Şimdi Ara

Cok istediğimiz birşeyi elde edince hevesin gitmesi hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar çoğumuz düzenli seks hayatını heves ediyoruz.Küçükken sonsuz cips dondurma hayal ederdik suanda istedigimiz kadar alabiliyoruz fakat ulasilabilirligi olunca hefesimiz azaldi yani sizi bilmem ama bende azaldi.Peki ya duzenli sekste de böyle olursa hevesimiz azalirsa ne olacak inabez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atmin -- 3 Nisan 2017; 2:34:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu forumun çoğu sekse hevesli (Ben de dahil) ama bu kolay ulaşılabilir durumda olsaydı (Yeme içme gibi, ki bence parayı basana halen kolay ulaşılabilir) çoğu kişinin umurunda olmazdı, emin ol. Bazıları bunu övünerek anlatır, yok yüzlerce kızla birlikte oldum, yok binleri aştı. (Biri vardı böyle) Lakin cinsel yönden psikolojik hastalıkları yoksa onlar için mesela, o kadar önemli bir şey değildir. Ben bu yaşıma kadar bir şey yaşamadım, çok zor biliyorum ama kendim gibi bir kadın isterim, zihni de temiz. Başkasının altında ter dökmüş birini istemem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Insanin yapisi bu heralde herseyden sıkılıyo.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstediğin seyi elde ettikten sonra bir anlamı kalmıyor cünkü
  • Size birşey itiraf ediyim küçükken aşık olduğum bi kız vardı bana pas vermezdi. Uzun zaman görmedim büyüdük tabi büyünce o bana iş koymaya başladı sonrasında birlikte olduk inanın keyif almadım
  • O zaman zaten +60 oluyosun silah mermi atmıyor...
  • Bence bunun asıl sebebi, elde ettiğin şeyin hayalini kurduğun kadar güzel olmaması.

• İnsan doğası gereği merak eder. Keşfetmeye başladıkça sıradanlaşmaya da başlar. Seks mevzusuna gelecek olursak Sürekli aynı kişi, aynı ortam, aynı durumları tekrarlamaktan vazgeçip farklı şeyler denerseniz tatmin olacağınızı düşünüyorum :D
  • https://eksisozluk.com/bagdati-almaya-calismak-bagdattan-guzeldi--2561343

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.