Şimdi Ara

ÇOK MU GEÇ KALDIM?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
24
Cevap
2
Favori
1.477
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> ÇOK MU GEÇ KALDIM?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş

Hedefim var her gün bitireceğim konular belli. Eve çok güzel çalışıyorum, ama okulda sınıfta konuşuyorlar falan insanın ister istemez dikkati dağılıyor
    |
    |
    HeLLsTeR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: internationalrelations

Hedefim var her gün bitireceğim konular belli. Eve çok güzel çalışıyorum, ama okulda sınıfta konuşuyorlar falan insanın ister istemez dikkati dağılıyor

Hocam okulu boşver zaten. Boşver derken dersi dinlemeye çalış, asıl amacına evdeyken ulaş. Okulda öğrenmeye gidiyosun zaten. Evde soru çöz bol bol
    R7 265 GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon EKRAN KARTI | Amd Fx X6 6300 3.50 gHz İşlemci | 4GB Ripjaws DDR3 1600MHz RAM | ASGARD 382 500W MidT ATX SİYAH KASA | 970A-G46 AMD 2133 MHz(oc) ANAKART | 3.5" 1TB Barracuda 7200Rpm HARDDISK
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Bir de sabahları kaçta kalkıyorsunuz? Günde kaç saat çalışmak gerekli sizce?
    |
    |
    HeLLsTeR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: internationalrelations

Bir de sabahları kaçta kalkıyorsunuz? Günde kaç saat çalışmak gerekli sizce?

Hocam sabah 9 gibi kalkıp en geç 10 10 bucuk gibi derse oturuyorum. Sonra Allah ne verdiyse akşam 9 10a kadar yolu var. Eve gelip dinlenip cs go oynuyorum. Sonra 2 saat falan konu anlatım videosu izledikten sonra dizi film falan izleyip uyuyorum
    |
    |
    R7 265 GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon EKRAN KARTI | Amd Fx X6 6300 3.50 gHz İşlemci | 4GB Ripjaws DDR3 1600MHz RAM | ASGARD 382 500W MidT ATX SİYAH KASA | 970A-G46 AMD 2133 MHz(oc) ANAKART | 3.5" 1TB Barracuda 7200Rpm HARDDISK
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
kolayoto.com
bankalar.org
Sohbet
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.