Şimdi Ara

Çok parası olmayan Özsüt' e girmesin. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
6.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu sana ders olur bi daha fiyat sormadan bişey almazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donanım.Uzmanı

Haha siz hala Bravo'dan pasta yemedinizmi? yazıık

İzmirliler bilir.Bilmiyorum başka illerde varmı
    '

Nerede bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deniz-KSK

Valla ne Özsüt, ne başka bir yer. Benim için bir tek pastane vardır, o da REYHAN.
    Bilenler bilir...

Çok parası olmayan Özsüt' e girmesin.

aynen.Reyhan varken gerisi hikayedir

• quote:

Orijinalden alıntı: ciko6189

hakkımı helal etmiyem

Etmiyem mi
    Iyyyyyy kro
  • Evimin önündeki mamüllerde çok iyi pasta yapıyor. 6 kişilik 12 lira falan. Mamüller e göz atın derim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaatciSylar

bu sana ders olur bi daha fiyat sormadan bişey almazsın.

Aslında hep sorarım da bi yerde mecburdum almaya. Kısmet
  • burda sakaryada akmde ozsut urunlerı satılıyor bence bır facıa..tavuk gogsu yedım .. bimde satılanlar daha guzel...
  • Krem şanti değilse fiyat normaldir. Migros'tan kardeşimin doğum günü için bir pasta aldım 20 TL'ye yakın bir fiyata, tamamı krem şantiydi.
  • Dilaver şuan favori pastanem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Pasta normalde de ucuz bişey değil ki zaten. Çükolata falan acayip pahalı ve özsüt , kahve dünyası gibi markalar malzemelerini kendileri üretir dışardan almaz. Özsüt'ü tam bilmiyorum ama kahvedünyası öyledir. Çikolatasını bile kendisi yapar. Bende Annemin doğum gününde almıştım bir normal pasta 48 liraya ama o pastanın tadı halen damağımda ben öyle pasta yemedim vallaha. Adamlar herşeyi dengeli yapmış içini asla baymıyor ve malzemeside bol.

Diğer ucuz 10 liralık pastalarda ise basıyorlar kremayı al sana pasta yerken ağızında büyüyor. Eğer verdiğim paraya değecek bir pasta arıyorum dersen Kahve Dünyası'ndan almanı tavsiye ederim birde oranın pastasını dene :) Zaten sürekli alınacak bişey değil para dayanmaz ona ama bikere al tadıyla ye haksız mıyım :) Dondurma alacaksanda MADO yu tavsiye ederim.

özsütte pastacılık yaptınız heralde ?

• Klasik global dünyanın götürüleri... nerde marka var orda kazık var
  • Doğum günü pastam özsüt tü <3
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnTi_TeRRoR

Doğum günü pastam özsüt tü <3

ve tadı hala damağımda...
  • yok boğazım şiş
  • quote:

Pasta normalde de ucuz bişey değil ki zaten. Çükolata falan acayip pahalı ve özsüt , kahve dünyası gibi markalar malzemelerini kendileri üretir dışardan almaz. Özsüt'ü tam bilmiyorum ama kahvedünyası öyledir. Çikolatasını bile kendisi yapar. Bende Annemin doğum gününde almıştım bir normal pasta 48 liraya ama o pastanın tadı halen damağımda ben öyle pasta yemedim vallaha. Adamlar herşeyi dengeli yapmış içini asla baymıyor ve malzemeside bol.

Diğer ucuz 10 liralık pastalarda ise basıyorlar kremayı al sana pasta yerken ağızında büyüyor. Eğer verdiğim paraya değecek bir pasta arıyorum dersen Kahve Dünyası'ndan almanı tavsiye ederim birde oranın pastasını dene :) Zaten sürekli alınacak bişey değil para dayanmaz ona ama bikere al tadıyla ye haksız mıyım :) Dondurma alacaksanda MADO yu tavsiye ederim.

Güzeeeeel.

• quote:

Orijinalden alıntı: fifa_05

quote:

Orijinalden alıntı: wortexxx

Dondurma yedim demek isterseniz Antalya'da Akdeniz Dondurma, Dilara Yaşar Dondurma tavsiye ederim her ikisinide.

Dondurma 2'ye ayrılır.
    1-) krem şanti veya buzlu olanlar. Her yerde bulabilirsiniz

2-) Maraş Dondurması
     Çok parası olmayan Özsüt' e girmesin.

Sadece Mado'da ve Maraş'ta olur

3) Antalya'daki yanık sütten yapılan dondurma

• quote:

Orijinalden alıntı: Uluç.

quote:

Güzeeeeel.

• quote:

Orijinalden alıntı: SweetBoyJNR

quote:

Orijinalden alıntı: TiredWarrioR

Markadan Giriyorlar

böle okudum ilk başta sesli güldüm :D

• quote:

Orijinalden alıntı: SaMueL 19.o7*

Klasik global dünyanın götürüleri... nerde marka var orda kazık var

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.