Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

çok mağdurum discovery brick oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
1.342
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> General Mobile >> çok mağdurum discovery brick oldu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    29 Mesaj
    selamın aleyküm merhaba general mobile discovery kullanısıyım telefonuma önceden galaxy s4 ve note 3 romları yükledim en son note 3 te kalmıştım hiç bir sıkıntı yok kedim kaşındım telefonun ses ayralrında düzensizlik vardı bende bişeyler yapıyım derlekn orjinal romuna döneyim dedim kullandığım rom kendi kendine bi yerlere giriyordu sonrasında malum anroid görüntüsü ve sonrasında telefon bir daha açılmadı ve sabahtan beri saat kaç oldu bilmiyorum hala denemekteyim girmediğim bakmadığım site kalmadı sp flastool onlarda bir yanlışmı yapıyorum bilmiyorum çok mağdurum yardımcı oll hocam telefonu pili çıkrtılmış şekilde takıyorum usb kablosuna sonra flass tool açıyorum 1328 sadce recovery iaşretli olduğunda download bastığımda kızrmız çizgi çıkıyor doluyor sonra error veriyor bi kere sadce hepsini işaretledim download dedim tama oldu derken kırmızı çizgi gene error enable_dram_fail hint yazıyor yanlarında yükleme yapmıyor ya napıcam deliricem servise gitse öylede böylede yazılım yüklendiğini anlaralar 350 para isterler araştırdım napıcam lütfen yardımcı olun şunun kullanımın ayrıntılı olarak yazarmısın nerde yanlış var mtk6575 yüklüyorum bundamı yoksa sp flas tooldamı nerde off ff

|
    |

• Binbaşı
    1386 Mesaj
    Ryzen1700X, ASUS X370Pro, 16GB Corsair2400Mhz Ram, GTX1060 6Gb Graphics, 2x250GB EVO 850 SSD Raid0, Samsung BX2350 led, Logitech Z5500 5 1 Digital, Momo Wheel, ThermalTake 650WToughPower, Armor Case...
  • Yüzbaşı
    288 Mesaj

tarafıma attığınız mesaja gerekli cevabı verdim. Bakınız.
    |
    |
    yuksel640 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: CoOLMuSTi

http://forum.pittech.net/index.php?topic=716.0

kardeşim bunun aynısını yaptım ama olmuyor yani sp flash tool damı sorun bilemiyorum
    |
    |
    kardeş benim de başıma geldi olay elimdeki rom 800 mb olduğundan linkini bulmak hayli zor oldu ama buldum şunu yükle pcne flash tool ile yükle sanırım işlem sonrası telefonun açılır eğer benim ki gibi tabiki olduysa..
    bende v6000 ile denedim ama sürekli firmware upgdate bastıktan sonra telefon bağlayınca hemen hata veriyordu eğer aynısı oluyorsa sanırım senin sıkıntını bu çözüçektir..

http://yadi.sk/d/glhJKGUEBEdf7

ha bu arada bu dediklerim 4GB içindir.. 16Gb Çalışırmı Bilmem..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metalmuzik -- 11 Aralık 2013; 14:23:53 >
    |
    |
    Bu telefonda full brick söz konusu değil.......
    İlk zamanlarda 16 gb yedeği olmadığı için biz de sorun yaşamıştık ama forumda hepsi mevcut cihazının modeline uygun ve ona uygun spflash yazılımı ve romunu bulman yeter.
    Kaç gb cihaz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    3278 Mesaj
    Bu telefonda full brick söz konusu değil.......
    İlk zamanlarda 16 gb yedeği olmadığı için biz de sorun yaşamıştık ama forumda hepsi mevcut cihazının modeline uygun ve ona uygun spflash yazılımı ve romunu bulman yeter.
    Kaç gb cihaz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    726 Mesaj

pm den iletişime geçiniz
    |
    |

sorununuzun çözüldüğünü farzediyorum. iyi günler...
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
Masal
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.