Şimdi Ara

Çok güzel bir kız var lütfen bana yardım edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 10
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 55 dakika
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • batieskleon (1 mesaj) Guest-8FB5351A6 (1 mesaj) analitikduzlem (1 mesaj) abrooke139 (1 mesaj) Old Mac New Clip (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6 mesaj) Mobil (3 mesaj) (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Aynı sokakta oturuyoruz. Kız çok ama çok güzel arkadaşlar. 3 yıl oluyor ilk kez gördüğümden bu yana ve ben onu aklımdan çıkaramıyorum hergün onu görmek için pencereden dışarı bakıyorum. Bugünde gördüm ve güzelliği karşısında ilk gün ne hissettiysem yine aynısını hissettim. Ben 22 yaşındayım o ise 18 diye tahmin ediyorum. Ancak ben yanlız ve asosyal bir adamım. Özgüvenim de yok. Tipim de aman aman değil ortalama diyeyim. Yani bu kızla asla bir birlikteliğim olmayacak. Bunu düşünmek moralimi gerçekten çok bozuyor. Bunuda burada paylaşmak istedim sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • 3yıldır bi s2k yapmadıysan bundan sonrada bi s2k yapamassın

• Dostum ya işe koyul bir kaç birşey yap ya da daha fazla kendini üzme üzülünce eline bir şey geçmiyor

• Var böyle dönemler

• 3 yıldır diyorsun. 3 yıl önce kız 15 yaşındaydı. Pedofili misin?

• kız muhtemel reddeder

• Geçmiş olsun unut geç yada açil unut geç.

• Baştan hiç denemeden sen kendini yenik düşürdün
    Bende senin yaşlarda bir kıza aşık olmuştum, sen gibi kendimi yiyip bitiriyordum sonra kızı bir başkası kaptı
    Böyle olmasını istemiyorsan korkuların ile yüzleş ve cesaretini arkana alarak bir sohbet, konuşma başlat, bizim pişmanlığımızı yaşama

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Önce kendinden bahset. Okuyor musun veya bir geleceğin var mı? İyi bir işin olursa kendine güvenin de gelir. Veya bir yerlerden gelecek iyi bir miras ümidin var mı... Utanmak çekinmek artık bana saçma geliyor. Biraz 18+ filmlerdeki erkeklere bak hiç utanıyorlar mı :) Bir ortama girdim. Erkek kızlara küfür ederek konuşuyordu. Ulan dedim ben kibarlıktan kırılmaya çalışırken şunların yaptığına bak. Kız da sonunda koluna takıldı gitti dallamanın. İşte durum bu. Gerisi sana kalmış.

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.