Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İçerikteki bilgiler yanlış veya yanıltıcı olabileceği gerekçesiyle insanlara yanlış içerik sunmamak amacıyla silindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KendiİsteğiyleAyrıldı -- 4 Ekim 2020; 13:49:58 >

• Bu kadına bayıldım valla ne tatlı kadın hemde ne güzel anlatıyor
  • Fazla masturbasyon dişilere olan ilgiyi azaltır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enerjiyi dusurmekten baska bir zararini gormedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yoo arkadaş haklı. Bir ara zıvanadan çıkmıştım. Hanımlarla ilgilenesim gelmiyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KendiİsteğiyleAyrıldı

Yoo arkadaş haklı. Bir ara zıvanadan çıkmıştım. Hanımlarla ilgilenesim gelmiyordu.
    Hangi arkadaş ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kütahyalı 77

Hangi arkadaş ?

Alıntıları Göster
    Diğer arkadaş. Bir günde 7'yi 8'i zorladım bir ara. O gün hanımlara bakasım gelmemişti. Cidden doyduğumu hissettim.
  • Zaten masturbasyonun amacıda budur, uzun zaman yapmazsan dışarıda açık saçık kadın gördüğünde bakamadan edemezsin ve kendini zor tutarsın birde kış ayları neysede yaz günlerinde olduğunuzu düşünün insan kadınlara ve kızlara bakmaktan ne yapacağınıda unutur ve kafa gider ama yeni masturbasyon yapmışsan çevrende açık saçık kadınlar olsada pek ilgilenmez ve görmezlikten gelirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten masturbasyonun amacıda budur, uzun zaman yapmazsan dışarıda açık saçık kadın gördüğünde bakamadan edemezsin ve kendini zor tutarsın birde kış ayları neysede yaz günlerinde olduğunuzu düşünün insan kadınlara ve kızlara bakmaktan ne yapacağınıda unutur ve kafa gider ama yeni masturbasyon yapmışsan çevrende açık saçık kadınlar olsada pek ilgilenmez ve görmezlikten gelirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.