Şimdi Ara

ÇOK HIZLI KANAL GEÇİŞLİ FULL HD UYDU ALICI TAVSİYESİ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
15.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bir arkadaşından rica edersin veya . bankamatik kartının visa , masterkart vs özelliği muhakka vardır . Hesabında nakit varsa alırsın . Hatta türkiyedende aynı şekilde havale çıkartmadan hesabında nakit varsa alış veriş yapabilirsin .
  • quote:

Orijinalden alıntı: kruegerfred

Bir arkadaşından rica edersin veya . bankamatik kartının visa , masterkart vs özelliği muhakka vardır . Hesabında nakit varsa alırsın . Hatta türkiyedende aynı şekilde havale çıkartmadan hesabında nakit varsa alış veriş yapabilirsin .

kart visa kartı, cihazın türkçe dil desteği vardır herhalde yoksa uğraştırmasın
  • komedi6 K kullanıcısına yanıt
    Hocam vardır . Bu cihazlar multilanguage . Sen her ihtimalle satıcıya sor sonra al .
    cihazın H.265(HEVC) desteğide var .
  • quote:

Orijinalden alıntı: kruegerfred

tkgs Benim için birişe yaramaz billader .
    Doğru dürüst kanal düzenleme favori düzenleme özelliği olmayan , cihazlarda dahi işe yaramaz bilader .
    Bir favori düzenleme yapmışın hoooop tüm sıralaman gitmiş .
    Türksatta ne kadar varsa Çöp kanalları öne alır durur bilader .

komedi6 goruyormusun yazdıgını bu adamdan uzak dur senı spark alman ıcın yonlendırıyor

turksat kanal guncelleme sıstemı ne ısıne yaracakmıs sırf kendı cıhazı satılsın dıye buralarda dolasıyor

sabah 5 te forumda bu
  • smartkafa S kullanıcısına yanıt
    öve öve bitiremediğiniz ne idüğü belirsiz S11 Spybox Android cihazın ithalatçısı Novacom denen firmanın tek bir ilde Yetkili servisi yok .

Satışların çoğu internetten . Ürün arızalandı mı Ankaraya gidecek . Orada rapor tutacaklar .
    Rapor ne çıkacak malum . Kaytaracak allah kaytaracaklar .

Tüketici hakları yönünden bir İthalatcının tüm illerde olması gereken Yetkili servislerini gösterin bana .
    İzmirde yaşıyorum . 3. büyük kent
    İstanbulda ona keza .

işte novacomun yetkili servis sayfası
    http://www.novacom.com.tr/servisler/

Goldmasterin ise büyük şehirlerde ve diğer şehirlerde yüzlerce Yetkili Servisi var.

Uzun sözün kısası Spark 7111 senin Uyduruk androidini 5 e katlar .
    bilmem anlatabildim mi ? senin yazdıkların ne alaka yani . ergen xalako

Ayrıca Bu ülkenin %95 dar gelirli 100-150 TL cihaza para bağlamaları dahi zor .

Sen %5 lik pazardan onbinde bir cihaz peşinde koşuyorsun .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kruegerfred -- 26 Ocak 2018; 10:59:48 >

• forumda uyducuların olduğunu biliyorum da yanlış yönlendirilmeyi sevmem onu belirteyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: komedi6

forumda uyducuların olduğunu biliyorum da yanlış yönlendirilmeyi sevmem onu belirteyim

bu adam sabah 5te mesajımı alıntılamıs hala forumda dolasıyor satıcı
  • quote:

Orijinalden alıntı: komedi6

forumda uyducuların olduğunu biliyorum da yanlış yönlendirilmeyi sevmem onu belirteyim

@serkangüzel_ tüm donanım haberin tanıdığı Duayendir .
    Sana ondan alıntı yaptım .kendisi yurt dışındadır .
    Bu adamlar trol ve millete andoid cihazları gömme peşindeler

"Yurtdışı aliexpressde @serkangüzel_ hoca "skysat 2020hd" tavsiye etmiş .
    Çift tuner 58$ bence alınır . "

https://www.aliexpress.com/item/Genuine-SKYSAT-S2020-Twin-Tuner-Satellite-Receiver-IKS-SKS-ACM-IPTV-M3U-H-265-most/32835731187.html?spm=2114.search0104.3.2.3438b0oLInZm&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_1_10065_10344_10068_10342_10343_10340_10341_10084_10617_10083_10616_10618_10615_10307_10313_10059_10534_100031_10103_441_10624_442_10623_10622_10621_10620_10142,searchweb201603_25,ppcSwitch_5&algo_expid=19248080-63ea-4e75-a831-1c64b0a61dbd-0&algo_pvid=19248080-63ea-4e75-a831-1c64b0a61dbd&priceBeautifyAB=5

• kruegerfred kullanıcısına yanıt
    hadı cnm oylemı 58 dolarmı hemen alsınlar tabıı cakma muhendısmı oldun sımdıde

elıne tornavıda alan elektrıkcı oldugu ulkede sende kendını muhendıs dıye tanıt tabıı yerseler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smartkafa -- 24 Ocak 2018; 15:11:3 >
  • humax htr 1000 s aldım gayet memnunum görüntü kalitesi çok iyi

199 tl ye n11 den aldım 1 hafta önce şimdi baktım 299 tl olmuş
  • Şu an için en hızlısı hangisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kün Fe Yekün

Şu an için en hızlısı hangisi

hocam benimde şuan tavsiyeye ihtiyacım var. aile için alacağım.tek öncelikleri hızlı kanal geçişi bunun yanında benim aradığım şey görüntü iyi olsun. android enigma vs şeyler pek istemiyorm kafa karıştırı olacak onlar için. ama bir türlü aklıma yatan bir model bulamadım siz aldınız mı cihaz?

• quote:

Orijinalden alıntı: soldier_x

hocam benimde şuan tavsiyeye ihtiyacım var. aile için alacağım.tek öncelikleri hızlı kanal geçişi bunun yanında benim aradığım şey görüntü iyi olsun. android enigma vs şeyler pek istemiyorm kafa karıştırı olacak onlar için. ama bir türlü aklıma yatan bir model bulamadım siz aldınız mı cihaz?

Alıntıları Göster

Anteniniz bireysel çanak ise, Dreamstar Master cihazı tavsiye ederim. Kriterlerinize uygun bir cihazdır.

• serkanguzel_ kullanıcısına yanıt

Serkan bey iyi akşamlar :)

bir zaman önce bana yardımcı olup dreamstar master tavsiye etmiştiniz. aynısından babama aldım ve çok beğendiği için yazlığına götürdü :)

evde annemin oturduğu yan odaya takmıştım. şimdi orası yine boş kaldı :) uygun fiyatla bir cihaz bakıyorum araştırmalarıma göre humax htr-1000 tavsiye edenler var.

görüntü kalitesi iyi diyorlar. internet vs ile işi olmayacak bir cihaz. tak çalıştır. yerel haber kanalları vs olması yeter.

bir tavsiye verirseniz çok sevinirim. tekrar teşekkür eder iyi akşamlar dilerim.

not : belirtmeyi unutmuşum. dreamstar 500 lira olmuş. ben en fazla 250-300 liralık bir ürün bakınıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AYLAVYU -- 3 Eylül 2021; 19:14:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AYLAVYU

Serkan bey iyi akşamlar :)

bir zaman önce bana yardımcı olup dreamstar master tavsiye etmiştiniz. aynısından babama aldım ve çok beğendiği için yazlığına götürdü :)

evde annemin oturduğu yan odaya takmıştım. şimdi orası yine boş kaldı :) uygun fiyatla bir cihaz bakıyorum araştırmalarıma göre humax htr-1000 tavsiye edenler var.

görüntü kalitesi iyi diyorlar. internet vs ile işi olmayacak bir cihaz. tak çalıştır. yerel haber kanalları vs olması yeter.

bir tavsiye verirseniz çok sevinirim. tekrar teşekkür eder iyi akşamlar dilerim.

not : belirtmeyi unutmuşum. dreamstar 500 lira olmuş. ben en fazla 250-300 liralık bir ürün bakınıyorum.

Biraz ağır bir cihaz... Denemek üzere satın alın. Beğenmezseniz iade edersiniz.

• Teşekkür ederim Serkan bey.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.