Şimdi Ara

Çok parası olmayan Özsüt' e girmesin.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
6.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün pasta almak zorundaydım ve burada da doğru düzgün başka pastahane yok. Girdim bir pasta beğendim kartı verdim bir baktım 38 tl yazıyor. Ben şok tabi. Mecburen aldım. Bir daha uğrar mıyım? Asla.. Aklınızda olsun.

Not: Pasta da inanın öyle ahım şahım değildi.

• Markadan Giriyorlar
  • Reklam da yaptılar artık iyice cozuturlar
  • Tamam kanka .
  • Herkes heryerden alışveriş yapsa biz nerden yapacağız! İphone da iyice ayağa düştü zaten!
  •  Çok parası olmayan Özsüt' e girmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wortexxx

Çok parası olmayan Özsüt' e girmesin.

• Pasta normalde de ucuz bişey değil ki zaten. Çükolata falan acayip pahalı ve özsüt , kahve dünyası gibi markalar malzemelerini kendileri üretir dışardan almaz. Özsüt'ü tam bilmiyorum ama kahvedünyası öyledir. Çikolatasını bile kendisi yapar. Bende Annemin doğum gününde almıştım bir normal pasta 48 liraya ama o pastanın tadı halen damağımda ben öyle pasta yemedim vallaha. Adamlar herşeyi dengeli yapmış içini asla baymıyor ve malzemeside bol.

Diğer ucuz 10 liralık pastalarda ise basıyorlar kremayı al sana pasta yerken ağızında büyüyor. Eğer verdiğim paraya değecek bir pasta arıyorum dersen Kahve Dünyası'ndan almanı tavsiye ederim birde oranın pastasını dene :) Zaten sürekli alınacak bişey değil para dayanmaz ona ama bikere al tadıyla ye haksız mıyım :) Dondurma alacaksanda MADO yu tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Pasta normalde de ucuz bişey değil ki zaten. Çükolata falan acayip pahalı ve özsüt , kahve dünyası gibi markalar malzemelerini kendileri üretir dışardan almaz. Özsüt'ü tam bilmiyorum ama kahvedünyası öyledir. Çikolatasını bile kendisi yapar. Bende Annemin doğum gününde almıştım bir normal pasta 48 liraya ama o pastanın tadı halen damağımda ben öyle pasta yemedim vallaha. Adamlar herşeyi dengeli yapmış içini asla baymıyor ve malzemeside bol.

Diğer ucuz 10 liralık pastalarda ise basıyorlar kremayı al sana pasta yerken ağızında büyüyor. Eğer verdiğim paraya değecek bir pasta arıyorum dersen Kahve Dünyası'ndan almanı tavsiye ederim birde oranın pastasını dene :) Zaten sürekli alınacak bişey değil para dayanmaz ona ama bikere al tadıyla ye haksız mıyım :) Dondurma alacaksanda MADO yu tavsiye ederim.

Hayır kardeşim herşeyi kendileri üretmiyorlar bana daha geçen gün söylediler çikolatalar Fransa dan geliyormuş bilmem kakao su zart ı zurt u nerelerden geliyordur. Herşeyi özel ve güzel.

Böyle bir lezzet yok.

Diğer yerel pastanelerle karşılaştırmak zaten abes. Yerel pastaneler artık çikolatalı pasta anlayışı çokokrem oda iğrenç en adisi bulanmış pasta. haa belki diğer meşhur pasta üreticileriyle karşılaştırabilirsiniz özsüt gibi çok şubesi olan onu anlarım da adamlar değişik çalışıyor pastaları.

Birkaç gün alışveriş yaptım biraz içli dışlı oldukç Galiba Tekira AWM deki şube sahibi geldi adam kendisi ilgilendi belki de daha yetkili biriydi. Pastalar her 2 günde bir geliyor ve eskiler bitmiş oluyor zaten.

Donudurmasına zaten diyecek birşey yok sade ve kavunluyu deneyin yok böyle birşey ağzında kaç saat kavun tadı geliyor. Çok fena dondurmaları var. Pahalı ama 1. kalite ürün satıyorlar.

yılda bir alcan mesela ama gidip kaliteli yerden alcanç özsüt gibi . ben arada hata yaptım. yiyemedğim çokokremli pastayla karşı karşıya kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalahamari -- 3 Kasım 2010; 12:39:03 >

• quote:

Pasta normalde de ucuz bişey değil ki zaten. Çükolata falan acayip pahalı ve özsüt , kahve dünyası gibi markalar malzemelerini kendileri üretir dışardan almaz. Özsüt'ü tam bilmiyorum ama kahvedünyası öyledir. Çikolatasını bile kendisi yapar. Bende Annemin doğum gününde almıştım bir normal pasta 48 liraya ama o pastanın tadı halen damağımda ben öyle pasta yemedim vallaha. Adamlar herşeyi dengeli yapmış içini asla baymıyor ve malzemeside bol.

aynen çok doğru, ucuz alıcak kadar zengin değilim

hergün pasta yemiyoruz ya özel günlerde ya da kutlamalarda bundan dolayı lezzetindan mahrum kalınmamalı 3-5 ucuz olsun bizim olsun mantığı ile verilen o paraya acınabilinir lezzetinden dolayı

• Fiyatı gayet iyi.git en dandirik pastahanede en az 25ten aşağı değildir.verdikleri pasta ya bayat yada krema , üstüne muz , kakao al sana pasta.
  • Özsüt gene neyse de mado ya bi giriyosun fiyatlar direk 'normal pahalı' olan yerlerin iki katı. 3 yıl önce arkadaşım istanbula gelmişti, akşam beşiktaştayız. baklava yiyecek biyer aradık bulamadık. gittik madoya sorduk var dediler. 2 porsiyon ultra bayat, tadı tuzu gitmiş (kim bilir kaç gün öncesinden kalma) baklavaya 19tl ödedim.

Arkadaş kaliteli ürün olsun verelim parayı tamam. ama sen hem ben madoyun diye artistlik yapıyosun, hem de önüme bayat tatlı getiriyosun. hay tüküreyim ozaman senin yapacağın işe. kalite kavramının da için ettiler.
  • özsütün pastaları fiyatını fazlasıyla hakediyor.özellikle kanaşı deneyin ..
  • quote:

Yanlışınız var İçerenköy Tatbak ta aynı pasta 12 tl aldım ben zamanında bjk de otururken öz süt ten almıştım 36 liraya şimdi gidip aynı boydan 2 tane alıyorum tatları inan öz süt ten daha iyi emin olabilirsin kazıkcının teki öz süt.

• vay arkadaş yazdığım silinmiş, özsüt marka iken başka yerin ucuz güzel süt tatlılarını yazmamız hata imiş meğeersem, nedir bizim ucuzcu markete karşı düşmanlık neyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: terbiyesüzcanavar

vay arkadaş yazdığım silinmiş, özsüt marka iken başka yerin ucuz güzel süt tatlılarını yazmamız hata imiş meğeersem, nedir bizim ucuzcu markete karşı düşmanlık neyse

kusura bakma ama onlarında pek şansı kalmadı artık. Gross marketlerden sonra Gross tatlıcılıkta geldi ama Allahtan onları yabancılara kaptırmadık ki

bknz. özsüt. bolulu hasan usta gibi sütlü tatlı ve pasta şubelerimiz var.

Tabi ki hala küçük ve ucuz işletmeler var ama kimse bana özsütten daha güzel dondurma var diyemez karşı çıkarım Birkere ye kavunlu ve sade bakalım bırakabilecek misin? Resmen bağımlılık yapıyor ve gerçek meyve
    parçaları geliyor ağzına 1 kaşıktaki 10 kilo nişasta değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalahamari -- 3 Kasım 2010; 14:25:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TiredWarrioR

Markadan Giriyorlar

böle okudum ilk başta sesli güldüm :D
  • Dondurma yedim demek isterseniz Antalya'da Akdeniz Dondurma, Dilara Yaşar Dondurma tavsiye ederim her ikisinide.
  • Fakir misin olm.10 liranın hesabını yapıyorsun.

Not:Eleştiriler gelsin lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: wortexxx

Dondurma yedim demek isterseniz Antalya'da Akdeniz Dondurma, Dilara Yaşar Dondurma tavsiye ederim her ikisinide.

yanık sütten yapıyorlar. hayatımda yediğim en güzel dondurma
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.