Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

çok emek veriyorum arkadaşlar..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
597
Cevap
13
Favori
20.760
Tıklama
Giriş
    1427 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kivancokten4099

vay arkadaş. ne enteresan bir yolculukmuş benimki. kendi fotoğraflarımı gördükçe, kendi yazdıklarımı okudukça şok geçirdim.

tam 4 senedir bu konuya yazmamışım. 4 senede hayatımda neler değişti neler.

vay anasını ya.
    geçen buff dudes bir video atmıştı nerden nereye gibilerinden. o ilk 2014 yıllarından kalma görüntüleri izleyince bende senin gibi vay ulan ne ara geçti bunca zaman dedim.

knives are cool, rock is cool, couzin ED is cool, Lazlow sucks..i love sLuts!!
    ATATÜRK DÜŞMANI SOYSUZ KÖPEKLERE KARŞI!
  • Yüzbaşı
    587 Mesaj
    quote:

supplement kullanmıyorum. arjinin nedir bilgim yok açıkçası.

antrenman sonrası acil bir protein ihtiyacı olduğuna inanmıyorum. ben hızlıca karbonhidrat alıp glikojeni yerine koymaya çalışıyorum.

o da bilimsel açıdan doğru olduğu için falan değil, zangır zangır titreyişimi durdurmak için.

Alıntıları Göster
    Anladım teşekkürler. Antremandan yarım saat önce 2 fincan türk kahvesi basıyorum baya farkettiriyo gerçekten. en mantıklı supplement kahve heralde : )
    MSI GTX 1080 Ti, Intel i7 8700, Samsung 970 Evo NVM.e SSD,Z370-A Pro, Kingston Hyperx Predator 16GB (2x8GB) 3000MHZ, Aerocool KCAS 650W 80 Gold, Mouse: Razer Deathadder Chroma, Ekran: MSI MAG27CQ Laptop: MSI GE70 NOTEBOOK CORE İ7 4700 2.40 GHZ-16GB-1TB-17.3

• quote:

Orijinalden alıntı: El Prezidente

geçen buff dudes bir video atmıştı nerden nereye gibilerinden. o ilk 2014 yıllarından kalma görüntüleri izleyince bende senin gibi vay ulan ne ara geçti bunca zaman dedim.

Alıntıları Göster
    zaman acımasız hocam, su gibi akıyor.

bırak 4 seneyi son 1 sene içinde bile neler oldu. 11 senelik işimden ayrıldım, üzerine 2 iş değiştirdim, çocuğum oldu.

tuhaf yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tar Goroth

Anladım teşekkürler. Antremandan yarım saat önce 2 fincan türk kahvesi basıyorum baya farkettiriyo gerçekten. en mantıklı supplement kahve heralde : )

Alıntıları Göster
    evet. türk kahvesi konsantre olduğu için sindirimi çok kolay oluyor özellikle benim açımdan.

fitness youtuber denilen adamlar her gün ölçek ölçek pre-workout isimli uyarıcıları içiyorlar ama ben inanılmaz tehlikeli buluyorum açıkçası.

üzerine bir de monster diye red bull benzeri devasa bir kutu içecek içiyorlar.

yürek yemişler sanırım.
    |
    |

• Binbaşı
    1427 Mesaj
    quote:

zaman acımasız hocam, su gibi akıyor.

bırak 4 seneyi son 1 sene içinde bile neler oldu. 11 senelik işimden ayrıldım, üzerine 2 iş değiştirdim, çocuğum oldu.

tuhaf yani.

Alıntıları Göster
    tebrik ederim valla allah analı babalı büyütsün inş.

knives are cool, rock is cool, couzin ED is cool, Lazlow sucks..i love sLuts!!
    ATATÜRK DÜŞMANI SOYSUZ KÖPEKLERE KARŞI!
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Prezidente

tebrik ederim valla allah analı babalı büyütsün inş.

Alıntıları Göster
    sağol karşim amin
    |
    |

bu sebeple bir instagram hesabı açtım. belki ilgilenen, hoşuna giden olabilir diye linkini aşağıda paylaşıyorum.
    http://instagram.com/turkvucutgelistirme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kivancokten4099 -- 17 Haziran 2019; 10:52:25 >
    |
    |

bölüyo gibiyim ama benim konuma da bakar mısınız?
    https://forum.donanimhaber.com/vg-maceram-yeniyim-destek-ve-yardimlarinizi-bekliyorum--138765618#138813540
    |
    |

yeni yazımda ise beslenmeye olan bakışımı anlattım.
    http://kivancinbeynineseyahat.home.blog
    MSI GTX 1080 Ti, Intel i7 8700, Samsung 970 Evo NVM.e SSD,Z370-A Pro, Kingston Hyperx Predator 16GB (2x8GB) 3000MHZ, Aerocool KCAS 650W 80 Gold, Mouse: Razer Deathadder Chroma, Ekran: MSI MAG27CQ Laptop: MSI GE70 NOTEBOOK CORE İ7 4700 2.40 GHZ-16GB-1TB-17.3
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tar Goroth

Bloga göz atıyorum. Arada bir girip okuyorum fitness tecrübelerinizi kendime pay çıkarıyorum.
    eyvallah sağol, tüm amaç bilgi ve tecrübe paylaşımı zati.
    |
    |
    Hocam merhaba evde calisthetic tarzı çalışmak istiyorum. Fazla detaylara girmek istemiyorum. Sadece vücut ısınsın ve kan dolaşımım hızlansın. Yaptığım program yumruklu şınav barfiks chinup squat plank ve bükbük . Bunları yazdığım sırayla yapmayı düşünüyorum uygun mudur? Bir de hedefim plankı 4x5 dk çıkartmak ve bükbükü de 4x50 yapmak.kalanı için ise 4x15 yapmak. Son sorum ise hedefime eriştikten sonra set sayısını mı arttırayım yoksa set başına düşen tekrar sayısını mı? Bir de hareketleri şu şekilde yapmayı düşünüyorum tüm hareketlerin hepsini tek set olarak kabul edeceğim ve toplam 4 set yapmış olacağım. Hareketler arası 1 dk set arası için ise 4 dk düşünüyorum mantıklı mıdır? Kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hamikisi -- 6 Temmuz 2019; 10:46:22 >
    |
    |
    quote:

yeni blogumda bir ay kadar önce vücut geliştirme antrenmanlarına bakışımı anlatmıştım.

yeni yazımda ise beslenmeye olan bakışımı anlattım.
    http://kivancinbeynineseyahat.home.blog
    Merhaba. Hızlı bir şekilde blogunuzu okudum. Herkesin okumasını tavsiye ederim bayağı faydalı bilgiler var. Karın antremanınızı merak ettim. Fazla ayrıntı vermemişssiniz. Haftada kaç gün, hangi hareketleri yaptığınızdan bahseder misiniz?
    Faiz yiyenler ancak şeytan çarpmış olanın kalkışı gibi kalkarlar. Bu onların: "Alım satım da ancak faiz gibidir." demelerinden dolayıdır. Oysa Allah alış verişi helal, faizi haram kılmıştır. Kime Rabbinden bir öğüt gelir de faize bir son verirse, artık geçmişi kendisine, işi de Allah'a aittir. Kim faize geri dönerse artık onlar ateşin halkıdır, orada sürekli kalacaklardır. Allah, faizi yok eder de, sadakaları artırır. Allah, günahkâr kafirlerin hiç birini sevmez. (Bakara 2/275-276).
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

Merhaba. Hızlı bir şekilde blogunuzu okudum. Herkesin okumasını tavsiye ederim bayağı faydalı bilgiler var. Karın antremanınızı merak ettim. Fazla ayrıntı vermemişssiniz. Haftada kaç gün, hangi hareketleri yaptığınızdan bahseder misiniz?

Alıntıları Göster
    Selam, teşekkürler.

Yılın sadece bir ayı, haftada üç defa antrenmanın sonunda 3 set 15-20 tekrar swiss ball crunch, 3 set 20-25 tekrar bench knee tuck. Hareketleri youtube’a yazarsan çıkar.

Kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Yılda 1 ay demek. Daha önceden uzun süre karın çalışmış olmalısınız. Temelsiz 1 ayda pek bişey değişeceğini sanmam.

Blogunuz da yada burada örnek günlük diyetinizi de paylaşırsanız herkez için faydalı olur. Selamlar.

|
    |
    kivancokten4099 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Faiz yiyenler ancak şeytan çarpmış olanın kalkışı gibi kalkarlar. Bu onların: "Alım satım da ancak faiz gibidir." demelerinden dolayıdır. Oysa Allah alış verişi helal, faizi haram kılmıştır. Kime Rabbinden bir öğüt gelir de faize bir son verirse, artık geçmişi kendisine, işi de Allah'a aittir. Kim faize geri dönerse artık onlar ateşin halkıdır, orada sürekli kalacaklardır. Allah, faizi yok eder de, sadakaları artırır. Allah, günahkâr kafirlerin hiç birini sevmez. (Bakara 2/275-276).
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

Yılda 1 ay demek. Daha önceden uzun süre karın çalışmış olmalısınız. Temelsiz 1 ayda pek bişey değişeceğini sanmam.

Blogunuz da yada burada örnek günlük diyetinizi de paylaşırsanız herkez için faydalı olur. Selamlar.
    Aynen. Yaz tatiline gitmeden önce sadece biraz form katmak için çalışıyorum artık. Büyütmek gibi bir derdim kalmadı. Bu sene çocuk oldu ve tatile gidemiyorum, o yüzden hiç çalışmadım daha mesela.

|
    |
    |
Reklamlar
sohbet
Blogio
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Ankara Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,291
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.