düşünmenize çok üzüldük.  Kredi kartı testi için tamamen rastgele seçimle müşterilerimiz seçildi. Özel bir kriter ya da müşteri ayrımı gibi bir olmadığını bilmenizi isteriz. Bu hafta bir grup müşterimize yine test amaçlı mail göndereceğiz. Sizi de bu müşteri grubumuza dahil ediyoruz. E-posta adresiniz güncel değilse internet şubemizde isiminizin yer aldığı alandan güncelleyebilirsiniz.

Bize her zaman her konuda Çözüm Merkezi'mizden ulaşabilirsiniz.

• Parasetamol1903 P kullanıcısına yanıt
    Bir limitten ziyade istediğim zaman oluşturulup silinebilecek numarası farklı olan bir kart olsa iyi olurmuş. Mâlum bazı sitelere güven olmuyor ki kart numaramızı verelim.
    Ek olarak kart kuryeye verilmeden önce adres teyidi yapıyorlar mı ?
  • Başvuru sırasında teslimat adresi belirtiyorsunuz, oraya getiriyor kurye. Herhangi bir teyit araması yok. Sözleşmeyi imzalıyor ve kartı hemen kullanmaya başlıyorsunuz.

Ben biraz önce yemeksepeti'nde online ödeme yaptım, sorunsuz çalıştı internette de. Temassız da kullandım şirketin cafe'sinde, hiçbir sorunla karşılaşmadım şu ana kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: 477ugur

quote:

Herkese açılmadı, sadece 5.000 kişilik bir test grubuna açıldı başvuru menüsü. Ama pilot@enpara.com mail adresine mail atarak 2. pilot grubuna eklenmeyi talep edebilirsiniz. Yakında 5.000 kişiye daha açılacakmış, sonra da tüm müşterilere açacaklarmış.

Bende bugun enparayi arayarak test kulanici olarak katilmak istedigimi soyledim yakinda 5000 kisilik grup daha açacaklarını soylediler bakalim beklemedeyiz email olarak geri dönüş yapacagiz dediler

Hocam birde bu paylastiginiz pilot@enpara.com mail adresi guvenlimidir daha once hic duymadimda?

• Aktif İleti

• İstanbulda kartı teslim alan oldu mu hiç?
  • Şimdi arkadaşlar bu kredi karti ile taksitli alışveriş yapamayacakmiyiz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fornax Elysion

quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Şimdi arkadaşlar bu kredi karti ile taksitli alışveriş yapamayacakmiyiz ?

Finansbank'a taksit olan yerlerde yapabiliriz ancak. (o da çok kısıtlı)

Bence pek de kısıtlı değil. Cardfinans ile taksitli alışveriş yaptığınız her yerde bunu da kullanabilirsiniz.

Gittigidiyor: Vade farksız 3 taksit
    n11: Vade farksız 6 taksit
    hepsiburada: Vade farksız 3 taksit...

bunlar aklıma gelen en bilindik alışveriş siteleri. internet harici mağazalarda da bir çok yerde vade farksız taksit yapabilirsiniz.
  • Temassız özelliği var mı

• quote:

Başvuru sırasında teslimat adresi belirtiyorsunuz, oraya getiriyor kurye. Herhangi bir teyit araması yok. Sözleşmeyi imzalıyor ve kartı hemen kullanmaya başlıyorsunuz.

Ben biraz önce yemeksepeti'nde online ödeme yaptım, sorunsuz çalıştı internette de. Temassız da kullandım şirketin cafe'sinde, hiçbir sorunla karşılaşmadım şu ana kadar.

size soruldumu okuyamadım önceki mesajlarınıza da başvuru sırasında sizden istenen belge, maaş bodrosu vs filan oldu mu ?
  • Sadece öğrencilerden kimlik belgesi görüntüsü isteniyor başvuru sırasında, onun dışında kimseden herhangi bir belge istenmiyor.

• MuscleTower kullanıcısına yanıt
    Evet, var.

• Extralarge kullanıcısına yanıt
    CardFinans'a taksit yapan heryerden taksitli alışveriş yapabileceğiz (artı taksit kampanyaları hariç). Ek olarak ayda toplam 3.000 TL'ye kadar olan 3 tek çekim işlemimizi de faizsiz ve ücretsiz olarak sonradan taksitlendirebileceğiz.

• Parasetamol1903 P kullanıcısına yanıt
    Cardfinans kartimi 70 günde teslim etti(70 günün sonunda bana değil şubeye teslim etti ordan aldım) aktif

o kadar da şikayet ettim finansbanka ama umursamamislar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enpara.com maaş bordrosu istiyor mu kredi kartı için?

Yoksa sadece sicil numarası yetiyor mu?

Kredi kartı limitini neye göre belirliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CevizAdam -- 21 Kasım 2017; 12:13:9 >
  • Zahmet edip 3-5 mesaj yukarısını okusaydınız cevabı bulurdunuz

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.