Şimdi Ara

ÇOK FENA YANIYOR >> Samsung 32' 2K 144Hz Çerçevesiz Oyuncu Monitör << 2.209TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
3
Favori
6.231
Tıklama
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 ay
  • Cevaplayan Üyeler 36
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 gün 6 saat 21 dakika
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • incubus (14 mesaj) EmuRu (7 mesaj) jrbacktoback (7 mesaj) SeniorAwesome (5 mesaj) aceloq (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (59 mesaj) Mobil (16 mesaj) Mini (3 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Baya baya uygun. 4 ms dert etmeyecekler icin ideal.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 240 olmamasi 4ms olmasi bir yana 32 inch flat monitör oyun oynarken sıkıntı cikarmaz mi? Curved daha iyi değil mi 27+ inchlerde kullananlarin yorumu nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Display port yok, mini display port var, 1 tane hdmi 1 usb girişine sahip. Bunun dışında masaya monte bir şekilde kullanılabiliyor sadece. Bu eksiler önemli değilse fiyatı oldukça iyi. Bonusa n11 100 tl bonus da var.

• şu fiyata hiç bir eksi kabul etmez bu ürün. 2 adet aldım çok teşekkür ederim. Uzun zamandır sıcak fırsat yakalayamıyoduk...

• dün mediamarkttaki curved 32 yi alsa mıydım diye üzülürken daha ucuza ne geldi. harika fiyat stok sorunu da yok sanırım

kalite açısından alttaki ürünle karşılaştırabilecek var mı 27 inç fhd normal ayaklı 240 hz :

https://www.n11.com/urun/samsung-lc27rg50fqmxuf-crg50-27-240-hz-4-ms-hdmidp-g-sync-full-hd-curved-monitor-1061853?magaza=samsungturkiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S,W,A,T -- 2 Mart 2021; 12:35:35 >
  • oyun oynayan biri olarak derinliği normal masadan çok geniş bir masada 32 inç 2 adet, 24 inç 1 adet monitörüm var.oyunları 24 inçde oynuyorum.32 inç bir monitörü görsel olarak kontrol altında tutmak bana göre mümkün değil.duvara asarsınız mesafeyi uzatırsınız tamam ama masada 32 inç oyuncular için rasyonel değil bana göre.Fiyatı harika o ayrı.Viewsonic 2k monitörlerim olmasaydı alırdım.

• 32 inch ile gerçekten oyun oynayabilecek misiniz?
  • Uzun süredir bu kadar üstüste kombo yaparak ürün almamıştım. Bu fiyata bedava. 2500 civarı olsaydı alınmaz derdim.

n11 bonus ile dün yüklenen 2500/66 kuponu kullanarak (zaten alacağım ürün vardı) 20 gün önce yüklenen n11 bonus düşürülerek(75 tl) ve 100tl yeni bonus kazanarak satın aldım.

Masa ayağı için de eskici/hurdacılara bakın. Standart vesa kullanan bozuk bin tane monitör oluyor. 10-20-50 ne koparabiliyorsanız alınabilir bence. Veya masaya da bağlayabilirsiniz.

• Esas ben 4 yıldır 32" kullanıyorum ve artık daha küçük monitörlerde oyun oynayamıyorum. Diğer işler içinde çok rahat oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalfatt -- 2 Mart 2021; 12:36:20 >
  • mcake± kullanıcısına yanıt

Başka stand takılabiliyor mu? Vesa yok gibi.

ÇOK FENA YANIYOR >> Samsung 32" 2K 144Hz Çerçevesiz Oyuncu Monitör << 2.209TL
  • Kotaless kullanıcısına yanıt

Aaa. Ben ezbere konuşmuştum. VESA genelde hepsinde oluyordu...

• Ayak hariç süper, vesa uyumlu değil sanırım. En azından masaya monte değil de düz ayak koysalarmış. Her masa o yükü taşımaz(7kg).

• Arkadaşlar CS go-valorant-lol gibi oyunlarda 32 çok kötü. Keyif oyuncusu iseniz alın yoksa pişman olursunuz
  • fiyata bak bedava. pivot olsa yapıştırmıştım

• marakku kullanıcısına yanıt
    Dota 2 oynuyorum. Neden kötü?
  • 4ms fps oyuncusuna gelmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • _magnetar_ kullanıcısına yanıt
    32 inch TV ye bağlı oynuyorum Dota 2. Boyut olarak güzel bence masada değil duvarda duruyor tabi.
  • Bu iyi bir model mi arkadaslar cok yorum bulamadim viewsonic te vardi bu fiyata 32inc 2k,ona kiyasla nasil bir urun acaba

• Tık hızında indirim 2500 tlye 66 tl var. Fiyatı 2500'e getirip kupon kullanarak (sonra eklediğiniz ürünü iptal ederek) 2150 küsüre getirip, 100 tl bonusla 2050 liraya düşürünce dayanamadım ben de aldım ÇOK FENA YANIYOR >> Samsung 32" 2K 144Hz Çerçevesiz Oyuncu Monitör << 2.209TL 

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.