Şimdi Ara

Cok sık tuvalete cıkmak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu bir hastalık mıdır ? Gece 12'de otobüse bincem mesela aksamüstü 6'dan itibaren sıvı alimini kesiyorum ama otobüste 6 saatlik yolulukta bile zor bela gidiyorum. Ya mola yerine kadar kendimi sıkıyorum ya da otobüsü durdurma noktasına geliyorum. Bunun bir cözümü var mi ?

1 ay sonra 18 saatlik bir otobüs yolculugu yapicam. Simdiden onu dusunuyorum.

• yanına lazımlık ve bol bol şişe al
  • Allah başka dert vermesin
  • Offf çok fena sen diyorekonjigasyonulturasyon hastalığına yakalanmışsın aynısı kaynımdada vardı hıkık dedi gitti adamcağız
  • İdrar yollarında problem olabilir kanallarda falan. Ya da idrar kesesinde bir rahatsızlık vardır. Doktora gitmeni öneririm.
  • heyecan var mı?stres falan?

Mesela lys den önce bi heyecan bastı bana 1 ydum su içsem 1 dk sonra tuvaletim gelirdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: berataydogdu

Offf çok fena sen diyorekonjigasyonulturasyon hastalığına yakalanmışsın aynısı kaynımdada vardı hıkık dedi gitti adamcağız

Çekme mi yapıyodu?
  • bence git bi şekerini ölçtür..Şekerin yüksek olabilir.
  • aynısı bendede var ,doktora gittim aylarca tedavi oldum hafıf hafıf azalıyodu ama bitürlü tam olarak gecmedı,ilacı kestım kullanmıyorum artık ,sımdı ılk bastakı gıbı oldu sureklı tuvalete cıkıyorum yıne senın gıbı ,anlamıyorum problem ne doktorda kesın bısey dıyemıyo nedense 2 doktora gıttım üstelik
  • bendede tam tersi haftada 1-2 kere çıkarım ve genelde acılı ve sancılı olur

• Hocam sana motive bir mesaj ; Dün sahurda 1.5 litre su içtim.Sabah kalktığımda altıma işemişim.Yemin ediyorum ki ölü gibi yatıyordum.Altıma işediğimin farkına kalktığımda vardım.Altıma işemişim ama uyanmamışım hayret...

Asıl konu psikolojik.Benim babam ve annem beni küçükkek uykum bölünmesin diye hiç gecce tuvalet'e uyandırmamışlar.Ben 8-11 yaşına kadar altıma işedim bu yüzden.Benide tedavi ettirdiler ama en sonunda benden yaşça çok küçük (3-5) bir yeğenim bile işemeyince bende o günden sonra işemeyi bıraktım.

Psikolojik !
  • quote:

Orijinalden alıntı: soryy

bendede tam tersi haftada 1-2 kere çıkarım ve genelde acılı ve sancılı olur

su iç suuu böbreklerine yazıq
  • En kısa sürede bir üniversite hastanesine giderek gizli şeker testi yaptırmanı şiddetle öneriyorum.normal şeker testlerinde çıkmayabilir ama bu sorunun sürekliyse mutlaka yaptır.ilerde çoooook pişman olursun.bir diyabetli olarak bildiriyorum
  • Yana bol bol şişe alınır, geldiğinde(geldiğinde direk yapma fuzuli yere harcarsın şişeyi az biriktir tabi molalarıda kullan) en arka koltuklara geçilir(utanmadan sıkılmadan zaten en arka sıralar genelde boş) şişeye yapılır.Ben risk alamam belki arka doludur diyosan yanyana 2 koltuk al tek otur yan sıranında görmemesi için yan dur.
  • Prostat mı var ?
  • Aynı şey banada oluyor bütün gece iş erinde oturuyorum sürekli bişeylr içiyorum.

Sabah mesai bitiyor servise bindimmi geliyor :) İniyorum servisten benzinliğe gidiyorum. Durağa gidip otobüse biniyorum bidaha geliyor :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.