Şimdi Ara

çok pasif oynuyorum.

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
30
Cevap
0
Favori
576
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> League Of Legends >> LOL Genel >> çok pasif oynuyorum.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1242 Mesaj
    merhabalar.
    her lane de oynarım ama özellikle mid oynarken hep safe oynamayı tercih ediyorum.
    mesela bizim jungle gelmiş bana bi kill aldırmış 20 farm da fark atmışım.
    ama sadece adamı korkutma ve hp azaltma amaçlı harrash yapıyorum. çoğu zaman lane de üstünken avantajımı kaybediyorum. hiç snowball olamıyorum.
    mesela demin orianna oynadım karşıda kassadin vardı. başta ben üstündüm adamın üstüne üstüne gitsem 2-3 kill alıp iyice ezicem ama yapamıyorum sonra ne oldu roam vs. feedlendi oyunu taşıdı adam.
    adamın üstüne atlıyım 2 kombo yapıp ignite la alayım falan diye düşünmüyorum hiç ama çoğu zaman yapsam kill alıcağıma eminim. riske girmek istemiyorum sadece.
    kötü bir oyuncu olmadığımı düşünüyorum ama bu huydan bi türlü kurtulamadım ve benim feedlenip oyun taşımama engel oluyor.
    oynadığım oyunlarda hiç kötü skor elde etmiyorum veya feedlemiyorum. Ama hep takımın gölgesindeyim. sup oynamayıda bundan seviyorum heralde.
    bu işin çözümü nedir. nasıl geliştirebilirim kendimi trade ler konusunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• Yarbay
    4696 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    glumblapinta

çok ulti oynuorm :Ss
    |
    |
    karşındaki adamı eğer farmda eziyorsan üstüne üstüne oynamalısın zaten item avantajını da kullanarak em onu dürt sürekli baseye gönder git bota bu şekilde karşındaki adam çöp olur flamerse zaten junglerine söver
    |
    |
    Gözünü karartıcaksın bazı durumlarda , korkanın çocuğu olmaz mantığıyla zaten üstün durumda isen senin pasif oynaman rakibinin işine yarar . Az agresif oynmayı öğrendinmi tabi yerine göre gidipte kule altına girme , kazanmaya başladığını görüceksin.
    |
    |
    "Karşıyaka Spor Kulübü'nde karşı karşıya bulunduğum gençlik iftihara şayandır. Bu gençlik muvacehesinde istikbalin kuvvetli saadeti ne bariz görünmektedir." "İzmir'in Karşıyakalıları; sizi derin muhabbetle selamlarım.. Ben bütün İzmir'i ve bütün İzmirlileri severim. Güzel İzmir'in temiz kalpli insanlarının da beni sevdiklerinden eminim. Yalnız, bir rastlantı beni Karşıyaka'ya daha fazla bağlamıştır. Karşıyakalılar, annem sizin sinenizde sizin topraklarınızda yatıyor. Karşıyakalılar, İzmir'i gördüğüm gün, öncelikle Karşıyaka'yı ve orada da sizin Türk topraklarınızda yatan anamın mezarını gördüm." Gazi M. Kemal
  • Çavuş
    64 Mesaj
    Bir kaç kere trolllemek için gir oyuna feedlemeyi dert etme yani aktif oyna. Sonra alışırsın diye tahmin ediyorum. Bende çok aktif oynamaktan şikayetçiyim.
    |
    |
    bende aynı şekil oynuyorum bende bu durumdan sıkıldım ve agresif oynancak herolar almaya karar verdim shen aldım agresif olmayı ogrenmeye calısıom iste
    |
    |

|
    |
    |
    |
    abandonque

Dostum ne zamandır oynuyorsun bilmiyorum ama ben bunun tecrübesizlikten olduğunu düşünüyorum. Dediğin şeyler bir dönem aynı benim için de oluyordu, ancak aştım bir şekilde. Çünkü bir süre sonra senin ve rakibinin yapabileceği hamlelerin her birini tahmin edip ona göre oynayabiliyorsun. Bu da sana eğer üstün durumdaysan koridorda daha baskın oynamanı sağlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burkitonki -- 28 Haziran 2014; 9:54:15 >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feeder Zed -- 28 Haziran 2014; 9:55:23 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: alper3333

merhabalar.
    her lane de oynarım ama özellikle mid oynarken hep safe oynamayı tercih ediyorum.
    mesela bizim jungle gelmiş bana bi kill aldırmış 20 farm da fark atmışım.
    ama sadece adamı korkutma ve hp azaltma amaçlı harrash yapıyorum. çoğu zaman lane de üstünken avantajımı kaybediyorum. hiç snowball olamıyorum.
    mesela demin orianna oynadım karşıda kassadin vardı. başta ben üstündüm adamın üstüne üstüne gitsem 2-3 kill alıp iyice ezicem ama yapamıyorum sonra ne oldu roam vs. feedlendi oyunu taşıdı adam.
    adamın üstüne atlıyım 2 kombo yapıp ignite la alayım falan diye düşünmüyorum hiç ama çoğu zaman yapsam kill alıcağıma eminim. riske girmek istemiyorum sadece.
    kötü bir oyuncu olmadığımı düşünüyorum ama bu huydan bi türlü kurtulamadım ve benim feedlenip oyun taşımama engel oluyor.
    oynadığım oyunlarda hiç kötü skor elde etmiyorum veya feedlemiyorum. Ama hep takımın gölgesindeyim. sup oynamayıda bundan seviyorum heralde.
    bu işin çözümü nedir. nasıl geliştirebilirim kendimi trade ler konusunda

tam olarak hakimsem şampiyona hiç sorun olmaz agresif oynamak.tabi bir de karşı şampiyonun kapasitesini de iyi biliyor olman gerek.yani agresif oynamak risktir.eğer yapacağını biliyorsan tabi sorun olmaz.oynadığın şampiyonda ustalaşmalı ve rakibin potansiyelini iyi biliyor olmalısın.
    |
    |

• Yarbay
    4644 Mesaj
    Nasus oyna

Orijinalden alıntı: glumblapinta

imza beyin uyumu
    |
    |

|
    |
    |
    |
    |
    |
    Mesela karşı junglera baktın botta-topta biyerde gözüktü gank atmış. Karşında kassadin var, kuleye kadar pushla sana bişey yapamaz. Yaparsa karşılık verirsin. Kuleye vur sürekli, roam atarsa deli minyon kaçırır+kule alırsın.

Ya da vazgeçemiyorsan böyle oynamaktan, pasif oynayarak oyunu kazanabileceğin herolar al. CC olsun, pasif oyna jungler geldiğinde karşındaki eleman senin kule altına yakın olacağından rahat rahat kesersiniz. Mesela Ryze tam sana göre bir hero.
    Le Blanc alıp pasif oynadıktan sonra oyunu oynamanın hiç bir mantığı yok.

Ben de çok agresif oynuyorum diye konu açmıştım Early gank yiyince ölüyorum diye falan. Pek bir değişme yok hala öyleyim
    |
    |

AMD Ryzen 5 1600x / XFX RX Vega56 / Asrock AB350 Pro4 / G.Skill 2x8G 2933MHz / Deep Cool Tesseract SW WH / EVGA Supernova G2 650
    AOC G2460PF / Logitech G633 Virtual 7.1 Headset / Logitech G402 Hyperion Fury / Razer Goliathus / Logitech G710+

• Yüzbaşı
    543 Mesaj
    karşıdaki adam roama gidince sen de git

|
    |

Orijinalden alıntı: glumblapinta

Oxi fanı zeka seviyesi eşit işte. Blok.
    |
    |
Bey Azura
Mobilya Takımları
Media Sözlük
SEO
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,589
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.