Şimdi Ara

Çok sık elektrik kesintisi yaşıyorum. (Dedaş) - Ş.urfa

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba değerli forum sakinleri, siyasi eleştiri kurum eleştirilerinizi istemiyorum sadece kanuni, resmi yollarla mücadele için fikir diliyorum sizlerden.

2016 yılından beri şanlıurfa da ikamet ediyorum. Şehrin merkez ve dış ilçeleri olmak üzere hemen hemen her mahallesinde eğer jeneratörünüz yoksa haftada toplam olarak 12-15 saat aralığında elektriksiz kalabiliyoruz.

Cimer ve Epdk ile yaptığım internet üzerinden ve yazılı dilekçelerimin hiçbir tanesine dönüş olmadı, bakın büyük harflerle yazıyorum HİÇBİR BAŞVURUYA DÖNÜŞ OLMADI.

DEDAŞ isimli şirketten vatandaş olarak tüm Şanlıurfa halkı mağdur olmaktadır.

Bu konuyla ilgili şahsım adına bu şirkete yönelik ne gibi bir şikayet veya tazminat yolu mevcuttur?
    Deneyimlerinizi ve bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam yaşadığın yer ortadoğu, maalesef yapacak birşey yok.
  • Rüzgar gülü taktır

• quote:

Orijinalden alıntı: SATANIST

Bu mesaj silindi.
    Diger satanist gitti sira sende hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kanatlandırmayan_Redbull

Diger satanist gitti sira sende hocam

Alıntıları Göster
  • kaçak kullananlara söyle kullanmadıkları klimaları kapatıversinler, belki o zaman size elektrik kalır.
  • Sözleşmenizde 24 saat kesintisiz elektrik verilecegi hiç bir koşul altında kesinti olmayacağı yazıyor ise tazminat alabilirsiniz .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok normal çünkü Şanlıurfa devlet otoritesinin kanunun yasasının neredeyse hiç olmadığı, insanların kendilerince derebeylik kurup kendi kurallarına göre yaşadığı bir yer. Bu şehirde olan hiçbir saçmalık artık tuhaf gelmiyor bile. Köylerde evlerde 3 er tane klima var kaçak elektrikle istedikleri gibi kullanıyorlar. Yine tarla sulamasını da kaçak elektrikle yapıyorlar. Zamanında kanal d haberin bununla ilgili bir yaptığı haber vardı. İsteyen arayıp YouTube da bakabilir ve buradaki durumun nasıl içler acısı olduğunu, nasıl tavizler verildiğini görebilir. Maalesef durum böyle.

• Vatandas vatandasligini yapacakki, Devlette devletligini yapsin. Bitcoin uretmekten normal kullanima elektrik yetistiremiyorlar normaldir kesintiler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kendi elektriğini kendin üret

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.