Şimdi Ara

Çok iddialı bir dövme yaptırmak mantıklı olur mu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dövme yaptırmak istiyorum fakat beğendiğim tarzlar hep fazla iddialı duruyor. Dövme yaptırmış, bilgisi olan arkadaşlar bir anlatabilir mi? Bu tür dövme yaptırsam çabuk mu sıkılırım ?

• dövmeyle, mantığı nasıl aynı cümleye sığdırdın hayret doğrusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozkurt58

dövmeyle, mantığı nasıl aynı cümleye sığdırdın hayret doğrusu

Evet hocam bu gereksiz yorumun gerçekten çok yardımcı oldu. Konu dışı özele açtığımız konuya bile illaki yazıcaksınız.
  • ben de yaptıracağım.benim de bazı sorularım var.minimum kaç tl'ye yaptırmalıyız dövmeleri? bu fiyatlar,yaptırdığımız dövmeye göre değişir mi ? yoksa o yerin kalitesine göre mi ?

+ samsun'da kaliteli bir yer bilen varsa söylese makbule geçer bu arada hocam o fotoğrafı görmüştüm,açıkçası o facebook sayfasında daha iddialı şeyler var ve sıkılır yani insan ondan.ve ben olsam vücudumun o kadar büyük bir kısmını o dövmeye ayırmam yani.
  • Bu sizin yaşam tarzınıza düşüncelerinize bağlı. İlk olarak sizin beğenmeniz önemli siz bile fazla iddalı diyorsunuz. Bir ara bende biomekanik dövmelerine takmıştım kafayı derinin altından çıkan makina gibi kablolar çarklar falan ama sonra bunun 30lu yaşları 40lı yaşları var dedim. Birde eğer ki işiniz belliyse hayatınızı garantiye aldıysanız önemli değil ben daha öğrenciyim açıkcası o tarz bişey yaptıramam. Ama illa yaptırcam diyorsanız Storm Tattoo bakın adem abi daha iyilerini bile yapmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnruzn

ben de yaptıracağım.benim de bazı sorularım var.minimum kaç tl'ye yaptırmalıyız dövmeleri? bu fiyatlar,yaptırdığımız dövmeye göre değişir mi ? yoksa o yerin kalitesine göre mi ?

+ samsun'da kaliteli bir yer bilen varsa söylese makbule geçer bu arada hocam o fotoğrafı görmüştüm,açıkçası o facebook sayfasında daha iddialı şeyler var ve sıkılır yani insan ondan.ve ben olsam vücudumun o kadar büyük bir kısmını o dövmeye ayırmam yani.

bu büyük değilki kolunun yarısını felan kaplıyor ben bu dövmeyi sorduğumda kolum için 700TL demişti adam renkli olarak.

•  Çok iddialı bir dövme yaptırmak mantıklı olur mu?

bu tarz dövmeleri çok istemiştim 600 lira demişti parası değilde sonrası belli değil tutupda memur olurum falan düşünsene kollunda bu dövmeyle

• Boyle iddialari dogmeler yaptirirken iddali bir vucuda da sahip olmak gerekiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.