Şimdi Ara

Çok özel bir gece için mekan önerisi Ankara (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
8.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aklima nedjima miydi neydi orasi geldi konuyu okuyunca , vay be ne gunlerdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu akşam iş çıkışı hilton karşısına gidecem. Gözlemlerimi belirtirim yine
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saahin

quote:

Orijinalden alıntı: Famous

quote:

Orijinalden alıntı: Saahin

Papermoon ✔

papermoon kapanalı kaç yıl oluyor

Açıkçası duymuşluğum vardı. Elit bir yer olduğunu biliyorum.

Şayet kendime önerim olsaydı öyle yerler çok kasvetli gelirdi. Newcastle'a giderdim.

Şarkısı Bile Vardı Hadi Papermoon'da Yemek Yiyelim Bana Ferrari Alsana Berkcaaan

Edit : İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Famous -- 7 Kasım 2012; 18:33:10 >

• Evet beyler bayanlar. Sonunda tam istediğim gibi bir mekan buldum. Ankara tunalının altını üstüne getirdim ama hiç istediğim bir mekanla karşılaşamadım. Dün son 4 tercih arasından birisini seçmek üzüre yola çıktım ve ilk gittiğim yeri seçtim şahane bir yer gerçekten. Seçtiğim yer FİGE RESTAURANT.

İnternette reklamı olan, sitesi olan bir çok mekana baktım bu arayış içersinde ama hiç biri resimlerin hakkını verecek kadar güzel bir ortam değillerdi. Fige restaurant'a giderkende pek umutlu değildim ama kapıdan içeri girer girmez "işte burası" dedim.

Bir çok restaurant ile görüşmem de , "özel bir gece olacak, masayı süsleyebilir misiniz?" sorusuna yanıt olarak, " efendim siz çiçek falan giterebilirsiniz isterseniz beraberinizde veya süslemekdan kastınız tam olarak nedir?" İfadeleriyle karşılaştım. Ama fige restaurant kapıdan içeri girer girmez Kendisinin klasını konuşturarak bir çok altarnatifler sundu.

Ortam gerçekten Çok romantik bir havaya sahip. Kesinlikle benim gibi özel gece arayışı içersinde bulunan arkadaşlar tercihinizin ilk sırasını burası oluştursun.

Kalın sağlıcakla

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.