Şimdi Ara

Çok stresliyim,ya olmazsa

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
9
Cevap
0
Favori
164
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> Çok stresliyim,ya olmazsa
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1 Not
    İt gibi istiyorum lan kazanmayı. Geçen sene 10 mat 30 edb yaptim . Obpm 73 mezunum,mat netlerim 30 civarı şuan. Problem çözemiyorum ama başarıyorum,üçdörtbeş ve fem kösbyi yarısını çözdüm diyebilirim. Mat2 0. Coğrafya tarih henüz calismadim tmyim. 190 gün kaldı artık sabahlara kadar çalışmak istiyorum son 2-3 gündür 13 saati gördüm. Çalıştıkça ne kadar eksik olduğumu,aslında hedefime ne kadar uzak olduğumu görüyorum. Hedefim odtü iktisat ancak marmara hukuk olsada giderim yani. Sizce durumum nasıl? Oluru varmı ? Biyoloji ve kimyayı çalışmak istiyorum tamamiyle bitirebilrimiyim iksininde ygs kismini ? 100 gün kala başlayacağım büyük ihtimalle . Lütfen sadece sohbet etmek istiyorum ama çok stresliyim ve deli gibi korkuyorum sınavda yapamaz,problemleri yorumlayamaz moralim bozulursa,obp deli gibi atar kazanamazsam diye offf

|
    |

İnşallah kazanırız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1 yildir hergün 5 saat calisiyorum. Eşşek olsa benden iyi anlar. Ögrendigim herşeyi sorguladım, manyak zor anlıyorum ben. Gerçekten birşeyleri çok zor anliyorum . Kafa patlattım bol soru cözdüm bu kadar olabildi iste. Tm oldugum icin tek mat kastim mf olsam fizik felan var isin icinde bir arada götüremezdim. Problemlerde cok yavasim,nasil gelisecem bilmiyorum. Endemik problemler 8 soruda 2 bos yapabildiklerimi de min 3 dk da yapiyorum
    |
    |
    Tizreftar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Daha iyi nasıl olabilirim söyleyin lan. Hesap yapmaktan kafa kalmadı bende geceleri uyumadan bile yarın ne cözeyim, sıçarken geometri sorusunda birden şurdan çizgi çekşem çıkacak mıydı lan acaba diye düşünüyorum. Kazanamazsam bunun sonu intihar. Bir anlamı kalmıyacak hayatın asla mutlu olamayacagim. Obp den öyle tırsıyorumki su dakika kaldırsınlar öyle bir moralim yerine gelir ki off allahım ya

Orijinalden alıntı: mvp1mp

İt gibi istiyorum lan kazanmayı. Geçen sene 10 mat 30 edb yaptim . Obpm 73 mezunum,mat netlerim 30 civarı şuan. Problem çözemiyorum ama başarıyorum,üçdörtbeş ve fem kösbyi yarısını çözdüm diyebilirim. Mat2 0. Coğrafya tarih henüz calismadim tmyim. 190 gün kaldı artık sabahlara kadar çalışmak istiyorum son 2-3 gündür 13 saati gördüm. Çalıştıkça ne kadar eksik olduğumu,aslında hedefime ne kadar uzak olduğumu görüyorum. Hedefim odtü iktisat ancak marmara hukuk olsada giderim yani. Sizce durumum nasıl? Oluru varmı ? Biyoloji ve kimyayı çalışmak istiyorum tamamiyle bitirebilrimiyim iksininde ygs kismini ? 100 gün kala başlayacağım büyük ihtimalle . Lütfen sadece sohbet etmek istiyorum ama çok stresliyim ve deli gibi korkuyorum sınavda yapamaz,problemleri yorumlayamaz moralim bozulursa,obp deli gibi atar kazanamazsam diye offf

Sende bu azim varken her türlü yaparsın hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    426 Mesaj
    Hocam sen bu kafayla her türlü kazanırsın. Hırsından dolayı seni sevdim. Yolun açık olsun yiğidim

Geçen sene YGS kaç k idi ve LYS

|
    |
    mvp1mp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

200 k reis yarr. gibi sinavdi ben geçen sene ygsden 2 ay önce kafamda bitirdim o seneyi o günden bu güne kadar hergün mat calistim 0 nettim bu arada 1 bile degil 0 yani kök4:2 sinavdan 2 hafta önce ögrendim
    |
    |
    Tizreftar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eyvallah abi umarım ya sende kazanırsın inşallah
    |
    |
    Budala01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Media Sözlük
kolayoto.com
bankalar.org
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,237
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.