Şimdi Ara

Çok sevimliler :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bu ne güzellik

Ah ben onun gagasından öperim
  • quote:

Orjinalden alıntı: cornrose

Bu ne güzellik

Ablası şunlara bak

• o bişeymi

yakında bunlardan alıcam bi tane, bol bol foto koyarım o zaman buraya

• quote:

Orjinalden alıntı: .:RocKCI:.

quote:

Orjinalden alıntı: cornrose

Bu ne güzellik

Ablası şunlara bak

Bu ne sevimlilik yaa Sunlara bak yaaa! Öldüm bitim hepsine MUCK MUCK MUCK

Çıkmam gerekiyor cıkamadım

• quote:

Orjinalden alıntı: greenhell

o bişeymi

yakında bunlardan alıcam bi tane, bol bol foto koyarım o zaman buraya

bunlar ısırmıyo deği mi

• quote:

bunlar ısırmıyo deği mi

ısırmaz ısırmaz merak etme, çoğu ev hayvanından daha zararsız bunlar, sadece soğuk kanlı oldukları için insanlarda kötü bir önyargı oluşuyor o kadar. tam tersine çok keyifli ve güzel hayvanlar
  • benimde vardı babamın yadigarıydı,adı fıstıktı bembeyazdı kanatları arasında çok hoş mavi bi renk vardı,konuşmayıda öğrenmişti,bir sabah uyandığımızda kafesin bir kenarına yaslanmış hayata gözlerini yummuş bulduk o günü hiç unutamıyorum,okula ağlayarak gitmiştim lise 2 veya 3 teydım
  • quote:

• quote:

quote:

bunlar ısırmıyo deği mi

ısırmaz ısırmaz merak etme, çoğu ev hayvanından daha zararsız bunlar, sadece soğuk kanlı oldukları için insanlarda kötü bir önyargı oluşuyor o kadar. tam tersine çok keyifli ve güzel hayvanlar

Aslında, sessiz sakin hayvanlar kimseye zararı yok bunların.Benim aklım kaplumbağlarda daha sevimliler birazda tembeller ama çok şirinler

quote:

Orjinalden alıntı: AseLaL

benimde vardı babamın yadigarıydı,adı fıstıktı bembeyazdı kanatları arasında çok hoş mavi bi renk vardı,konuşmayıda öğrenmişti,bir sabah uyandığımızda kafesin bir kenarına yaslanmış hayata gözlerini yummuş bulduk o günü hiç unutamıyorum,okula ağlayarak gitmiştim lise 2 veya 3 teydım

üzüldüm

• quote:

Orjinalden alıntı: AseLaL

benimde vardı babamın yadigarıydı,adı fıstıktı bembeyazdı kanatları arasında çok hoş mavi bi renk vardı,konuşmayıda öğrenmişti,bir sabah uyandığımızda kafesin bir kenarına yaslanmış hayata gözlerini yummuş bulduk o günü hiç unutamıyorum,okula ağlayarak gitmiştim lise 2 veya 3 teydım

benimde "çirkin"im vardı, ne oldu nasıl oldu göremedim bile, askere gittim, bi geldim yok kimsede bişey söylemedi, sanırım kaçtı evden, evdede zaten benden başkasını sevmezdi, kimsenin yanına bile yaklaşmıyodu benden başka. nereye gitti kimbilir

Nur;

• böyle hayvanları bakmak güzel ama ömürleri kısa,bu yüzdende insan bazen çok bağlanıyo ve kaybettiğinde de baya üzülüyor

benim olayım daha farklıydı sanırım unutamayışımın nedeni bu
  • quote:

Nur;

efendim

ben bıcır bıcır şeylerden çok vahşi doğayı seviyorum belgesel hastalığımdan olsa gerek mesela benim de tosbaam vardı ama öldü :((

• ilk mesajdaki mavi tüylü kusa hasta oldum. cok güzel.. ama bu bebek kusun agzı nedne öle benekli annamadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: .::nUr::.

quote:

Nur;

efendim

ben bıcır bıcır şeylerden çok vahşi doğayı seviyorum belgesel hastalığımdan olsa gerek mesela benim de tosbaam vardı ama öldü :((

bende severim ama tosbaa pek hoşuma gitmiyor nedense çok sessiz sakin olduğundan sanırım ben bi ara tarantula almayı düşündüm ama evdekilere bunu söyleyince herkesin bakışı "" böyle oldu

• quote:

bende severim ama tosbaa pek hoşuma gitmiyor nedense çok sessiz sakin olduğundan sanırım ben bi ara tarantula almayı düşündüm ama evdekilere bunu söyleyince herkesin bakışı "" böyle oldu

demek ki ben de sessiz sakin olduğu için seviyorum ben de biraz öyleyimdir de iyi anlaşırdık tospaamla doğayı severim ama maşallah seninki başka türlü bi sevgiymiş tarantula besleyecek kadar büyük değil benim sevgim
    onları uzaktan sevmek aşkların en güzeli

bunu söyleyen ünlü düşünür kimdi

• quote:

Orjinalden alıntı: .::nUr::.

quote:

demek ki ben de sessiz sakin olduğu için seviyorum ben de biraz öyleyimdir de iyi anlaşırdık tospaamla doğayı severim ama maşallah seninki başka türlü bi sevgiymiş tarantula besleyecek kadar büyük değil benim sevgim
    onları uzaktan sevmek aşkların en güzeli

bunu söyleyen ünlü düşünür kimdi

böyle hayvanlara ilgim çok fazla, çok severim

o söz Yaşar Güvenir'in bestesinden bi kısım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.