Şimdi Ara

çok güzel kızların hepsinin mi oturma organı kalkık olur? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
2.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NoobDotacı

quote:

Orijinalden alıntı: erdemgc

quote:

Orijinalden alıntı: silverado

takmayacaksın onları boşver takan taksın ben artık takmıyorum

insan yanına yakışan istiyor, insanlara göz zevki yaşatmak istiyor, davul bile dengi dengine muhabbeti...

Para durumun , çevre durumun nasıl ?

para olarak ortalamanın üstü, üstün de altındayım.

çevrem geniştir. herkesle muhabbetim vardır. fakat herkese aynı samimiyeti göstermem nabza göre şerbet muhabbeti... yanımda sürekli tek tük insanlar olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diary Of a MadMan

quote:

Merhaba arkadaşlar,

Yaş 22,

Çok güzel kızlardan konuşmak istiyorum bu başlıkta.

Çok güzel kızlar bugüne kadar tipsiz, yakışıklı her erkekten ilgi gören ve yavşanılan insanlardır.

Peki onların kişilikleri gördükleri bu ilgi yüzden nasıl gelişir?

Hepsinin oturma organı kalkık oluyor genelde...orası aşikar

İçlerinde güzel ahlaka sahip olan kalmamış mıdır?

Genelde bu tarz kızlar herkese mavi boncuk dağıtan tipler midir sizce?

Herkes etkilemeye çalışıp hah bunu da ekledim koleksiyona diyen bir yapıları var mıdır?

Onları elde etmek için sizce nasıl bir yol izlemeli?

Yoksa şunu mu diyorsunuz; "Onlar da insan bir kere birinden hoşlandı mı diğerlerini gözü görmez." ?

Evet arkadaşlar fikirleri alalım herkese mutlu bir cuma günü dilerim.

aynı yaştayız.

kişilikleri güzelliklerine göre gelişir.Çünkü o yeryüzünün en bulunmaz canlısıdır. (ona göre)

içlerinde güzel ahlaka sahip olan var. Fakat İnan bulmak çok zor. Şanslı olmak gerekir.

Evet Genelde mavi boncuk değil kendini dağıtan tiplerdir. Genelde Zengin erkeklerle beraber olmayı tercih ederler ve bununla orantılı olarak paralanırlar. Parada İnsanı Bozar özellikle Bu Kızları çok bozar.

Hah bunuda ekledim koleksiyona mantığı genelde lisedeyken olur. Bekaret kaybolduktan sonra bu düşünce terk edilir. Zenginden başlayıp fakire doğru koca arama başlar.(Fakir son tercihtir.)

Onları elde etmenin yolları ;

İlgi göster, Para Göster, Sadece 1 tane hediye al ve geri çekil arama sorma, işte bu yöntem onda , ben vazgeçilebilirim hissi yaşatacaktır ve sana yakınlaşacaktır.

Onlar da insan bir kere birinden hoşlandı mı diğerlerini gözü görmez demiyorum çünkü içlerinde çok güzel ahlaklı insan azdır.

Tecrübeyle sabittir. Kolay gelsin

işte arkadaşım olur da şans yüzümüze güler de güzel ahlaklısını buluruz umudundayım,

aksi takdirde kıskanç birisi değilim herkesle takılmasına izin veririm onun da hayatı olmalı fakat bu izin vermeler sonucunda ahlaktan ötürü daha iyisini bulduğuna inandığında kesinlikle gidecektir...

ben şu anda sadece yeri geldiğinde muhabbet ediyorum onun dışında arkadaşı yanımda onunla muhabbet ediyorum ama onun yüzüne bakıp bir merhaba bile demiyorum.
  • quote:

quote:

insan yanına yakışan istiyor, insanlara göz zevki yaşatmak istiyor, davul bile dengi dengine muhabbeti...

genel olarak herkes yanına yakışanı istiyor zaten size özel bir durum değil.

ama iş hayatı gibi düşünürsek, şöyle bir bakın çoğu kimse yaptığı işten çok daha iyisini daha çok para verenini hakettiğini düşünür, tamah eden çok az insan görürsünüz.

o yüzden hani bazen şöyle bir aynada kendine bakıp bana yakışan kız nasıl olmalı ben neyim ki demek gerekiyor.

ha aynı hataya şahsen bende düşüyormuyum düşüyorum. 32 yaşıma geldim hala evleneceğim kızın çok güzel olmasını umuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hands0meJack -- 23 Aralık 2011; 20:34:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Just In Time

quote:

quote:

genel olarak herkes yanına yakışanı istiyor zaten size özel bir durum değil.

ama iş hayatı gibi düşünürsek, şöyle bir bakın çoğu kimse yaptığı işten çok daha iyisini daha çok para verenini hakettiğini düşünür, tamah eden çok az insan görürsünüz.

o yüzden hani bazen şöyle bir aynada kendine bakıp bana yakışan kız nasıl olmalı ben neyim ki demek gerekiyor.

ha aynı hataya şahsen bende düşüyormuyum düşüyorum. 32 yaşıma geldim hala evleneceğim kızın çok güzel olmasını umuyorum

ben zaten aynaya baktiktan sonra veriyorum o karari, bana yakisana ona gore karar veriyorum... sorun da orada zaten...
  • yukari
  • kalkık organları indirmek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: unknownartist

aklıma bu geldi

http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=26556713

Bu ne lan koptum valla
  • Ben de bizim okulun en güzel kızına aşık oldum. Kız kimseyle çıkmamış. Egosu artık tavan yapmış. Beni çantada keklik gibi görüyordu ama çıkmak istemiyordu.

Daha sonra ben o güzel kızın bir daha yüzüne bile bakmadım. Ve bana aşık olan birisiyle sevgili gibiyken hep beni gördü. Sonra o güzel kızın beni kıskandığını açıkça gördüm. Tenefüste gezerken daha fazla dayanamayıp sınıfa çıktı.

Ben de istediğimi elde ettiğim için mutluydum. Siz siz olun kızlara abazalardan farklı olduğunuzu gösterin. Onları her fırsatta ezin.
  • Oda birşey mi ben çirkin olduğu halde poposu kalkık kızda gördüm.
  • Ben bazı kız arkadaşlarıma(normal güzellikte) teamwıewer üzerinden fln. Yardım ediyorum bilgisayar konusunda. Kız facebook'unu bı açtı açtıktan 10 dakika sonra en az 5 erkek yavsıyo. Bana da kızlar bu şekilde davransa, benim de bir taraflarim kalkık olur. Kısacası; o işi yalarinci tayfasına soylıyeceksınız.
  • Bir kıza ne kadar cok değer verirsen onun egosunu tavan yaptırırsın. Hem arkadaş hem sevgilidede böyle oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DMUKKS

Valla hocam bunların sorumlusu erkeklerdir.Sen en eciş bücüş kıza bile prenses muamelesi yaparsan güzeli de heralde kendini pamuk prenses zanneder.Valla kadınları bu hale getiren bizleriz.Bu kadar çirkin olup bu kadar yüksekten uçmalarının sorumlusu bizleriz.

+ olarak ilk mesajda yazdığın gibi koleksiyon fikrine katılıyorum.
  • Mutlu olmaya bak. Sen o güzelliği elaleme " vay arkadaş erdemgc ne kız kaldırdı " dedirtmek için arıyorsun bence. Yanlış bir yaklaşım. Bu sende özgüven eksikliği olduğunu hayatta hiçbir işi beceremediğin ve yakışıklığı olduğun/olduğunu düşündüğün için tüm bu beceriksizliklerini yakışıklılığınla örtmeye çalışıyorsun.

P.S: Hakaret etmek amacım değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dothraki

Mutlu olmaya bak. Sen o güzelliği elaleme " vay arkadaş erdemgc ne kız kaldırdı " dedirtmek için arıyorsun bence. Yanlış bir yaklaşım. Bu sende özgüven eksikliği olduğunu hayatta hiçbir işi beceremediğin ve yakışıklığı olduğun/olduğunu düşündüğün için tüm bu beceriksizliklerini yakışıklılığınla örtmeye çalışıyorsun.

P.S: Hakaret etmek amacım değil.

Keşke söylediğiniz gibi birisi olsaydım,

aksi maalesef şu ki hayatta birçok şeyi kendi başıma başardığım için bir yandan da tip olarak fena durumda olmadığım için kendimde iyi özellikleri dengelemeye çalıştığımı düşünüyorum. yanıma da güzel kız istememin sebebi odur.

asıl verdiğim önem kişilik ve vizyondur, fakat her insan gibi bazı zamanlar karşımdaki insandan sıkılacağım bunalacağımı bildiğim için de o anda güzelliğiyle o sıkılmışlığı atabileceğimi biliyorum....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdemgc -- 24 Aralık 2011; 12:11:24 >
  • evet arkadaşlar diğer yorumları alalım
  • indirmeyi bileceksin.beceremiyorsan git birinin yanında çıraklığa başla.
  • Fosaltırın
  • quote:

Merhaba arkadaşlar,

Yaş 22,

Çok güzel kızlardan konuşmak istiyorum bu başlıkta.

Çok güzel kızlar bugüne kadar tipsiz, yakışıklı her erkekten ilgi gören ve yavşanılan insanlardır.

Peki onların kişilikleri gördükleri bu ilgi yüzden nasıl gelişir?

Hepsinin oturma organı kalkık oluyor genelde...orası aşikar

İçlerinde güzel ahlaka sahip olan kalmamış mıdır?

Genelde bu tarz kızlar herkese mavi boncuk dağıtan tipler midir sizce?

Herkes etkilemeye çalışıp hah bunu da ekledim koleksiyona diyen bir yapıları var mıdır?

Onları elde etmek için sizce nasıl bir yol izlemeli?

Yoksa şunu mu diyorsunuz; "Onlar da insan bir kere birinden hoşlandı mı diğerlerini gözü görmez." ?

Evet arkadaşlar fikirleri alalım herkese mutlu bir cuma günü dilerim.

oturma organı ne læ kaba et desene
  • Böyle tipler benim olsun demek yerine onlara laf sokarsan, terslersen daha çok zevk alırsın.
  • arkadaşlar içlerinde güzel ahlaklılar varsa nasıl ayırt edeceğiz?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.