Şimdi Ara

ÇOK TEMİZ HTC DESIRE 816 350 TL

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
1
Favori
276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 ÇOK TEMİZ HTC DESIRE 816 350 TL
    Temmuz 2014'de sıfır olarak satın aldım. 3 yıldır çok titiz bir şekilde kullanıldı. Hiç bir şekilde arızası ya da her hangi bir sorunu olmadı. İlk alındığı gün ki gibi serilikte çalışmaktadır. Neredeyse 2 gün batarya almaya devam ediyorum (Tabi ki kullanım sıklığına göre) yani bataryası çok iyi durumdadır. Full kutu aksesuarı bulunuyor. Sol altta küçük bir eziği var bir de ses açma/kapama butonunda boya atması oldu, bunun dışında kasasında her hangi bir deforme yok. Kabul edersiniz ki 3 yaşında bir telefon için normal. Takas asla düşünmüyorum, satma sebebim yeni bir cihaz almak. Pazarlık yok çünkü temiz bir telefon için çok iyi bir fiyat olduğunu düşünüyorum. Sadece Ankara'da elden satılık, alacak arkadaş baksın incelesin ona göre karar versin. Yanında 8 gb hafıza kartı vereceğim.ÇOK TEMİZ HTC DESIRE 816 350 TL ÇOK TEMİZ HTC DESIRE 816 350 TLÇOK TEMİZ HTC DESIRE 816 350 TLÇOK TEMİZ HTC DESIRE 816 350 TLÇOK TEMİZ HTC DESIRE 816 350 TL
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 350 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Cihaz satıldı..

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.