Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Cok Eski Sistem Ne yapılır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
22
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Cok Eski Sistem Ne yapılır
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    11 Mesaj
    Slm Millet Yine Ben

Benim elimde cok eski bir sistem var ve bunun boşa gitmesi yerine nasıl bir değerlendirme yapabileceğiz acaba bir fikri olan varmı

|
    |
    |
    |
    Ben bir fikir söyleyim aslında Mp3 Player olarak Kullanılır
    |
    |
    |
    |
    Ya aslında cok eski pII 266 32 ram 16 mb ekran kartı
    |
    |
    |
    |

• Yüzbaşı
    680 Mesaj
    eski değilmiş o kadar 98 yılı daha biraz ram al rahatlar,film izlersin internete girersin ,adsl var ise kur ares i 24 saat download yap hiç kapama daha bi sürü şey yaparsın
    |
    |
    Server yaparsın.
    |
    |
  • Binbaşı
    1259 Mesaj
    O sistemi o haliyle bir çocuğa versen sevinmez aksine arkandan küfreder ayrıca o sistemi, eğer anakartın soket yeri varsa desteklediği en son işlemciye kadar yükselt veya slot olarak p2 450 ye kadarda destekleyebilir anakart, ram olarak 256 hatta 512 olabilir pci veya agp ise 128 mb ekrankartı takarsan bayağı bi hızlanır piyasadaki bir çok oyunu rahat rahat oynarsın tabii ona o kadar masraf etmeye değermi bilemem
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orjinalden alıntı: webci_sjsero

Slm Millet Yine Ben

Benim elimde cok eski bir sistem var ve bunun boşa gitmesi yerine nasıl bir değerlendirme yapabileceğiz acaba bir fikri olan varmı
    Ya al bi ethernet kartı yap cross bağlantıyı yada modem 4lü ise modeme tak oldumu 2 tane makine gelen misafirleri oraya alırsın. abartı dandik oyunları multi bile oynayabilirsiniz.3 sene sonra bi daha yeni makine alırsın oldumu sana 3 makineli internet kahve
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: efece

ver bi çocuğa sevinsin

bencede
    |
    |
    bi ethernet takıp internete bağla , arkadaşın falan gelirse kullansın
    win98 ile kullanabilirsin sanırsam.
    |
    |

İkinci Mesaj bekleme süresinin 2 dk olmasını protesto ediyorum.
  • Çavuş
    74 Mesaj
    aptal terminal yap ve ağ üzerinden saldırılar yap kendini geliştir
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: webci_sjsero

Slm Millet Yine Ben

sat gitsin
    |
    |
    * HP Pavilion dv5-1041et & AVerTV HybridVolar HX + 3G VINN + Samsung G. Note 5 + 19 yıllık Turkcell & Turkcell Platinium PlatinPrestij Paket + Honda Jazz 1.4 Elite kullanıcısı. TürkTelekom'a kazıklanmamanız için başınıza gelebilecek durumları önceden her tür ortamda araştırıp öğrenmeniz lazım çünkü personelleri yalan yanlış bilgilendiriyor, anlaşmazlık durumunda o şekil bilgi verilmemiştir bu şekil bilgi verilmiştir gibi ezberden konuşuluyor. ama eğer verildiyse bunu görüntü ve ses kaydı ile ispatlayın diyorlar, görüntü ve ses kaydı almadıysanız geçmiş olsun. Ayrıca işlem yapan personeli geriye dönük olarak izinli olarak gösterebiliyorlar ve nasıl yapıyorlarsa sisteme bakınca cinsiyetini de değiştiriyorlarmış, o kişi o gün çalışmıyordu.. işlem yapan kişinin sicil bilgisi şuymuş buymuş bu kişi falan departmanda görevliymiş o gün o departmanda olamaz .. sizin belirttiğiniz konularla ilgili zaten bilgisi yok.... mahkemeye vermeniz durumunda mahkeme sistemdeki kayırtlara bakacak vs vs. gibi bir savunma mekanizması geliştirmişler.
  • Er
    1 Mesaj
    bılgısayar konusunda yardım ıstıyorum a dan z ye bana yardım edebılırmısınız ?
    |
    |
    |
    |
    http://www.aaroncake.net/projects/mp3player.htm

bu sayfaya bir gözat. bilgisayarını değerlendirmen için iyi bir çözüm.

yada söylendiği gibi pic 8051 falan programlamak için kullan. hem daha verimli olur. ben de eski parçaları biriktirip bi bilgisayar toplamaya çalışıyorum. bi ekran kartıyla anakart eksik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luciferi -- 17 Şubat 2005, 19:42:03 >
    |
    |
  • Teğmen
    119 Mesaj
    DOSTUM BENDE AYNI ÖZELLİKLERE SAHİP Bİ BİLGİSAYARI PARAYLA ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM EVDE AĞ KURUCAM NE KADA PARA TEKLİF EDERSİN
    |
    |
    üzerine güzel bir örtü ört saksi koy dekor olur
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
haberler
Mobilya Takımları
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.