Şimdi Ara

Çok mutluyum DH !!!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Babam bugün bir yönetmenle tanıştı.Yılmaz Atadeniz adı tanırsınız belki.Ben konservatuvara girmek istiyordum.Bu sene Lise 4'üm.Konservatuvara zor alıyorlar diyorlardı.Yılmaz Bey babama numarasını vermiş oğlunuz konservatuvar sınavlarına gireceği zaman bana haber versin ben yardımcı olurum demiiş.Acayip sevinçliyim DH.İlk sizinle paylaşıyorum bu haberi benim biricik geniş ailem DH !

• yolun açık olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: FireManBack

yolun açık olsun

sağolasın kardeş... adamın 104 tane filmi varmış.ama genellikle erotik filmler
  • quote:

Orijinalden alıntı: _EndoplazmikBirKulum_

quote:

yolun açık olsun

Konusuz diyosun
  • quote:

quote:

yolun açık olsun

aman sakata gelme
  • adam behçet filmlerinin yönetmeniymiş ama olsun konservatuvara gireyimde gerisi ilgilendirmez beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: +lllllndemann

quote:

quote:

yolun açık olsun

aman sakata gelme

Aman hocam filmde sadece erkek oynatmasınlar. Senin baş role almasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alper# -- 21 Ağustos 2010; 1:22:58 >

• belkı adam gay oyuncu bulamadı.oda yonetmenlerın takıldıgı foruma cok mutluyum oyuncu buldum diye konu actı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Outrage

belkı adam gay oyuncu bulamadı.oda yonetmenlerın takıldıgı foruma cok mutluyum oyuncu buldum diye konu actı?

oyunculuk için değil konservatuvar için yardımcı olacak...herifin bazı filmlerinde aydemir akbaş oynuyor...
  • zaman kötü baby
  • Babanla ne işi varmış bu adamın
  • Hayırlı olsun hocam hadi bakalım Dh den bi konservatuar öğrencisi doğyo
  • @biyologg

resimleri silersen sevinirim aksi taktirde işlem yaptırmak zorunda kalacağım...

@Road-Runner

hocam devlet dairesinde çalışıyor babam adamında işi düşmüş öyle tanışmışlar

@india_ipekyolu

sağol hocam...inşallah
  • quote:

@biyologg

@Road-Runner

@india_ipekyolu

sağol hocam...inşallah

işlem derken bunlar afiş kardeş yani sinemalarda halka açık yerlerde gösterime sunulmuş resimler tehtid vari konuşmasan seve seve kaldırırdım ama max tatil alırım ne olacak benim için sorun değil

ama cocukluğuna vereyim kaldırayım sanmaki korktuğumdan onurunu kırmak istemediğimden

• quote:

Orijinalden alıntı: biyologg

quote:

@biyologg

@Road-Runner

@india_ipekyolu

sağol hocam...inşallah

işlem derken bunlar afiş kardeş yani sinemalarda halka açık yerlerde gösterime sunulmuş resimler tehtid vari konuşmasan seve seve kaldırırdım ama max tatil alırım ne olacak benim için sorun değil

ama cocukluğuna vereyim kaldırayım sanmaki korktuğumdan onurunu kırmak istemediğimden

konunun kapanmasını istemediğimden dolayıdır bu isteğim...Yönetimin yaptırımlarını biliyorsundur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.