Şimdi Ara

Çok kararsızım (Samsung-Sony-Vestel)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar nasipse 2-3 haftaya kadar led tv alacağım ama hiç bir televisyonu tavsiye eden yok. Ben biraz araştırdım ve şu 3 model arasında kaldım. Aradığım özellikler dayanıklı olması ve SD yayın performansının iyi olması yeter.

VESTEL - 42PF8020
    http://www.vestel.com/tuketici_elektronigi/televizyon/led_televizyonlar/42pf8020_42_led_tv

SAMSUNG - 40C6500
    http://www.hepsiburada.com/Liste/samsung-40-full-hd-led-televizyon-ue-40c6500/ProductDetails.aspx?productId=evsamue40c6500&categoryId=163192

SONY - 40NX700
    http://www.hepsiburada.com/Liste/sony-40-edge-led-full-hd-led-televizyon-kdl-40nx700-/ProductDetails.aspx?productId=evsonykdl40nx700&categoryId=163192

(Samsung ve Sony Edge Led ama vestel nedir bilmiyorum. 5.000.000/1 dinamik kontrast yazıyor ve 200Hz) Zaten şu an crt bir tv var bu 3 de ondan kat kat üstün modeller

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kjhg -- 26 Ekim 2010; 17:29:29 >

• Arkadaşlar hiç fikri olan yok mu?
  • Merhaba,
    Ben de senin gibi bir hayli araştırdıktan sonra Vestel 42PF8020 LED tv almaya karar verdim ve geçen hafta aldım.
    Vestel Full LED. Yayın kalitesi yüksel olan ulusal tv yayınları gayet güzel. Diğerleri de fena değil.
    Bu televizyonu seçmemin en büyük nedenleri; Full LED olması, 200 Hz olması ve 42" olması.
  • Sony al kurtul!..
  • Sakın ama sakın Vestel ALMA! Benim bir televizyonum vardı Vestel'den kaç kere servise gitti hatırlamıyorum.Onun için ya Samsung ya Sony ya da LG alacaksın.
  • BEN BİR MAL OLDUGUM İÇİN 3 TANE VESTEL TV MİMDE EN AZ 5 KERE TAMİRE GİTİ,

İNSAN BİR TANE ALIR DEĞİLMİ İŞTE DEDİM YA MALLIK.
  • Estağfurullah ama Vestel işin b.kunu çıkardı.Artık Zorlu grubundan mal almıyorum.
  • Arçelik al.
  • Şunu al bunu al demekten çok,kullacağın içerik önemli,tv seçimini ona göre yapmalısın !

Samsung paneller Türkiye'de biraz sorunlu en azından forum üzerinden kıyas yaparsak bu durum ortaya çıkıyor,özellikle servisleri konusunda çok yetersizler,distribütör değişti ama sorunlar değişmedi,forumdaki şikayetlerden bu anlaşılıyor !

Diğer bahsettiğiniz panellere gelince,en üstte yazdığım önemli,ne için kullanacaksanız onu belirtirseniz,kullananlar size yardımcı olurlar !
  • quote:

Orijinalden alıntı: andy1

Şunu al bunu al demekten çok,kullacağın içerik önemli,tv seçimini ona göre yapmalısın !

Samsung paneller Türkiye'de biraz sorunlu en azından forum üzerinden kıyas yaparsak bu durum ortaya çıkıyor,özellikle servisleri konusunda çok yetersizler,distribütör değişti ama sorunlar değişmedi,forumdaki şikayetlerden bu anlaşılıyor !

Diğer bahsettiğiniz panellere gelince,en üstte yazdığım önemli,ne için kullanacaksanız onu belirtirseniz,kullananlar size yardımcı olurlar !

Samsung panellerin neyi sorunluymuş ya? Sonylerin birçoğunda da Samsung panel var. Alınacak TV, Samsung 40C650'dir.
  • quote:

Şunu al bunu al demekten çok,kullacağın içerik önemli,tv seçimini ona göre yapmalısın !

Üsttede yazdığım gibi tv yi sadece tv için alıyorum ps3 müş yok usb den film miş hiç olmasada olur

• quote:

Orijinalden alıntı: kjhg

quote:

Üsttede yazdığım gibi tv yi sadece tv için alıyorum ps3 müş yok usb den film miş hiç olmasada olur

Panasonic al derim,madem sadece tv için kullanacaksın,L42U2E serisi seni fazlası ile memnun edecektir emin ol,SD yayınlarda en iyilerden bir tanesidir,forumda knu var zaten,alan herkes çok memnun,1.300 Liraya rahatlıkla bulabilirsiniz,fiyatı sizi yanıltmasın !

• Samsung bence de alma.Çünkü distribütör değişti ve Samsung kendi şirketini kuruyor.Büyük bir ihtimalle bir kaç ay servis sıkıntısı yaşanacaktır.Ama sonra düzelir mi bilinmez.
  • Sadece TV ise panasonic al
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.