Şimdi Ara

Çok kıyafetim yok

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
34
Cevap
0
Favori
1.043
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Çok kıyafetim yok
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    413 Mesaj

Üniversitede herkes her gün farklı giyinirken ben iki günde bir değiştiriyorum. Yapcak bişey yok umarım bir an önce mezun olurum da öğrencilikten kurtulurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Ama kıyafetim varken de üniversitede her gün farklı giymezdim asla. Amk saçma bi ortam her yer ergen kaynıyor o ortam için yüzümü yıkayıp okula gitmeye üşeniyorum. Çok pahalı zenginlerin olduğu bir yerde mi okuyorsun? Eğer öyle değilse ordakilerin hepsi ezik söyleyeyim. Derslerine ve işine odaklan.
    Çok aşırı bir aktivite olmadığı takdirde günlük kıyafet değiştirmek gereksiz bence, 2 günde bir değiştirmek yeterli (aşırı sıcaklar hariç). Fazla kıyafette israftan başka bir şey değil.
  • Derdinle okey oynayayım.  

|
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Er
    1 Mesaj

Seni giyiminle yargılayan insanlarla muhattap olma hocam.Çekinecek bir durum yok ortada.

kıyafete para vermeyi pek sevmem

genelde aynı şeyleri giymeyi seviyorum gri bi tshirt altımada kot pantolon ayrıca uyguna güneş gözlüğü arıyorum önerilerinizi beklerim

|
    |

|
    |
  • Çavuş
    46 Mesaj
    Benim de yok :( ayda yılda bir bir şeyi beğensem de alasım gelmiyor sanki israf olacak gibi hissediyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Ama kıyafetim varken de üniversitede her gün farklı giymezdim asla. Amk saçma bi ortam her yer ergen kaynıyor o ortam için yüzümü yıkayıp okula gitmeye üşeniyorum. Çok pahalı zenginlerin olduğu bir yerde mi okuyorsun? Eğer öyle değilse ordakilerin hepsi ezik söyleyeyim. Derslerine ve işine odaklan.

• Yüzbaşı
    283 Mesaj
    Ulen öğrenci adam kot üstüne tişört giyiyor zaten neyin kompleksi bu smokin giyiyorlar sanki...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

https://t.me/joinchat/LUpOaxzgsN3-yLowNNq3CQ
  • Binbaşı
    1008 Mesaj

Benimde giyecek bir şeyim yok çünkü cidden alışveriş beni yoruyor, iki parça şey beğenene kadar gezmediğim mağaza kalmıyor. Beğendiğim şeylerde saçma fiyatlar yani, tshirt 100 küsür lira. Ulan tamam çok güzelsinde elmas mısın mübarek.

|
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    aykumos

Çok aşırı bir aktivite olmadığı takdirde günlük kıyafet değiştirmek gereksiz bence, 2 günde bir değiştirmek yeterli (aşırı sıcaklar hariç). Fazla kıyafette israftan başka bir şey değil.

|
    |
  • Er
    7 Mesaj

hocam ailenle alışverişe çıkın durum yoksa bu kadar sıkıntı yaptıysan part time çalışıp alabilirsin? herkes satın alıyor sonuçta havadan düşmüyor kimseye benimde kıyafetim yok abimden arkadaşlardan ödünÇAlıyorum veya bi mağazada kıyafet satın al giy bi kaç gün iade et başka kıyafetler satın al yine iade et

Maddi durum orta yani kötü değil memur çocuğuyum. Sıkıntı annemin en ufak bir şey aldığımda yaygara koparması. Evde her yer kıyafet dolaplara sığacak yer yok falan demesi. Kadın takmış birşeye huzursuzluk çıkarıyor. Yazın çalışıp paramı kazanıyorum atıyorum 6000 tl toplam yazandım 300 400 lirasını zar zor kendime bişeyler alabildim o da acil ihtiyaç pantolonum kalmamıştı.

|
    |
    TaylorT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

kanka ailene niye bakıyosunki kıyafeti sen giycen sonuçta boşver kendi istediğini yap gerekirse karşı çık giymediğin kıyafetleri yoldaki kıyafet kutusuna at veya evsizin birine ver aga sonra heryerde kıyafet diyemezler aynısını yaptım oradan biliyorum :)

|
    |
    Zatı Muhterem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Özel bir üniversitede mi okuyorsun

yok devletteyim

|
    |
    IamFreak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Özelde zübbe tipler küçümserde ben devlette o kadar insanların taktığını sanmıyorum mesela sen hiç başkasına o şekilde baktın mı

|
    |
    Zatı Muhterem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

son 2 senedir tek tük üstüme bir şey alıyorum gayet memnunum giyime para harcamak saçmalık ama herkes bu hataya hayatının bir döneminde düşecek maalesef

|
    |

20 tl'ye 5 tane tshirt alıyorsun

2 tane de sağlam kot

her gün değiştir değiştir giy

ayrıca kimse ne giydiğine bakmıyordur ama iki gün aynı şeyi giyince leş gibi kokuyor o yüzden 5 gün 5 tshirt iyi oluyor haftasonu da yıkarsın

Kardeşim eğer fizik iyiyse şeker cuvalina da girsen karizma görünürsün yok tipsizsen istersen dünya markalarından giyin her gün atın dotune kona n kelebek gibi olur üstünde .

|
    |
emek server
Canlı Tv izle
SEO
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,856
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.