Şimdi Ara

Çok kötü durumdayım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
7
Cevap
0
Favori
143
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> Çok kötü durumdayım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    427 Mesaj
    Arkadaşlar bazı nedenlerden dolayı ygs düşük geldi toparlanamadım sonra lys istediğim gibi geçmedi ygs sıralamam 50binlerde geldi ve lys için 20 bine çekmem lazım mat 40 geo 20 fenlerim ise 16 18 18 olmayacak gibi çalışamıyorum o kadar çok konu eksiğim var ki bi daha mezuna da kalamam çok sıkıntadayım bu saatten sonra kimya ve bio 4 net fizik 2 net artırmak için ne yapabilirim

|
    |
  • Teğmen
    116 Mesaj
    Son konulari meb kitaolarindan hizlica oku ve dua et. Umarim bekledigin yerlerden gelir. Kafanda net hesaplamis girme. Zor olursa bu moralle hic yapamazsin. Her seyin basi saglik. Matematik ve geometrin harika gelmis. Mutlaka yararini goreceksin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam mat sınavından beri net hesabı yapmaya başladım iyi niyetlerin için teşekkür ederim
    |
    |
    alcatrazzxx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    438 Mesaj
    Moralini bozmana gerek yok. Matematik ve geometri gayet iyi. Eksik konuların varmış onlara göz at ama sakin ol. Yapabileceğine inanarak geriye kalan saatleri iyi değerlendir. Şuan sana tavsiye verirken kendime de vermiş oldum çünkü baya bi konu eksiğim var. Bugün sabahlıyorum. Biyolojiyi tamamen palmeden okuyacağım. Fizik için de aynı şekilde palme. Yapılabilecek sayısal konuları da netten dinlemeyi düşünüyorum. Kimya Allah'a emanet. Bugün ve yarın hard çalışıyorum anlayacağın Umudunu kaybetme sen çalış.

Allah yardımcın olsun kolay gelsin hocam ben de biraz kafamı dağıtıyım çalışmaya başlıyım
    |
    |
    wolf5870 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    92 Mesaj
    Kardeşim olabildiğince konulara bak çünkü bazen çok basit sorular oluyor bakmak yetiyor çözmek için ALLAH yardımcımız olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bakıyım yapacak başka seçeneğim yok amin kardeşim
    |
    |
    davut_yilmaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.