Şimdi Ara

Çok iddialı bir dövme yaptırmak mantıklı olur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
8
Cevap
0
Favori
993
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> Çok iddialı bir dövme yaptırmak mantıklı olur mu?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3283 Mesaj
    Arkadaşlar dövme yaptırmak istiyorum fakat beğendiğim tarzlar hep fazla iddialı duruyor. Dövme yaptırmış, bilgisi olan arkadaşlar bir anlatabilir mi? Bu tür dövme yaptırsam çabuk mu sıkılırım ?

|
    |

You are a cancer spreading it's wings
    So selfishly unaware to the things
    Your existence is doing to my well being
    I feel my heart leaking
  • Yüzbaşı
    918 Mesaj
    dövmeyle, mantığı nasıl aynı cümleye sığdırdın hayret doğrusu

Orijinalden alıntı: bozkurt58

quote:

Orijinalden alıntı: bozkurt58

Evet hocam bu gereksiz yorumun gerçekten çok yardımcı oldu. Konu dışı özele açtığımız konuya bile illaki yazıcaksınız.
    |
    |

I feel my heart leaking
  • Yüzbaşı
    964 Mesaj
    ben de yaptıracağım.benim de bazı sorularım var.minimum kaç tl'ye yaptırmalıyız dövmeleri? bu fiyatlar,yaptırdığımız dövmeye göre değişir mi ? yoksa o yerin kalitesine göre mi ?

+ samsun'da kaliteli bir yer bilen varsa söylese makbule geçer bu arada hocam o fotoğrafı görmüştüm,açıkçası o facebook sayfasında daha iddialı şeyler var ve sıkılır yani insan ondan.ve ben olsam vücudumun o kadar büyük bir kısmını o dövmeye ayırmam yani.
    Bu sizin yaşam tarzınıza düşüncelerinize bağlı. İlk olarak sizin beğenmeniz önemli siz bile fazla iddalı diyorsunuz. Bir ara bende biomekanik dövmelerine takmıştım kafayı derinin altından çıkan makina gibi kablolar çarklar falan ama sonra bunun 30lu yaşları 40lı yaşları var dedim. Birde eğer ki işiniz belliyse hayatınızı garantiye aldıysanız önemli değil ben daha öğrenciyim açıkcası o tarz bişey yaptıramam. Ama illa yaptırcam diyorsanız Storm Tattoo bakın adem abi daha iyilerini bile yapmıştır.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Charlie Chaplin

ben de yaptıracağım.benim de bazı sorularım var.minimum kaç tl'ye yaptırmalıyız dövmeleri? bu fiyatlar,yaptırdığımız dövmeye göre değişir mi ? yoksa o yerin kalitesine göre mi ?

+ samsun'da kaliteli bir yer bilen varsa söylese makbule geçer bu arada hocam o fotoğrafı görmüştüm,açıkçası o facebook sayfasında daha iddialı şeyler var ve sıkılır yani insan ondan.ve ben olsam vücudumun o kadar büyük bir kısmını o dövmeye ayırmam yani.
    quote:

Orijinalden alıntı: cnruzn

bu büyük değilki kolunun yarısını felan kaplıyor ben bu dövmeyi sorduğumda kolum için 700TL demişti adam renkli olarak.

|
    |

I feel my heart leaking

• Yüzbaşı
    802 Mesaj

bu tarz dövmeleri çok istemiştim 600 lira demişti parası değilde sonrası belli değil tutupda memur olurum falan düşünsene kollunda bu dövmeyle
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.