Şimdi Ara

Çok temiz, ucuz Asus R9 280X ve Sapphire 7950 -HEDİYELİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
3
Favori
1.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Asus R9 280X DirectCU II Top model ekran kartindan 2 tane var. Her ikisi de satiliktir. Mining için alinmis, fakat bazi sebeplerden dolayi bir tanesiyle sadece 1 gün mining yapilmis, digeriyle hiç yapilmamistir. Kartlarin ikisi de sifir gibi yani anlayacaginiz. "Ben mining yapilmamis olani istiyorum" demeyin, çünkü hangisini takip denedigimi hatirlamiyorum.

Kartlarin kutulari, kutu içerikleri tamdir ve Bogaziçi bilgisayar garanti belgesi bulunuyor.

R9 280X'lerden biri V.K. isimli kullanıcıya satılmıştır.

Fiyat: 640 TL (Miningde kullanilmis kart fiyatina miningde kullanilmamis, sifir gibi kart)

Sapphire 7950 ise mining için 1 - 2 ay arasi kullanildi. Bu kart da çok temizdir, kutu içerigi tam: HDMI dönüstürücü, CD, güç dönüstürücü bulunuyor. Kutusu da sapasaglam.

Fiyat: 430 TL

Kartal - Maltepe - Pendik civarindan elden teslim yapilabilir. Takas kesinlikle yok. Kargoyu alici öder.

Not: Ne olduysa kendi kendine Ş'leri I'ları değiştirmiş. Kusura bakmayın, baştan uğraşamadım.

Çok temiz, ucuz Asus R9 280X ve Sapphire 7950 -HEDİYELİ Çok temiz, ucuz Asus R9 280X ve Sapphire 7950 -HEDİYELİ
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exceedinglimits -- 31 Mayıs 2014; 12:36:33 >

• 280X'lerden biri tarafımdan alınmıştır.

İlgili ve güvenilir bir arkadaşımız.

Hediyesi için ayrıca teşekkür ederim kendisine.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.