Şimdi Ara

Çok fonksiyonlu Lazer Yazıcı Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ofiste 3-4 kişinin kullanabileceği çok fonksiyonlu lazer yazıcı arıyorum. Limit 1000 tl.Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

• aliylmz11 A kullanıcısına yanıt
    selamlar,

ofis için orta segment lexmark x464de cihaz uygundur.
    38 ppm a4 baskı hızı ile işleri çabuk bitirmekle kalmaz,
    çift taraflı bakılama-kopyalama ve tarama özellikleri ile kolaylık sağlar.
    ayrıca ağ üzerinden yazdırmave tarama işlevleri ile kullanımı çok kolaydor.
    türkçe dokunmatik ekranı kayda değer kullanışlar için uygun.
    ayrıca ilk toneri %5 dolgu oranı ile 7000 sayfa kapasiteli olması ve daha sonra aynı toneri dilerseniz %5 dolgu oranı ile 15000 sayfa ile dolum yaptırabilir kullanabilirsiniz.
    cihazın n11 üzerinden kampanyası mevcut.
    taksi seçenekli alabilir.doyasıya kullanabilirisniz.

link aşağıda

http://www.n11.com/lexmark-x464de-a4-fotokopi-P30165030

• Önerileriniz için teşekkür ederim. Lexmark x464de yi daha önce bende inceledim kaliteli bir makine fakat benim daha pratik kullanabileceğim dediğiniz özelliklerde toner dolumunda sıkıntı yaşamayacağım bir makineye ihityacım var. Lexmark x464de bana fazla gelir diye düşünüyorum.
  • halisakal kullanıcısına yanıt
    Sayın ' halisakal ' Çift taraflı baskı ve daha fazla kapasitesi olan bir makineye ihtiyacım var. Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliylmz11 -- 5 Mayıs 2015; 8:38:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliylmz11

Sayın ' halisakal ' Çift taraflı baskı ve daha fazla kapasitesi olan bir makineye ihtiyacım var. Teşekkür ederim.

dublex baskı var zaten o modelde
  • Laser yazıcılarda hp ve canon dışına çıkmak pek mantıklı değil, bunun nedeni hp ve canon yazıcıların diğer modellere göre çok daha kullanıcı dostu yazıcılar üretmesinden kaynaklanıyor.
    Çok fonksiyonlu laser yazıcı tonerlerinde çip adı verilen elektronik devre bulunmasına karşın hp ve canon yazıcılarda en ucuz maliyetlere sahip çip kullanıldığından bu yazıcıların gerek toner dolumu gerekse muadil toner fiyatları ucuz olmaktadır.
    Ayrıca canon ve hp modellerinin büyük bölümünde drum adı verilen görüntü tamburu yazıcı kartuşuyla tümleşik olarak üretildiğinden yenileme yapılmaya müsait makinalardır.
    Yenileme yapıldığında veya muadil toner satın alındığında drum değiştiğinden baskı kalitesi her toner değişiminde sıfırlandığından standart kalitede baskı almanızı sağlayacaktır.
    Toner değişimi dışında maliyetsiz olarak çalışan yazıcılardır.
    Aşağıdaki linkten ilgili yazıcıların %5 doluluk oranına göre baskı kapasitelerini, yenileme ve muadil toner kartuşu fiyatlarını görebilirsiniz.

http://www.alokirtasiye.com/

• aliylmz11 A kullanıcısına yanıt
    selamlar,
    toner dolumu ile ilgili sıkıntı yaşamak ne anlamda.
    dediğin kriterlerin fazlası mevcut ve dedğin rakamlar içinde.
    tonerini kendin doldurabilirisin v.s.
    tercih senin tabii ki lakin. takıldığın yerler olur ise açıklık getirelim.
    görüşürüz
  • Maximum 2500 tl, ofis kullanımı için renkli çok fonksiyonlu lazer yazıcı tavsiyesi istiyorum arkadaşlar. tabiki cep dostu fps ürünü olursa iyi olur...
  • up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.