Şimdi Ara

Çok iyi bilirim dediğiniz konular? [USTALIK SEVİYESİNDE] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
241
Cevap
5
Favori
9.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam bisiklette profesyonelimdir. hem teknik hem sürüş olarak. hareketçi diye adlandırdığımız freerider tarzı kullanırım. ve bisikleti komple sıfırdan toplayıp tek parça haline getirebilirim. diğer konulara gelirsek, bildiğim çok şey var her insan gibi fakat konu başlığına uyarak ustalık seviyesinde şuan en tepede bisiklet var. ondan sonra ise ustalık level altı bilgisayar, daha sonra araç modellemeleri gelir.
  • Hmm güzel soru şöyle bir düşüneyim. İhtiyacım olduğunda bir konu hakkında usta olurum. Geçen internet bağlattim altyapısıyla falan uğraştık yani usta oldum herhalde :)

Kısacası;
    Teknoloji (telefon, mobil işlemci, ekran mobil sektörü ağırlıklı, PC işletim sistemleri ve az da olsa donanımlar

İnternet

Ustalık denilir mi bilmem ama çoğu şeyi biliyorum çok şükür

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iş bakımından bilgisayar konusunda uzmanım.

• İngilizce

Sanırım bu kadar
  • FPS oyunlarına yatkınlığım var, zamanında E Spor ile uğraştım. Sanırım bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teneke1236737

FPS oyunlarına yatkınlığım var, zamanında E Spor ile uğraştım. Sanırım bu
    ben fps i hiç beceremem. çok fazla ayrıntı var gibi geliyor dikkatim dağılıyor. bazılarına bakıyorum makina gibi oynuyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artpopist

İngilizce

Sanırım bu kadar
    nerden öğrendin ingilizceyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: M4M00D

iş bakımından bilgisayar konusunda uzmanım.
    yazılım donanım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tct123_gs

Hmm güzel soru şöyle bir düşüneyim. İhtiyacım olduğunda bir konu hakkında usta olurum. Geçen internet bağlattim altyapısıyla falan uğraştık yani usta oldum herhalde :)

Kısacası;
    Teknoloji (telefon, mobil işlemci, ekran mobil sektörü ağırlıklı, PC işletim sistemleri ve az da olsa donanımlar

İnternet

Ustalık denilir mi bilmem ama çoğu şeyi biliyorum çok şükür
    telefon ekranın kırılsa kendin değiştirebilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: impostoryw

hocam bisiklette profesyonelimdir. hem teknik hem sürüş olarak. hareketçi diye adlandırdığımız freerider tarzı kullanırım. ve bisikleti komple sıfırdan toplayıp tek parça haline getirebilirim. diğer konulara gelirsek, bildiğim çok şey var her insan gibi fakat konu başlığına uyarak ustalık seviyesinde şuan en tepede bisiklet var. ondan sonra ise ustalık level altı bilgisayar, daha sonra araç modellemeleri gelir.
    belli bi yaştan sonra çocuk işi kaçmaz mı bu iş?
  • donanım konusunda uzmanlık. yazılım konusunda tam profesyonelim diyemem ama yaptığım bir çok çalışma vardı bırakalı uzun zaman oluyor zaten yazılımı. Ülkenin koşulları ve iyi bir destek bulamadığım için yakın zamanda donanımı da bırakacağım.

• kompüuğtır sayns
    nami, leona, morgana destek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

donanım konusunda uzmanlık. yazılım konusunda tam profesyonelim diyemem ama yaptığım bir çok çalışma vardı bırakalı uzun zaman oluyor zaten yazılımı. Ülkenin koşulları ve iyi bir destek bulamadığım için yakın zamanda donanımı da bırakacağım.
    bilgisayar işi bırakılır mı hocam gelecek bilgisayarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeerNet*

kompüuğtır sayns
    nami, leona, morgana destek
    bu saydıkların ne dostum bunları duymadım hiç
  • Türkiye için gelecek maalesef teknoloji de değil. Ekonomi bu haldeyken büyük sıkıntılar yaşıyoruz mesleğimi çok severim ama maalesef ailem de dahil olarak hiçbir şekilde destek bulamıyorum bu yüzden bırakmak zorunda kalacağım.

• quote:

Türkiye için gelecek maalesef teknoloji de değil. Ekonomi bu haldeyken büyük sıkıntılar yaşıyoruz mesleğimi çok severim ama maalesef ailem de dahil olarak hiçbir şekilde destek bulamıyorum bu yüzden bırakmak zorunda kalacağım.
    yurtdışı çalışamaz mısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Er.Ralp

hirento

hirento bizim işimiz
    hirento nedir üstad
  • Pc oyunlari,stratejik planlar,muzik zevkim iyi ve insanlari yönlendirebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Kas adam

Pc oyunlari,stratejik planlar,muzik zevkim iyi ve insanlari yönlendirebilirim
    insanları yönlendirmek derken?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.